آموزش بستن کامنت پست در اینستاگرام ساده و کامل ، مدیایار

مدیایار ؛ یار شما در اینستاگرام😘

 بستن کامنت در اینستاگرام : یکی از قابلیت های مهم اینستاگرام بخش کامنت ها زیر پست است. کامنت ها برای پیج ها از مشخصه های میزان اعتبار است که شما می توانید در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه از طریق خرید کامنت اینستاگرام سایت ما کامنت های پست خود را افزایش دهید. اما اینستاگرام این قابلیت را هم در اختیار شما قرار می دهد که کامنت های خود را ببندید.

در این پست می خواهیم روش کامل بستن کامنت پست ها را به صورت تصویری و قدم به قدم به شما آموزش دهیم. با ما در مدیایار همراه باشید.

نحوه بستن کامنت اینستاگرام قبل از انتشار پست

اگر میخواهید هنگام ویرایش پست و قبل از انتشار آن کامنت ها را ببندید در این بخش با ما همراه باشید و مراحل گفته شده را به ترتیب طی کنید.

  1. پس از اینکه پست خود را انتخاب کردید و تنظیمات کپشن و تگ ها و لوکیشن را کامل کردید…

  2. گزینه Advanced Settings را لمس کنید.

  3.گزینه Turn Off Commenting را فعال کنید.

  4. پست مورد نظر را ارسال کنید.

آموزش بستن کامنت اینستاگرام
آموزش بستن کامنت

به این صورت قابلیت ثبت کامنت برای پست شما غیر فعال شده و کاربران نمی توانند نظرات خود را زیر پست شما ثبت کنند. اما اگر پست هایی دارید که از قبل انتشار دادید ولی میخواهید کامنت ها را برای آن پست ببندید با ما همراه باشید.

نحوه بستن کامنت پست اینستاگرام بعد از انتشار

اگر قبل از انتشار پست خود اقدام به بستن کامنت نکردید و بعد از انتشار دادن پست می خواهید بخش کامنت های آن پست را غیر فعال کنید، در این بخش به شما آموزش خواهیم داد.

  1. به بخش پروفایل اکانت خود بروید و پست مورد نظر را انتخاب کنید. 

  2. بالای پست آیکون سه نقطه را لمس کنید.

  3.گزینه turn off commenting  را بزنید.

آموزش بستن کامنت پست بعد از انتشار
غیر فعال کردن کامنت اینستاگرام بعد از انتشار

این گونه بخش کامنت پستی که از قبل انتشار دادید را هم می توانید غیر فعال کنید. در این صورت امکان ارسال و مشاهده کامنت ها را می بندید و افراد اجازه کامنت کذاشتن ندارند.

نکته : با این کار کامنت های از قبل ثبت شده پاک نمی شوند بلکه آیکون ثبت کامنت زیر پست شما و کامنت های از قبل ثبت شده از دید افراد پنهان می شود و امکان ارسال کامنت جدید بسته می شود و در صورت فعال سازی مجدد کامنت ها، کامنت های قدیمی هم نمایش داده می شود. در ادامه نحوه فعالسازی مجدد کامنت ها را آموزش خواهیم داد.

آموزش فعالسازی مجدد ارسال کامنت پست

اگر قصد فعال سازی مجدد ارسال کامنت برای پستی که قبلا امکان ارسال کامنت را در آن غیر فعال کرده بودید را دارید؛ کافیست چند کار انجام دهید.

  1. پست را انتخاب کنید.

  2. مانند بالا، روی آیکون سه نقطه بالای آن پست ضربه بزنید.

  3. گزینه turn oncommenting  را بزنید.

با اجرای این کار همه چیز به حالت عادی بر میگردد و امکان ارسال کامنت برای افراد باز می شود. با این کار ، کامنت های قدیمی که ثبت شده بودند هم نمایش داده می شوند.

فعالسازی مجدد کامنت بسته شده

کلام آخر

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بستن کامنت پرداختیم. چنانچه در هر مرحله از کار های گفته شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید در بخش کامنت ها بپرسید تا تیم پشتیبانی مدیایار در اسرع وقت به شما پاسخ دهد.

 

2دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • میلاد

  04 تیر 1401 16:09

  سلام ممنون واقعا مقاله خوبی بود و تونستم کامنت پستامو ببندم .. خیلی ممنون را ستی از محصولات شما هم استفاده می کنم عالیه کیفیتا بی نظیر ممنون

  • mediayar

   05 تیر 1401 00:44

   سلام خدمت شما دوست عزیز و همراه سایت مدیایار
   اولویت ما همیشه این بوده که مشتری ها از سایت ما راضی باشند.