قیمت بسته های فالوور بالاست؟

افرادی هستند که از ما می پرسند که چرا قیمت ها شما نسبت به بقیه بالاتر است؟

چند دلیل برای این سوال به شما خواهم گفت…

 🟢اولین دلیل، بحث کیفیت است:

هیچ چیز با ارزشی ارزان نیست. کیفیت ، در خرید هر کالایی برای شما مهم است. ما می دانیم که سایت هایی هستند که فالوور ایرانی را با قیمت 25000 یا 35000 یا 45000 برای هر 1000 فالوور ارائه می دهند، اما به نظر خودتان می توان با این مبلغ ها فالوور واقعی ایرانی وارد پیج شما کرد؟😕

این فالوور ها اکثر ربات ، بی کیفیت و اکانت های بی معنی هستند که پس از مدتی اینستاگرام آنها را شناسایی میکند و آن هارا حذف می کند و علاو بر اینها به پیج شما آسیب می زنند.

ما هیچ وقت برای اینکه حاشیه سود خود را بالا ببریم از این مدل فالوور ها برای فروش استفاده نمی کنیم. بسته فالوور ایرانی درجه 1 در سایت ما از کیفیت به شدت بالایی بر خوردار است و با جرعت می توانم بگویم جزو بهترین فالوور ایرانی های موجود است و 100% فالوور ها ایرانی و واقعی و اکانت های با کیفیت هستند ، بسته درجه 2 کیفیت به نسبت بالایی دارد و در این بسته 80 الی 85% فالوور ها ایرانی ، واقعی و مشخص هستند و 15 الی 20% باقی مانده اکانت های کم کیفیت و نامشخص هستند. بسته درجه 3 را برای کسانی اضافه کردیم که فقط به دنبال قیمت پایین هستند و کیفیت اولویت آنها نیست اما این فالوور ها ربات نیست و به پیج شما آسیب نمی زند.این فالوور ها میکس ایرانی و خارجی هستند و کیفیت متوسط است.

🟢دلیل دوم، بحث صداقت است:

خیلی دوست داشتم این مورد را اضافه کنم… بعضی از همکاران ما فالوور های ارزان و بی کیفیت را به اسم فالوور واقعی ایرانی کیفیت بالا می فروشند این عزیزان تعریف اضافه از محصولشان می کنند و همه چیز را در باره محصول خود به شما نمی گویند و شما پس از خرید متوجه می شوید این سرویس ، همه سرویس تعریفی نیست. ولی ما در سایت مدیایار ، با صداقت ، مشخصات و توضیحات محصولاتمان را کامل و شفاف شرح دادیم  تا شما بتوانید به راحتی بسته مناسب خود را انتخاب کرده و با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.

🟢دلیل سوم، بحث پشتیبانی و پاسخگویی است : 

برخی از همکاران ما پس دریافت مبلغ، فالوور برای شما ارسال نمی کنند یا سفارش ارسال شده ناقص است و یا طبق مشخصات گفته شده در سایت نیست و…، پس از این اتفاق ها هیچ کس پاسخگوی شما نیست و به سوالات شما نیز پاسخ نمی دهند.

ما در سایت مدیایار با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته و چند راه ارتباطی مانند تماس مستقیم ، واتساپ و تلگرام در خدمت شما هستیم.

با این حساب، باز هم قیمت ها بالاست؟😎