انتخاب نام کاربری مناسب اینستاگرام به شما کمک می کند تا مخاطبان بیشتری جذب کنید و صفحه محبوب تری داشته باشید. این موضوع برای اینفلوئنسر ها به شدت مهم است و پیشنهاد می کنم اگر اینفلوئنسر هستید این مقاله را تا آخر بخوانید اگر که کارتان این نیست اما به این کار علاقه دارید ، مقاله چگونه اینفلوئنسر شویم را مطالعه کنید
امروزه به دلیل استفاده فشرده از شبکه های اجتماعی برای دستیابی به اهداف مختلف، یافتن نام جدیدی که توجه کاربران را به خود جلب کند، دشوارتر از گذشته شده است. در واقع برای انتخاب نام در اینستاگرام با مشکلات زیر مواجه خواهید شد:
نامی که انتخاب کرده اید توسط کاربر دیگری در گذشته استفاده شده است.
گاهی اوقات ممکن است لازم باشد از نمادها یا اعدادی استفاده کنید که به خاطر سپردن نام حساب کاربری شما دشوار است.
نام‌های مشابه زیادی وجود دارد که می‌تواند کاربران را با حساب کاربری شما گیج کند.
بنابراین انتخاب نام مناسب برای جذب کاربر در اینستاگرام بسیار مهم است. در واقع اولین چیزی که کاربران در وب سایت شما می بینند نام کاربری شما است.
در این مقاله با بررسی چند نکته و یادآوری اینکه با چه ترفندهایی می توانید نام صفحه اینستاگرام خود را انتخاب کنید، به بررسی استراتژی انتخاب نام اینستاگرام می پردازیم. با ما بمان.

بایدها و نبایدها هنگام انتخاب نام در اینستاگرام

قبل از اینکه به راه حل ها و ایده های مختلف برای انتخاب نام مناسب در اینستاگرام بپردازیم، باید در مورد بایدها و نبایدها در این زمینه بیشتر بدانیم:
نکاتی که هنگام انتخاب نام مناسب باید در نظر بگیرید
به طور کلی، برای انتخاب نام مناسب، ویژگی های زیر را در نظر بگیرید:
انحصاری و منحصر به فرد – سعی کنید یک نام منحصر به فرد و تازه برای صفحه خود انتخاب کنید. سعی نکنید افراد موفق یا صفحاتی را کپی کنید که در یک موضوع مشترک با شما محتوا تولید می کنند. مشتریان باید شما را از دیگران متمایز کنند.
سادگی توام با زیبایی – نام های خشن و عجیب انتخاب نکنید! کاربران به راحتی می توانند نام کاربری شما را به خاطر بسپارند. هر روز چند اسم در اینستاگرام می بینید؟ نامی را انتخاب کنید که تا حد امکان کوتاه و توصیفی باشد تا توجه کاربران را به خود جلب کند. هرچه نام کاربری اینستاگرام شما کوتاه تر باشد، بهتر است.
اشتراک گذاری با سایر شبکه های اجتماعی – احتمالاً در شبکه های اجتماعی دیگر نیز حضور خواهید داشت. سعی کنید نام های کاربری حساب های مختلف خود را یکپارچه کنید تا سایر کاربران بتوانند راحت تر صفحه شما را پیدا کنند.
فراموش نکنید که انتخاب نام مناسب برای صفحه اینستاگرام خود را باید تمرین کنید.
توصیه ما این است که برای انتخاب نام کاربری مناسب از انجام کارهای زیر خودداری کنید:
استفاده از نقاط و اعداد – سعی کنید تا حد امکان از نقطه یا اعداد استفاده نکنید. استفاده از این آیکون ها پیدا کردن صفحه شما را برای کاربران دشوار می کند.
استفاده از نام‌های نامربوط – گاهی اوقات برای اینکه سریع‌تر دیده شوند، کاربران تصمیم می‌گیرند از نام برندها یا اشخاصی که متعلق به آنها نیستند در صفحه خود استفاده کنند که مشخصاً به نفع آنها نیست.
از حروف تکراری استفاده کنید – از یک حرف چند بار پشت سر هم استفاده نکنید. این کار پیدا کردن شما را برای کاربران دشوار می کند.

