در این مطلب قرار است، تفاوت فالوور و فالووینگ را به شما توضیح دهیم. و کامل توضیح خواهیم داد که چه تفاوتی بین فالوور و فالووینگ است.

Follow یا فالو در واقع به معنای دنبال کردن است. در اینستاگرام ای قابلیت وجود دارد که افراد می توانند یکدیگر را دنبال کنند و استوری ها و پست های آنها را ببینند. همانطور که می دانید تعداد فالوور از مشخصه های مهم برای میزان اعتبار یک پیج است برای همین افراد برای افزایش فالوور پیج خود از خرید فالوور اینستاگرام هم استفاده میکنند. اما تفاوت فالوور و فالووینگ در چیست؟

فالوور و فالووینگ چه فرقی با هم دارند؟

Follower یا فالوور (دنبال کننده): یعنی فرد دنبال کننده ، زمانی که فردی یا پیجی شما را فالو می کند، فالوور یا دنبال کننده ی شما محسوب می شود و پس از آ« محتوای پیج شما مثل استوری و پست را که به اشتراک می گذارید را در صفجه home یا صفحه اصلی خود مشاهده خواهد کرد.

Following  یا فالووینگ (دنبال شونده) : فالووینگ های شما به افراد یا پیج هایی گفته می شود که شما آن ها را فالو یا دنبال کردید. پس پیج هایی که افراد فالور میکنند را فالووینگ می گویند. زمانی که شما شخصی را الو می کند محتوای اشتراک آنها مثل پست و استوری ، در صفحه خانه یا home شما مشاهده می شود.

پس چیزی که واضح است این است که افراد ترجیح می دهند ، فالوور زیاد داشته باشند و تعداد فالووینگ کمتر داشته باشند. اگر شما هم قصد دارید فالوور های خود را افزایش دهید، می توانید از خرید فالوور استفاده کنید. اما باید از جای درست خرید کنید که در ادامه راجع به آن صحبت می کنیم.

کمی راجع به افزایش فالوور حرف بزنیم

زمانی که شما می خواهید از روش تبلیغات، فالوور های خود را افزایش دهید، شاید بتوانید افراد را به پیج خود بکشانید اما اگر آنها بیایند و تعداد فالوور های شما کم باشد، شما را خیلی سخت و تک و توک فالو می کنند. اما اگر شما با خرید فالوور واقعی از سایت مدیایار می توانید فالوور های خود را افزایش دهید.

فالوور هایی که در سایت مدیایار ارائه می شود ، کاملا واقعی بوده و با کیفیت بالا و قیمت پایین به کاربران ارائه می شود و نظرات کاربران راجع به مدیایار همیشه مثبت بوده و بهترین سایت خرید فالوور از نظر مخاطبین است.

اگر به دنبال افزایش فالوور واقعی از سایت مدیایار هستید، می توانید از لینک زیر اقدام کنید.

(خرید فالوور واقعی ایرانی بدون ریزش از مدیایار)

سخن پایانی

در این مقاله به تفاوت فالوور و فالووینگ در اینستاگرام پرداختیم. در کل فالوور های شما افرادی هستند که شما را دنبال می کنند و فالووینگ یعنی افرادی که شما آن ها را دنبال کردید. در ادامه راجع به خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور هم صحبت کردیم. اگر قصد خرید فالوور واقعی باکیفیت برای رشد در اینستاگرام دارید از لینک بالا اقدام کنید. آموزش های بیشتر برای رشد در اینستاگرام در بخش وبلاگ قرار دارد می توانید به طور رایگان از آنها استفاده کنید.