همه افرادی که در اینستاگرام کار می کنند به دنبال افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام و دیدن بیشتر در فضای اینستاگرام هستند. اینستاگرام با توجه به افزایش روزافزون محبوبیت خود، این روزها بستر مهمی برای درآمدزایی بیشتر برای شرکت ها و افراد مختلف است. خودش را نشان می دهد.
البته برای موفقیت صفحات پرطرفدار در اینستاگرام نباید از کیفیت بالای محتوا و یکنواختی آن غافل شد.
و موضوع این مقاله ایده های محتوای اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام و در نتیجه جذب فالوور و افزایش فروش است که در نهایت باعث افزایش فروش و موفقیت در شبکه های اجتماعی می شود. شما کی توانید در کنار آنها از سرویس خرید فالوور واقعی ایرانی سایت مدیایار هم استفاده کنید. این کار می تواند کمک زیادی به شما بکند.
درست است که استاندارد بین المللی برای ایده برای محتوای اینستاگرام وجود ندارد، اما موضوعات زیادی وجود دارد که برای طرفداران اینستاگرام یا کاربران این برنامه بسیار جذاب است.

تولید محتوای کاربردی برای افزایش فالوور

ایده های مناسب برای تولید محتوا در اینستاگرام می تواند برای رشد کسب و کار و افزایش فالوور اینستاگرام شما بسیار مهم باشد.
در این مقاله ایده هایی برای ایجاد چنین محتوایی توضیح داده می شود که می تواند خلاقیت شما را در ارائه ایده های خوب و جذب فالوورهای بیشتر اینستاگرام تحریک کند.

* یک پیشنهاد یا کد تخفیف شگفت انگیز ارائه دهید

فالوورهای اینستاگرام شما وقتی محتوای شما را در مورد کدهای تخفیف و حراج های عالی ببینند احساس خاصی خواهند کرد. زیرا او از قبل تخفیف ها و فرصت های معاملاتی ویژه را به اطلاع دیگران می رساند.
در اینجا می توانید با ایجاد کد تخفیف ویژه برای فالوورهای اینستاگرام، حس تخفیف ویژه بودن را برای فالوورهای خود افزایش دهید و جذابیت بصری آنها را افزایش دهید.
«ارسال رایگان برای فالوورهای اینستاگرام»، تعیین محصول «به عنوان هدیه برای فالوورهای اینستاگرام» و… از جمله نمونه هایی هستند که می توانند افراد را به خرید بیشتر از شما ترغیب کنند.

محتوای آموزشی تولید کنید

محتوای آموزشی جذاب نقش مهمی در جذب فالوور اینستاگرام دارد. انتشار مطالب آموزشی در مورد چرایی و چگونگی انتقال موضوع مربوطه. می تواند تجربه خرید رایگان فالوور اینستاگرام را به شما بدهد.
مثلا؛ اگر فروشنده کیک تولد و مناسبت های خاص هستید، آموزش و ارائه دستور پخت کیک هایی که به راحتی در خانه درست می شوند، ایده خوبی برای تولید محتوای جذاب و در نتیجه افزایش فالوور اینستاگرام است.
اما حواستان باشد که اگر بتوانید محتوای آموزشی را از طریق ویدئو منتشر کنید، بهترین استفاده را از معرفی کرده اید و نتایج زیادی را مشاهده خواهید کرد که باعث جذب فالوور در اینستاگرام می شود.

* پشت صحنه شرکت خود را به نمایش بگذارید

پست کردن در پشت صحنه کسب و کار به معنای نشان دادن همه چیز به کاربران و فالوورهای اینستاگرام نیست، در واقع بیشتر این جزئیات می تواند برای فالوورها پنهان یا آزار دهنده باشد. با این حال، جنبه تجاری صحنه قطعاً به مصرف کنندگان برای خرید یا جذب آنها برای تماشا اطمینان می دهد.
بنابراین، خوب است که گاهی اوقات این کار را انجام دهید و نشان دهید که کارکنان شما چه کاری انجام می دهند تا به مخاطبان خود قوی و در نتیجه به مخاطبان خود در اینستاگرام علاقه مند شوند.
نمایش پشت صحنه هم ایده خوبی برای تولید محتوا است و هم تاثیر زیادی در اعتماد و اطمینان مخاطبان اینستاگرام دارد و لازم است در برنامه تولید محتوای هر کسب و کاری قرار گیرد.

* مصاحبه کنید یا یا لایو را همیشه داشته باشید.