8 ایده برای انتخاب نام مناسب اینستاگرام

برای انتخاب درست پیشنهاد ما این است که از اینستاگرام سر بزنید و به نام کاربری دیگران نگاه کنید تا از آنها ایده بگیرید. به طور کلی توجه به نکات زیر به شما در انتخاب نام در اینستاگرام کمک می کند:

از نام و نام خانوادگی خود استفاده کنید.

در حالت ایده آل، می توانید از نام و نام خانوادگی خود به عنوان نام کاربری بدون اضافه کردن پسوند یا پیشوند استفاده کنید. بنابراین مطمئن شوید که رقیب شما سعی می کند ببیند آیا نام موجود است یا قبلا استفاده شده است.
بسیاری از صفحات محبوب اینستاگرام نیز از همین نام برای صفحات خود استفاده می کنند.

از دامنه وب سایت یا حروف مربوط به منطقه خود استفاده کنید.

اگر وب سایت یا کسب و کار خود را دارید که دامنه خاصی در اینترنت دارد، می توانید از آن به عنوان نام اینستاگرام خود استفاده کنید. همچنین با توجه به اینکه ما در ایران زندگی می کنیم، می توانید از حروف ir در انتهای نام کاربری خود نیز استفاده کنید.
این پیشنهاد می تواند گزینه خوبی برای شرکت هایی باشد که ممکن است در کشورهای مختلف شعبه داشته باشند. به عنوان مثال، نتفلیکس از همین روش برای مدیریت نام اکانت های مختلف خود استفاده می کند.

از کلمه official استفاده کنید

اگر در حوزه کاری خود یا به طور کلی فرد شناخته شده ای هستید، مانند بسیاری از افراد شناخته شده دیگر در اینستاگرام، می توانید از کلمه رسمی در انتهای نام خود استفاده کنید.
در زیر اگر قصد دارید صفحه خود را در اینستاگرام رسمی کنید، می توانید درخواست خود را ارسال کنید و این امکان وجود دارد که در صورت داشتن شرایط لازم، تیک آبی دریافت کنید.

به نامی فکر کنید که مناسب مخاطب و محتوای شما باشد

یکی دیگر از راه های عالی برای انتخاب نام کاربری مناسب اینستاگرام، تمرکز بر استراتژی محتوای صفحه و مخاطبان هدف است. به عنوان مثال، اگر صفحه شما در مورد حیوانات خانگی زیبا است، نام کاربری شما ممکن است این موضوع را به خوبی منعکس کند. با انتخاب چنین نامی، افرادی که چنین صفحاتی را جستجو می کنند می توانند به صفحه شما برسند و در نتیجه مخاطبان شما را افزایش دهند.
برای مثال می توان به صفحه @Cutecatonline در مورد این موضوع اشاره کرد. بونیتو به معنای ناز است، در کنار کلمه گربه که به معنی گربه است. چنین اسامی به راحتی توسط عموم به یاد می آیند و پیدا کردن شما و معرفی خود به دیگران بسیار آسان تر خواهد بود.

از عبارت I am استفاده کنید

عبارت «من هستم» نیز یکی از رایج ترین و مناسب ترین راه های انتخاب نام در اینستاگرام است. بسیاری از افراد مشهور دنیا نیز در انتخاب نام خود از همین روش استفاده کرده اند.
علاوه بر این در دنیای اینستاگرام فارسی اخیراً بارها دیده شده است که فارسی ها نیز این روش را توسعه داده اند و از آن استفاده می کنند. به این ترتیب am را به انتهای نام خود اضافه می کنند و شکل جالبی به خود می گیرد. به عنوان مثال شناسنامه خود را به صورت: sajjadbeigiam انتخاب می کنند

