شاید چند سال پیش برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، حضور رسانه ای قوی هزینه زیادی داشت. اما اکنون اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی که به شما امکان کسب درآمد و محبوبیت را می دهد، بسیار آسان شده است. اولین قدم برای بهبود عملکرد اینستاگرام، افزایش ترافیک اینستاگرام است. اما برای افزایش بازدید صفحات چه کنیم؟ یکی از کیانبر ها برای افزایش ویو ، خرید ویو اینستاگرام است؛ اما نکته اینجاست که از جایی بخرید که سرویس های با کیفیت و واقعی ارائه دهد که ( مدیایار ) بهترین سایت برای این کار است.

افزایش بازدید اینستاگرام

همه کاربران اینستاگرام به دنبال افزایش بازدید صفحه خود هستند. از آنجایی که افزایش ترافیک اینستاگرام تاثیر مستقیمی بر فروش صفحات تجاری دارد، بسیاری از صاحبان کسب و کار به دنبال روش های میانبر برای افزایش ترافیک صفحه خود هستند. مطمئناً در حال حاضر که در حال خواندن این مقاله هستید، افراد زیادی از پست های خود درآمد کسب می کنند. در ادامه این پست روش های کاربردی و سریع افزایش بازدید پست ها و استوری های اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

1. از قابلیت اشتراک گذاری پست اینستاگرام استفاده کنید!

با قابلیت Instagram Collabs می توانید همزمان پست ها را در صفحات مختلف منتشر کنید. در این صورت، دنبال کنندگان هر دو صفحه می توانند نمایه صفحه دیگر را مشاهده کرده و به محتوای آن صفحه دسترسی داشته باشند. این قابلیت ارائه شده توسط اینستاگرام برای افزایش تعامل بین صفحات شریک می تواند تاثیر بسزایی در افزایش ترافیک اینستاگرام شما داشته باشد.
پست اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده

2. تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را با ربات اینستاگرام افزایش دهید!

استفاده از ربات اینستاگرام یک راه بسیار کاربردی برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان واقعی و هدفمند است. ربات ها با مهارت های خود کمک زیادی به توسعه صفحه اینستاگرام شما خواهند کرد. اگر کسانی که از صفحه شما بازدید می کنند به موضوع صفحه شما علاقه مند باشند، بازدیدهای هدفمند بیشتر می شود و درصد بیشتری از آنها صفحه شما را دنبال می کنند. برخی از ویژگی‌های خودکار ربات‌های اینستاگرام که می‌توانند به شما در جذب بازدیدکنندگان هدفمند کمک کنند عبارتند از:
دنبال کردن خودکار
به طور مستقیم
نظر خودکار
با هشتگ های مرتبط با کسب و کار خود درگیر شوید
توانایی هدف قرار دادن افراد نزدیک به مکان شما
هدف گیری خودکار و مستقیم پیام
و…

3. حذف فالوورهای تقلبی برای افزایش بازدید اینستاگرام!

فالوورهای تقلبی، مشکلی که اخیرا گریبان صفحات اینستاگرام را گرفته است. ناظران کاذب مانند مارهایی با خطوط صاف و توخالی هستند که از بیرون زیبا به نظر می رسند اما در درون شما را نابود می کنند.
چرا فالوورهای جعلی به صفحه شما بد میگویند؟ این فالوورها نرخ تعامل صفحه را کاهش می دهند. از طرفی اگر فالوورهای جعلی داشته باشید، پست های شما وارد اکسپلورر اینستاگرام نمی شود.
اینستاگرام الگوریتمی دارد که در نیم ساعت اول پست، پست شما را به 10 درصد از فالوورهای شما نشان می دهد و اگر از این 10 درصد تعامل خوبی داشته باشید، پست شما را به سایر کاربران نشان می دهد. اگر ده درصد از چیزی که اینستاگرام پست شما را به آن نشان می دهد فالوورهای جعلی شما باشند، تعامل شما صفر خواهد شد.
مثال بالا تنها یک نمونه از مضرات فالوورهای جعلی در یک صفحه است. اگر مشکوک به وجود فالوورهای جعلی در لیست فالوورهای شما هستید، باید در اسرع وقت آنها را شناسایی و حذف کنید. مقاله نحوه حذف فالوورهای تقلبی را مطالعه کنید تا در اسرع وقت با روش های این کار آشنا شوید.

4. بهترین زمان برای ارسال پست را پیدا کنید!

اگر پست های خود را در بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام منتشر کنید، نرخ تعامل شما بالاتر خواهد بود. زیرا وقتی پست های خود را در زمانی که مخاطبان شما آنلاین هستند منتشر می کنید، افراد بیشتری پست های شما را می بینند و در نتیجه لایک ها و نظرات بیشتری دریافت خواهید کرد.
می‌توانید بهترین زمان برای ارسال پست را با ابزار محاسبه‌گر تعامل پیدا کنید و داده‌ها را در این بخش بررسی کنید. کافی است آمار زمان های مختلف مخاطبین خود را با یکدیگر مقایسه کنید و تصمیم بگیرید که چه زمانی مقاله را منتشر کنید.