یکی از مواردی که می تواند توجه عموم را در اینستاگرام جلب کند، انتشار مصاحبه یا زنده نگه داشتن آن در اینستاگرام است. شما می توانید از این مصاحبه به صورت زنده حمایت کنید و به مخاطبان و فالوورهای اینستاگرام این فرصت را بدهید که از مصاحبه شونده سوال بپرسند یا نظرات خود را بیان کنند. برای این کار می توانید با مدیر عامل برند یا همکاران برندهای همکار و حتی رقبای خود مصاحبه کنید.
فراموش نکنید که اخبار چت زنده را 24 ساعت قبل در صفحه اینستاگرام خود ارسال کنید تا فالوورهای اینستاگرام خود را مطلع کنید.
می توانید از چندین داستان پشت سر هم یا IGTV برای پخش مکالمه استفاده کنید.

* ترند ها را فراموش نکنید

یکی از ایده های تولید محتوا در اینستاگرام، استفاده از انواع سبک های رایج است. یکی از انواع روندها، چالش هایی هستند که برای تأثیرگذاری بر رویدادهای جهانی به وجود می آیند.
یک مثال خوب از روند فعلی شیوع ویروس کرونا و تشویق مردم به شستن دست‌ها و استفاده از ماسک است. در اینستاگرام می‌توانید محتوای مناسب مطابق با این روند ایجاد کنید. و در صورت امکان به کسب و کار خود لینک دهید مطالب جالب زیادی برای کاربران اینستاگرام تولید کرده اید که می تواند به شما در جذب فالوور اینستاگرام کمک کند.

* ارائه اطلاعات در مورد محصولات جدید ایدههیجان انگیز برای تولید محتوا است.

زمانی که محصول یا خدمات جدیدی دارید و می خواهید بعداً آن را فاش کنید، از این ایده برای ایجاد این محتوا استفاده کنید. اگر بتوانید محتوایی تولید کنید که علاوه بر ارائه اطلاعات لازم در مورد این محصول یا خدمات، آن را به طور کامل افشا نکند، جذابیت محتوای خود را در اینستاگرام افزایش داده و قادر خواهید بود اینگونه فالوورهای اینستاگرام را جذب کنید. اگر در اینستاگرام فالوور می خرید
این مفهوم همچنین تعامل کاربران اینستاگرام را افزایش می دهد.

* از روند تولید محصولات خود بگویید

اغلب، دنبال کنندگان اینستاگرام علاقه مند هستند که چگونه محصولات شما به پلتفرم مصرف کننده برسد. شما می توانید با فرآیند آماده سازی محصول خود ویدیو بسازید و به کاربران اینستاگرام نشان دهید و شاهد رشد فالوورهای اینستاگرام خود باشید.
* همیشه محتوای وب سایت خود را به روز کنید
اگر خبری در وب سایت خود دارید که فکر می کنید برای کاربران اینستاگرام جذاب است، از طریق اینستاگرام به ما اطلاع دهید. می توانید این کار را با مروری کوتاه بر داستان و محتوای جدیدی که در وب سایت ارسال کرده اید انجام دهید.
این کار علاوه بر ارسال محتوا در اینستاگرام، فالوورهای اینستاگرام شما را در سایت شما نمایش می دهد. به همین دلیل بسیار مهم است که اطلاعات وب سایت خود را به روز نگه دارید.

* تجربه خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری تجربیات قبلی مشتریان خود در اینستاگرام باعث جلب اعتماد مخاطبان به برند شما می شود.
به عبارت دیگر، ارسال توصیفات از مشتریان قبلی شما می تواند منبع خوبی برای محتوای عالی برای سایر فالوورهای اینستاگرام باشد.

* به سوالات کاربران پاسخ دهید

یکی دیگر از کارهای جالبی که می توان برای تولید محتوا در اینستاگرام انجام داد، جمع آوری سوالات از مخاطبان در مورد کسب و کارتان و سپس پاسخ به آنها است.
البته علاوه بر نظرات و پیام های کاربران اینستاگرام، می توانید از تجربیات خود برای جمع آوری سوالات نیز استفاده کنید یا از کاربران بخواهید که سوالات خود را در تاریخچه از شما بپرسند.
این پرسش و پاسخ ها را در قالب استوری یا پست با سایر کاربران اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

سخن پایانی

آنچه گفته شد تنها چند ایده بود که می تواند به شما در تولید محتوای اینستاگرام و جذب فالوور کمک کند و با افزایش فالوور اینستاگرام، کسب و کار شما رونق بگیرد. ایده های زیادی برای این کار وجود دارد که با ترکیب خلاقیت شما می تواند اتفاقات بزرگی در اینستاگرام شما بیفتد و فالوورهای اینستاگرام را جذب کنید.

شما برای افزایش فالوور های خود در کوتاه ترین زمان، می توانید از سرویس خرید فالوور اینستاگرام در سایت مدیایار استفاده کنید و از واقعی بودن آن اطمینان داشته باشید. در صورتی هم که کسب و کار و حوزه شما به خارج از ایران هم مربوط می شود، از بسته خرید فالوور خارجی استفاده کنید.