ویژگی های کار یا پروژه خود را مشخص کنید

اگر به دنبال نامی برای صفحه کسب و کار خود هستید یا قصد دارید یک تأثیرگذار باشید و در یک منطقه خاص خدمات ارائه دهید، می توانید آن را به انتهای نام خود اضافه کنید. چنین انتخابی نیز می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شرکت ها و استارت آپ های جدید باشد. زیرا کاربران کمتری برند خود را می شناسند.
به عنوان مثال، اگر در صنعت پوشاک کار می کنید، می توانید از کلمه پوشاک در انتهای نام کاربری خود استفاده کنید. در اینجا چیزی است که سایت موفق @indybrandclothing انجام داد.
البته قبل از اتخاذ چنین تصمیمی، باید استراتژی دقیقی داشته باشید تا در آینده مجبور به تغییر نام کاربری و هویت وب سایت خود برای برندسازی مجدد نباشید.
از عبارت this is استفاده کنید
این عبارت روش دیگری برای ایجاد نام مناسب برای اینستاگرام است. اگر روش قبلی توسط سایر کاربران استفاده شده است، می توانید نام کاربری خود را با این روش انتخاب کنید. همچنین توسط بسیاری از اینفلوئنسرهای موفق استفاده می شود.
از جمله این اکانت ها می توان به صفحه ThisIvyLife@ اشاره کرد که همانطور که از نامش پیداست درباره زندگی آیوی است و او یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرام است.

یک نام منحصر به فرد برای خود بسازید

اینفلوئنسرها و اکانت های موفق زیادی وجود دارند که نام منحصر به فردی برای خود انتخاب کرده اند و از این رو در بین کاربران بسیار محبوب شده اند برای مثال می توان به پیکاسوی تاثیرگذار ایران اشاره کرد همانطور که می بینید، انتخاب چنین نامی تمام نشانه های لازم برای یک نام کامل برای اینستاگرام را دارد
چنین نام هایی کوتاه و کاربر پسند هستند، به راحتی پیدا می شوند و یک نمایه منحصر به فرد برای حساب شما ایجاد می کنند. بنابراین با کمی فکر و استفاده از تکنیک هایی مانند طوفان فکری می توانید به نام هایی برسید و از آنها استفاده کنید.

تم های مورد علاقه خود را به نام حساب خود اضافه کنید

راه دیگر برای انتخاب نام مناسب استفاده از موضوعات مورد علاقه شما است. چنین انتخابی بیشتر برای افرادی مناسب است که برندسازی شخصی را ترجیح نمی دهند و به دنبال یک نام خنده دار برای حساب کاربری خود هستند.
از طرفی انتخاب چنین نام کاربری منجر به ارتباط عمیق تر با مخاطب می شود و در دنیای شبکه های اجتماعی که هر روز اکانت های بیشتری رسمی می شوند، شانس نزدیک شدن به مخاطب را افزایش می دهد. .
به عنوان مثال، اگر به غذا علاقه دارید و دوست دارید در مورد آن صحبت کنید، می توانید از اصطلاح foodie استفاده کنید. چنین عباراتی را می توان در نام صفحات در هر موضوعی استفاده کرد.
ممکن است بخواهید فراتر از این بروید و به طور کلی از نام یکی از شخصیت های سریال مورد علاقه خود در نام کاربری صفحه خود استفاده کنید. همه اینها را می توان به راحتی با خلاقیت انجام داد!

سخن پایانی

در این مقاله کامل یاد گرفتیم که چگونه یک نام کاربری جذاب برای پیج خود انتخاب کنیم تا افراد بیشتری به جمع فالوور های ما اضافه شوند در ضمن اگر دوست دارید فالوور های خود را به صورت واقعی افزایش دهید؛ می توانید از خرید فالوور اینستاگرام در سایت مدیایار استفاده کنید