استفاده از اینستاگرام در صنایع و بخش های مختلف باعث محبوبیت بیشتر این شبکه مجازی شده است. شاید تا چند سال پیش داشتن اکانت اینستاگرام و به طور کلی استفاده از آن برای رونق کسب و کار شما مفید بود، اما امروزه با ورود رقبا و گسترش آن به بازارهای مختلف، شما به چیزی بیش از فعالیت روزانه در اینستاگرام نیاز دارید. برای کار. مشتریان خود را حفظ کنید و به جذب مشتریان جدید ادامه دهید! علمی که به شما در رسیدن به این هدف کمک می کند بازاریابی اینستاگرام است. حال در این مقاله می خواهیم یک موضوع از این علم را به تفصیل بررسی کنیم. تمام افراد برای افزایش فالوور در اینستاگرام بسیار تلاش می کنند و یکی از بهترین راه ها خرید فالوور است که می توانید در سایت مدیایار این سرویس را تهیه کنید

هشتگ مارکتینگ در اینستاگرام

همانطور که در مقدمه گفتیم، تغییراتی که هر روز در شبکه‌های اجتماعی رخ می‌دهد و نحوه استفاده از آن‌ها، یادگیری نکات بازاریابی در اینستاگرام را مهم کرده است. یکی از مهمترین موضوعات در این بحث بازاریابی هشتگ در اینستاگرام است.
قبل از پرداختن به نکات بازاریابی هشتگ اینستاگرام، خوب است توضیح مختصری در مورد هشتگ و اینکه هشتگ چیست؟
پاسخ این است که هشتگ یکی از ابزارهایی است که در فضا و رسانه های اجتماعی برای یافتن محتوایی با موضوع مشترک که از یک رسانه خاص استفاده می شود استفاده می شود. این ابزار را می توان با # (مربع) و متن پیوست شده از سایر فضاهای متنی متمایز کرد.
برای استفاده از این ابزار، باید بدانید که کدام هشتگ برای کار شما مناسب است و چگونه از آن استفاده کنید. بازاریابی هشتگ علمی است که شما را به این سمت سوق می دهد.
هشتگ در اینستاگرام قوانین خاص خود را دارد. هشتگ ها می توانند منحصر به فرد باشند و فقط می توانند برای یافتن پست های صفحه شما استفاده شوند. اما از طرف دیگر هشتگ های رایج زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها توسط سایر کاربران آنها را پیدا کرده و خود را به آنها معرفی کنید. یادگیری در مورد بازاریابی هشتگ در اینستاگرام به شما کمک می کند تا هشتگ های مناسب را انتخاب کنید و بیشترین ورودی را از آنها دریافت کنید.

چرا باید هشتگ مارکتینگ را یاد بگیرید؟

اگر یک بار از هشتگ استفاده کنید، متوجه خواهید شد که چگونه تعاملات شما با همان پست افزایش می یابد! علاوه بر کمک به یافتن و به اشتراک گذاری محتوا، استفاده از هشتگ ها به افزایش نرخ تعامل، دستیابی به مخاطبان بیشتر، بهبود سئوی اینستاگرام و غیره کمک می کند. و در نهایت منجر به افزایش موقعیت یکدیگر می شود.
یک نکته مهم!
قبلا در مقاله ای در مورد سئو به توضیح سئو پرداختیم و گفتیم که اینستاگرام نیز مانند گوگل محتوای خوب و با کیفیت را ملاک اصلی قرار داده و الگوریتم های خود را بر اساس آن تنظیم می کند. استفاده از هشتگ های مرتبط با محتوا نیز یکی از قوانین مهمی است که باعث افزایش کیفیت پست در اینستاگرام می شود. بنابراین اگر از هشتگ در پستی در مورد طبیعت استفاده کنید، هم پست و هم هشتگ را از دست داده اید! بنابراین اولین درس در مورد بازاریابی هشتگ در اینستاگرام این است: از هشتگ های نامربوط استفاده نکنید!
در زیر به برخی از مهم ترین موارد در مورد بازاریابی هشتگ در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

تعداد صحیح هشتگ ها

علاوه بر اهمیت هشتگ ها، تعداد دقیق آنها نیز مهم است. تعداد زیاد هشتگ زیر یک پست می تواند آن را به عنوان هرزنامه اینستاگرام علامت گذاری کند. بنابراین در صورت نیاز هشتگ ها را تنظیم کنید. معمولا 8 هشتگ برای شروع خوب است. مطمئناً، شما می توانید تا 30 هشتگ در هر عنوان اضافه کنید، اما به چه قیمتی؟ قیمت محدودیت اینستاگرام؟
جالب است بدانید که افراد می توانند هشتگ ها را نیز دنبال کنند. در همین حال، اگر با هشتگ نامرتبط پست می‌کنید و شخصی پست شما را از طریق هشتگ‌هایی که دنبال می‌کند ببیند و به دلیل عدم ارتباط با هشتگ مورد علاقه‌اش، آن را گزارش کند، صفحه شما در معرض خطر بن شدن قرار می‌گیرد.