5. از محتوای ارسالی کاربر استفاده کنید!

استفاده از محتوای پست شده توسط کاربر یک راه سرگرم کننده برای افزایش ترافیک اینستاگرام است. اینستاگرامرها و اکثر اینفلوئنسرهای موفق از این روش برای افزایش تجربه بازدید خود استفاده می کنند. پس چرا از این ترفند استفاده نمی کنید؟
همچنین می توانید از کارگردانان جالب اسکرین شات بگیرید و پس از اینکه تعداد مخاطبین صفحه شما کمی افزایش یافت، استوری بگذارید. این به شما کمک می کند محتوای فعال تری تولید کنید و تعامل فالوورهای خود را افزایش دهید. علاوه بر این، می توانید یک لینک به صفحه خود اضافه کنید تا کاربران از طریق لینکی که ارسال کرده اید به لینک مورد نظر شما مراجعه کنند.

6. تبلیغات را برای افزایش بازدید در اینستاگرام جدی بگیرید!

تبلیغات یکی از اصول پیشرفت همه شرکت هاست. صفحات اینستاگرام نیز از این قانون پیروی می کنند. عملکرد اصلی تبلیغات در اینستاگرام این است که ترافیک را هدایت کند تا محتوای جذاب شما بتواند بازدیدکنندگان را به دنبال کنندگان مادام العمر تبدیل کند. تبلیغات اینستاگرام برای جذب بازدیدکنندگان زیاد به صفحه باید از اصول و قوانین خاصی پیروی کند.
در مقاله زیر یاد می گیرید که چگونه از تبلیغات اینستاگرام برای افزایش بازدید استفاده کنید و یاد می گیرید که چگونه از تبلیغات خود بیشترین بهره را ببرید!

7. پروفایل خود را بهینه کنید!

راه ها و ترفند های افزایش ویو پست اینساگرام

با بهینه سازی پروفایل خود بازدید اینستاگرام را افزایش دهید
پروفایل اینستاگرام مانند ویترین فروشگاه است. از چه فروشگاهی خرید می کنید؟ فروشگاهی با زیباترین ویترین ها یا فروشگاهی با متریال بهتر؟ اکثر افراد به ظاهر توجه زیادی دارند و اگر صفحه پروفایل خود را به خوبی طراحی نکنید، فالوور زیادی نخواهید داشت!
جلب توجه کاربران باید اولین هدف شما در تنظیم نمایه باشد. بنابراین بهتر است از جملات خلاقانه در پروفایل خود استفاده کنید.
فرقی نمی کند صفحه شما یک کسب و کار باشد یا سازنده صفحه. خلاق بودن در اینستاگرام به معنای افزایش موفقیت صفحه و بازدید اینستاگرام شماست. چرا؟ چرا که امروزه صفحات زیادی در اینستاگرام وجود دارد و اکثر آنها از استراتژی دیگران کپی می کنند و اگر روش خلاقانه ای در نظر بگیرید، قطعا از سایر صفحات متمایز خواهید شد و به سرعت رشد خواهید کرد. .

عکس پروفایل اینستاگرام:

انتخاب یک عکس خوب برای عکس پروفایل اولین قدم در تهیه پروفایل است. عکس نمایه شما باید هدف صفحه شما را به مخاطبانتان منتقل کند. به عنوان مثال، اگر صفحه ای برای فست فود خود دارید، عکس خود را در صفحه قرار ندهید. یک مثال خوب از این نوع صفحات، نماد فست فود است. اگر لوگو ندارید، بهتر است از تصویر همبرگر یا پیتزا استفاده کنید. اگر بودجه دارید، در طراحی لوگو تردید نکنید زیرا به صفحه شما اعتبار بیشتری می بخشد. توجه داشته باشید که بهترین اندازه برای عکس عکس 180*180 است.

نام صفحه اینستاگرام و نام کاربری:

اینستاگرام به شما این امکان را داده است که علاوه بر نام کاربری، نامی نیز برای صفحه خود انتخاب کنید. نام در بالای بیو و زیر نام اصلی نمایش داده می شود. از آنجایی که نام بزرگتر از بیو است و همچنین به صورت پررنگ است، بیشتر از بیو خودنمایی می کند.
همچنین وقتی کلمه را در جستجوی اینستاگرام بر اساس نام بالا جستجو می کنیم، نتایج را به ما نشان می دهد. بنابراین، اگر این نام را به خوبی انتخاب کنید، صفحه شما را در جستجوی اینستاگرام به کاربران نشان می دهد.
برای مثال اگر فست فود دارید، در نام سایت خود از کلمه فست فود استفاده کنید.
علاوه بر این، این امکان وجود دارد که هنگام انتخاب نام کاربری، نام کاربری شما قبلا توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد. در این مواقع باید عنوان شغلی را به انتهای نامی که انتخاب کرده اید اضافه کنید.

