قوانین و مقررات سایت مدیایار

 

1. تمامی اصول سایت مدیا یار مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و کاربر هم موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کار است.

2. ورود هر کاربر و استفاده از خدمات سایت مدیا یار به معنی آگاه بودن از شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات مدیایار او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین مدیا یار از سوی اوست.

3. خریدار موظف است هنگام سفارش صفحه اینستاگرام مورد نظرش را از وضعیت خصوصی (private) خارج و تا زمان تکمیل سفارش در وضعیت عمومی یا (public) قرار دهد

4. خریدار موظف است از زمان ثبت سفارش تا زمان تکمیل سفارش ، از طریق دیگر اقدام به افزایش و خرید فالوور و لایک و یا بازدید و کامنت ننماید. در غیر این صورت مدیا یار مختار است تمام آن فالوور ها و…را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

5. خرید از مدیا یار محدودیت سنی ندارد.

6. راه ارتباطی ما با خریدار شماره موبایلی است است که در فرم ثبت سفارش از شما خواسته می شود.

7. راه های ارتباطی شما با مدیا یار ، شماره تماس ، ایمیل ، واتساپ ، تلگرام و تیکت به پشتیبانی سایت است.

8. در خواست خریدار با شماره ای به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی مدیا یار به رسمیت شناخته نمی شود، لذا خریدار در زمان ثبت اطلاعات باید از صحت درج اطلاعات خود حاصل فرمایید.

9. مدیا یار به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن به خوبی محافظت می کند.

10. مدیا یار از پذیرش پیج هایی که موضوع و فعالیت پیج آنها مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران است معذور است.

11. کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم ثبت سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل نمایند، در ورود اطلاعات ناقص و اشتباه، عواقب اشتباه در سفرش بر عهده خریدار میباشد.

12. در صورت تغییر نام کاریری و پرایوت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود.

13. فالوور های ارائه شده توسط مدیا یار ، پروفایل های واقعی هستند ولی سایت تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوور ها نداشتخ و حفظ و استفاده از فالوور ها بستگی به فعالیت پیج شما دارد.

لطفا قوانین را مطالعه فرمایید.