چگونه هشتگ مناسب را پیدا کنیم؟

به طور کلی هشتگ ها را می توان به سه دسته تقسیم کرد:
هشتگ های برند
هشتگ موضوعی
هشتگ ها محبوب هستند
با توجه به محتوای مورد نظر خود باید تعدادی از این هشتگ ها را انتخاب کرده و در عنوان استفاده کنید. سپس هر دسته را توضیح می دهیم.

هشتگ برند

این هشتگ ها از کلمات یا کمپین هایی که سازماندهی می کنید ایجاد می شوند. بنابراین، آنها تأثیر قابل توجهی بر برند شما دارند. شما باید این هشتگ را در پایین همه پست های خود قرار دهید. یا در نهایت، اگر پست موقتی است، از قرار دادن هشتگ صرفنظر کنید. همانطور که در تصویری که کشیده است از نام نویسنده یا امضای هنرمند زیر حروف کتاب استفاده کرده است. ثبات این هشتگ بسیار مهم است. خوب است به خاطر بسپارید و زیاد طول نکشید.
به یاد داشته باشید که فالوورهای شما و سایر کاربران از این هشتگ برای معرفی شما استفاده خواهند کرد. پس بهتر است این هشتگ تا حد امکان به شما یادآوری کند. در عین حال، می‌توانید با استفاده از هشتگ‌های عمومی کمپینی را راه‌اندازی کنید. به عنوان مثال، هشتگی مانند «خرید با کیفیت» بیشتر در موقعیت های عمومی استفاده می شود. با استفاده از این مقاله به عنوان کمپین، می توانید از این هشتگ بیشتر استفاده کنید.

هشتگ موضوعی یا محتوایی

هشتگ های محتوا رایج ترین مورد استفاده کاربران هستند. هشتگ‌ها که باید بر اساس محتوای هر پست انتخاب شوند، می‌توانند شامل هر چیزی از فعالیت شما گرفته تا مکان کسب‌وکار شما باشند. بنابراین باید هشتگ های یک پست را به این دسته اختصاص دهید و در انتخاب آنها دقت کنید.

هشتگ های ترند

نکته ای که باید در استفاده از هشتگ های پرطرفدار در نظر داشته باشید این است که پس از چند روز، این هشتگ از رتبه های بالا حذف می شود. بنابراین، باید همزمان استفاده شود. همچنین بسیاری از هشتگ های پرطرفدار مربوط به موضوعات اجتماعی و سیاسی هستند که به وضوح با فعالیت ها و برند آنها ارتباطی ندارد. پس با استفاده از این هشتگ ها به ماندگاری خود فکر کنید!
اولین قدم در انتخاب هشتگ مناسب این است که بدانید چه محتوایی را ارسال خواهید کرد و هشتگ های مناسب در کدام دسته از موارد فوق قرار می گیرند. در مرحله بعد، باید هشتگ مناسب را با استفاده از نکات زیر پیدا کنید:
1- استفاده از سایت های آنالیز هشتگ مانند keywordtool.io.
۲- جستجوی هشتگ در خود اینستاگرام و بررسی سایر مطالب موجود در آن
3- کار رقبا و هشتگ هایی که استفاده می کنند را تحلیل کنید.
بعد از این سه کار، باید ترکیبی از هشتگ ها را برای ارسال انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که باید از هشتگ هایی استفاده کنید که مخاطبان شما دنبال می کنند. در واقع، هسته بازاریابی هشتگ در اینستاگرام این واقعیت است که شما باید بتوانید خود را به جای کسی که می‌خواهید ببینید و محصولتان را بخرید قرار دهید و بفهمید که آنها چه موضوعاتی را دنبال می‌کنند. کاربرد اصلی هشتگ ها برای جذب افرادی است که هنوز شما را فالو نکرده اند، بنابراین نباید به دنبال کنندگان خود محدود شوید.

هشتگ یک وسیله ارتباطی است!

برای ارتباط با مخاطبان خود از هشتگ استفاده کنید. می توانید پست های به اشتراک گذاشته شده را در هشتگ هایی که استفاده می کنید لایک کنید و همچنین برای کاربرانی که محتوای اشتراک گذاری شده را لایک کرده اند پیام مستقیم ارسال کنید و خدمات خود را به آنها معرفی کنید.

نتیجه گیری

پیروی از این نکات برای بازاریابی هشتگ های اینستاگرام از ابتدا به کاربرانی که نیاز دارند کمک می کند تا شما را پیدا کنند. این به معنای یافتن گروهی از خریداران بالقوه است تا با دنبال کردن و معرفی محصولات و خدمات خود، کسب و کار خود را ارتقا دهند. علاوه بر این موضوع، استفاده ابتدایی از هشتگ ها باعث بهبود وضعیت کلی صفحه شما و کسب اعتبار نزد خود اینستاگرام می شود و این یکی از راه های یادگیری و موقعیت یابی صفحه است.

همانطور که گفته شد، خرید فالوور واقعی لایک زن از سایت مدیایار، می تواند کمک بسیار بزرگی به شما در افزایش  فالوور بکند