از سوالات پرتکرار افراد در اینستاگرام این است که، بهترین زمان برای گذاشتن پست چه موقعی است؟ اگر شما بتوانید بهترین زمان برای گذاشتن پست را پیدا کنید ريا، پست ارسالی شما لایک و ویو بالایی در یافت میکند. تعداد ویو یک از آمار های مهم پیج است و افراد همیشه در تلاش هستند که تعداد ویو پست های خود را بالا ببرند. یکی از راه ها برای افزایش ویو ، خرید ویو اینستاگرام از سایت مدیایار است که سرویس های واقعی و با کیفیت به کاربران ارائه می دهد.

چگونه بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام را تعیین کنیم؟

چندین عامل مهم بر پاسخ به این سوال تأثیر می گذارد. ما در اینجا قصد داریم در مورد چند چیز صحبت کنیم تا دقیقا بدانید چه زمانی پست کنید.
فالوورهای شما چه کسانی هستند؟
منظورم این است که چه زمانی اینستاگرام خود را چک می کنند؟ این تا حد زیادی به زمان آزاد فالوورهای شما بستگی دارد. بیایید چند مثال بزنیم. به عنوان مثال، اگر مخاطبان هدف شما زنان خانه دار باشند، در طول روز وقت آزاد بیشتری خواهند داشت. اگر دنبال کنندگان شما معمولاً کار می کنند، بهترین زمان برای ارسال پست احتمالاً بعد از کار است. بنابراین، فالوورها را بشناسید، بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام را تعیین کنید.

محتوای صفحه شما چیست؟

یکی از مهم ترین چیزهایی که به شما کمک می کند بهترین زمان برای ارسال پست را تعیین کنید، محتوای شماست، شغل شما چیست؟ فروشگاه اینستاگرام؟ چه پست هایی را آپلود می کنید؟ ویدیوهای خنده دار؟ فیلم های آموزشی؟
باید ببینید فالوورهای شما چه محتوایی را ترجیح می دهند و در چه زمان هایی. وقتی ساعت 19 از سر کار به خانه برمی گردم، قطعاً دوست ندارم فیلم های آموزشی ببینم. من ترجیح می دهم فیلم های خنده دار و خنده دار ببینم. یا تماشای ویدیو با دوستان را به ناهار ترجیح نمی دهم.

آزمون و خطا انجام دهید!

البته تجربه کاربری بهترین راه است. شما باید در زمان ها و روزهای مختلف پست کنید. از آزمایش با موقعیت های مختلف نترسید. با این حال، از طریق آزمون و خطا، مطمئناً به نتیجه خواهید رسید. چه اشکالی دارد، رای دهندگان. از آنها بپرسید که چه زمانی بیشتر اینستاگرام خود را چک می کنند. من قطعا توصیه می کنم از استیکر برای این کار استفاده کنید.

بهترین زمان برای گذاشتن پست چه زمانی است؟

تحقیقاتی در این زمینه انجام شده است. ما این تحقیق را در اینجا قرار داده ایم تا بتوانید بر اساس این تحقیق و آنچه در بالا گفتیم بهترین تصمیم را بگیرید.

بین ساعت 7 تا 9 صبح

در این مدت فالوورها فقط بالا رفتند. معمولا افراد پس از بیدار شدن از خواب می خواهند ببینند دیشب چه اتفاقی افتاده است در تلفن همراه و به خصوص در اینستاگرام خود! بنابراین احتمال مشاوره اینستاگرام زیاد است. اما ممکن است تعداد زیادی نباشند و ممکن است بازدهی زیادی نداشته باشید.

11 صبح تا 14 بعد از ظهر می باشد

این دوره شامل استراحت و ناهار است. فالوورهای شما که سر کار شلوغ هستند می توانند اینستاگرام خود را در زمان استراحت چک کنند. سعی کنید این بار محتوای عکس پست کنید. زیرا فالوورها ویدیو را نمی بینند.

زمان از 17:00 الی 19:00

زمان رفتن به خانه بعد از کار است. تحقیقات نشان می‌دهد که وقتی مردم به اینستاگرام باز می‌گردند، دوباره برمی‌گردند. این بهترین زمان برای مطالب سرگرم کننده و طنز است.

ساعت 9-1 شب

تجربه نشان داده است که بهترین و موثرترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام بین ساعت 9 شب تا 1 بامداد است. فالوورهای شما آرام می شوند و حداکثر سود را دریافت می کنید. اگر می خواهید یک فیلم آموزشی ارسال کنید، اکنون زمان مناسبی است. این فرصت را از دست ندهید، به خصوص اگر مخاطبان هدف شما مرد هستند.

چند ترفند برای ارسال پست در اینستاگرام

فالوورها را در انتظار پیام خود قرار دهید

اگر صفحه شما محبوب است و دنبال کنندگان منتظر پست های شما هستند، آنها را برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال، به آنها بگویید که هر روز ساعت 9 شب پست می گذارید. به طور خلاصه، برای هر محتوایی که می خواهید منتشر کنید، زمان مشخصی را تعیین کنید و به دنبال کنندگان خود اطلاع دهید.

سعی کنید چند بار در روز پست نگذارید.

اگر هر روز در اینستاگرام پست می گذارید، این کار را فقط یک بار انجام دهید. زیرا ارسال چندین بار در روز از نظر فالوورها چندان جذاب نیست.
هر پست را در زمان خودش منتشر کنید
برخی از پیام ها دارای وضعیت هستند. یعنی باید در یک زمان مشخص منتشر شوند. هرگز نباید مقالات تابستانی را در زمستان منتشر کنید. یا به عنوان مثال، اگر همه فالوورها در یک رویداد اجتماعی شرکت دارند، می توانید به آنها بپیوندید و بر اساس آن پست ارسال کنید. پس سعی کنید از فالوورهای خود جدا نشوید.
ابزاری برای تعیین بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام
بهترین ابزار Instagram Insights است. شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به فالوورها و به خصوص زمانی که آنها فعال هستند را مشاهده کنید. برای آشنایی بیشتر با این ابزار و نحوه کار با آن، مقاله تحلیلی اینستاگرام همراه با بینش را مطالعه کنید.
برای مشاهده بیشترین فعالیت از طرفداران خود، باید به بخش Insights and Audiences بروید. در قسمت فالوورها می توانید در هر روز هفته بیشترین زمان فعال کاربران را مشاهده کنید.

بخش پیگیری چشم انداز

همچنین برای بینش می توانید ببینید چند درصد از فالوورها مرد و چند درصد زن هستند. این برای تعیین بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام مهم است.

سخن پایانی

در این پست از سایت مدیایار راجع به بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام صحبت کردیم و بهترین پاسخ را در این مقاله دریافت کردید اگر علاقه مند رشد در اینستاگرام هستید پیشنهاد می کنم مقاله زیر را هم بخوانید.

مقاله پیشنهادی : چگونه پست های کنجکاوانه برای ویو و فروش بالا بسازیم؟