بیو اینستاگرام:

این بخش یکی از مهم ترین بخش های صفحه اینستاگرام شماست. اینستاگرام در این بخش به شما این امکان را داده است که در ۱۵۰ کلمه به مخاطبان خود بگویید که صفحه شما برای چیست و چرا باید شما را فالو کنند. انتخاب بیو پیج خود باید بسیار با دقت انجام شود. حتما از عبارات خلاقانه، هشتگ ها و ایموجی ها در بیو خود استفاده کنید.

توزیع فعالیت ها در صفحات کاری و روزانه:

این بخش به شما کمک می کند تا اندازه صفحه خود را تعیین کنید. برای انتخاب دسته بندی کسب و کار، ابتدا باید صفحه خود را به عنوان کسب و کار وارد کنید. پس از ایجاد صفحه، دسته کار را انتخاب کنید.

تاثیر دکمه تماس در بیو اینستاگرام:

اگر صفحه شما تجاری است، می توانید از دکمه های تماس اینستاگرام استفاده کنید. این دکمه ها به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. با استفاده از این قابلیت می توانید به ایمیل خود دسترسی داشته باشید آدرس و شماره تلفن را می توان به عنوان یک دکمه جداگانه در صفحه اینستاگرام شما اضافه کرد.

8. یک عنوان خوب برای پست خود بنویسید!

فرض کنید کاربر هنگام جستجوی یک هشتگ یا صفحه کاوشگر به پست شما می آید. با خود فکر کنید، چه تفاوتی با سایر پست های این بخش دارد؟ طبیعتاً در نگاه اول کاربران نمی دانند که در اسلایدهای بعدی یا ادامه ویدیو به چه نکاتی اشاره کرده اید و یا اینکه محتوای شما بهتر از سایر مطالب است! در این مرحله، چیزی که شما را متمایز می کند، کیفیت جلد و عنوانی است که برای پست خود می نویسید.
هنگام نوشتن توضیحات خوب برای پست اینستاگرام باید به چند نکته توجه کرد. اولین مورد ارتفاع سر شماست. باید طول عنوان را طوری انتخاب کنید که زیاد طولانی نباشد، موضوع محتوا را منعکس کند و کنجکاوی کاربر را برانگیزد. انتخاب فونت و چیدمان مناسب نیز بسیار مهم است، به طوری که کاربر به راحتی می تواند عنوان پست شما را بدون کلیک بر روی محتوای شما بخواند. با نظارت بر این موارد، بازدیدها و هشتگ های جستجوی شما افزایش می یابد!
تیتری بنویسید که بیننده نتواند آن را انکار کند! نمی دانید که در مقاله پیشنهادی که لینک زیر را قرار داده ایم، تکنیک ها و روش های کپشن نویسی برای افزایش بازدید اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.
عنوانی بنویسید که بازدیدکننده شما نتواند آن را انکار کند! نمی دانم چگونه در مقاله ویژه ای که در بالا لینک کرده ایم، تکنیک ها و روش های تیتر نویسی برای افزایش ترافیک اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

9. کپشن خود را بهبود بخشید!

اینستاگرام به شما فرصت زیادی برای ارتباط با مخاطبانتان نمی دهد. بنابراین بهتر است از همه فرصت ها برای ارتباط موثر با مخاطب استفاده شود. یکی از این روش های ارتباطی، برقراری ارتباط با مخاطب از طریق گفتار توصیفی است. با استفاده از کپشن، می توانید نظرات، لایک ها و لایک های مخاطبان خود را دریافت کنید و آنها را وادار کنید که شما را دنبال کنند.
تاثیر جمله اول تیتر در افزایش بازدید:
اولین جمله از توضیحات شما باید جمله ای باشد که توجه مخاطب را به راحتی جلب کند و مخاطب را تشویق کند که کل متن شما را بخواند و پست شما را با دقت مشاهده کند. پس در جمله اول وقت بگذارید و عبارات خلاقانه ای را پیدا کنید که بتوانید در جمله اول از آنها استفاده کنید مثلاً می توانید از عبارتی مانند “یک مدیر فوق العاده توضیحات نوشت” استفاده کنید.
ایموجی و افزایش بازدید اینستاگرام:
اگر می خواهید متن شما با احساسات مخاطبان ارتباط برقرار کند، از ایموجی استفاده کنید. فرقی نمی‌کند موضوع صفحه شما خبری باشد یا سرگرمی، ایموجی‌ها باعث می‌شوند بیشتر با تیتر ارتباط برقرار کنید. فقط مطمئن شوید که از ایموجی های مرتبط در عنوان استفاده کنید.
اهمیت جمله آخر کپشن برای مخاطب:
در نهایت، بهتر است از مخاطبان خود بخواهید اگر پست شما را از اکسپلورر یا هشتگ وارد کرده اند، شما را دنبال کنند. در نهایت، صفحه خود را ذکر کنید و از مخاطبان خود دعوت به عمل کنید.

کلام آخر

در این مقاله راجع به آموزش و راه و ترفند های افزایش ویو پست اینستاگرام صحبت کردیم ؛ با افزایش ویو ، می توانید فالوور های خود را افزایش دهید و برای این کار می توانید از خرید فالوور اینستاگرام از سایت مدیایار استفاده کنید و سرویس های کاملا واقعی و با کیفیت دریافت کنید.