امروز قرار است یاد بگیرید که چگونه با استفاده از مباحث ترند و مباحثی که هر روز افراد با آن ها مواجه هستند، پست هایی بسازیم که خیلی از آنها استقبال شود و ویو بسیار بالایی دریافت کنید. در آخر این مقاله فوت کوزه گری را برای این مدل محتواها به شما آموزش خواهم داد که تاثیر به شدت زیادی در تعداد ویو این مدل پست ها دارد. فقط در اینجا بگویم که به خرید ویو اینستاگرام مربوط است.

آموزش تولید پست با مباحث ترند

تا حالا دیده اید که وقتی یک بحث سر زبان ها می افتد، افرادی با کمک آنها محتواهای جذابی می سازند که تعداد بسیار زیادی ویو دریافت می کند و در صورت کاری بودن آن پیج کلی درآمد هم  به همراه دارد. در این مقاله از سایت مدیایار قرار است یاد بگریم که این نوع پست ها را تولید کنیم. قرار است مثال هایی برای این مدل پست ها بزنم که ذهنتان باز شود و یاد بگیرید که شما هم از محتواها بسازید.

چند نکته برای تولید این نوع پست ها وجود دارد که باید آنهارا بدانید.

به رویداد ها توجه کنید.

شما به عنوان فردی که قصد دارید از این نوع پست ها تولید کنید، همیشه باید به رویداد ها توجه کنید. رویداد هایی که سر زبان ها می افتد و فراد در باره آنها صحبت می کنند. این رویداد ها می تواند خیلی به شما کمک کند.

از مشکلاتی که هست و به وجود می آید استفاده کنید.

شما می توانید از مشکل هایی که به هست و مشکلاتی که به وجود می آید بهترین استفاده را ببرید. فقط کافیست ارتباطی بین این مشکل و حوزه کاری خود پیدا کنید و چیزی مانند راه حل ارئه دهید.

از مشکلاتی که محصول یا خدمات شما آن را حل می کند صحبت کنید.

چه مشکلاتی است که خدمات یا محصولات شما آن را حل می کند؟ می توانید از این ها نتیجه خیلی خوبی را رقم بزنید. در مورد این مشکل ها صحبت کنید، و راه حل ارئه بدهید و محصول خود را معرفی کنید. این محتوا ها علاوه بر ویو بالایی که دریافت می کند میتواند فروش و درآمد خیلی خوبی ربای شما رقم بزند.

از اتفاقاتی که برای افراد مشهور و برند ها می افتد مطلع باشید.

اتفاقاتی که برای افراد مشهور و برند ها می افتد (چه خوب و چه بد)، خیلی سریع سر زبان ها می افتد و به یک خبر و بحث مهم تبدیل می شود. شما باید از این اتفاقات نهایت استفاده را ببرید و با استفاده از آنها پست های جذاب و ویروسی تولید کنید که هم ویو بالا و هم فروش و درآمد بالا را تجربه کنید.

از محتواهای ترند اینستاگرام استفاده کنید.

بعض از پست ها هستند که در خود اینستاگرام خیلی معروف و وایرال شده و تعداد ویو به شدت زیادی دارد. از همان ها استفاده کنید، شما با کمی خلاقیت می توانید از این پست های معروف و پربازدید که به اصطلاح در اینستاگرام ترکیده است، در تولید محتوای خود استفاده کنید.

و کلی مدل دیگر رای  تولید این نوع پست ها وجود دارد که نیاز به فکر و خلاقیت دارد. در ادامه چند مثال خواهم زد که این مباحث برای شما جا بیفتد.

چند مثال برای تولید محتوا با استفاده از مباحث ترند

قرار است چند مثال برای این نوع محتوا ها بزنیم که شما متوجه بشوید منظور ما چیست و یاد بگیرید که چگونه از این نوع محتواها بسازید.

( مواظب باش کرونا مثل خیلیا ورشکستت نکنه  )

فکر می کنید ما این عنوان را به چیزی ربط دادیم؟ … ما این عنوان را به آموزش کسب درآمد از اینستاگرام ربط دادیم و هم از لحاظ تعداد ویو ، هم از لحاظ فروش محصول و آموزش و هم جذب فالوور ، نتیجه فوق العاده ای گرفتیم. در این پست ما از مشکلات و نگرانی و رویداد بزرگی که اتفاق افتاده بود استفاده کردیم.

حدس می زنید این محتوا چگونه بود؟ ما در مورد کرونا و بلاهایی که سر کسب و کار ها آورده صحبت کردیم، و گفتیم که مشتریان به بازار نمی آیند و بازار ها بسته است و… در ادامه محصول آموزش کسب درآمد از اینستاگرام را معرفی کردیم برای افرادی که مغازه و فروشگاه دارند، بسیار کارآمد است که با استفاده از آن میتوانند بدون نیاز به حضور مشتری و به صورت آنلاین و به مشتریان بسیار زیادی بفروشند و کسب درآمد بسیار بالایی داشته باشند.

( جلوگیری از بیماری که همه دچارش میشن : سنگ کلیه )

این محتوای برای یک فروشگاه فروش دستگاه تصفیه آب است. این محتوا، اول نا مرتبط به نظر می رسد. اما یکی از دلایل به وجود آمدن سنگ کلیه درست تصفیه نشدن آب است. در این پست در مورد این بیماری صحبت شد ، راه حل گفته شد و پیشنهاد خرید دستگاه تصفیه آب داده شد. نتیجه فوق العاده بود.

سنگ کلیه بیماری است که همیشه هست و افراد در مورد آن صحبت میکنند و بحث قابل توجهی است.

( این مثال، عنوان متغیر دارد. توضیحات مهم )

این پستی را که الان توضیح خواهم داد را خودمان به مجموعه آموزش رقص پیشنهاد دادیم و نتیجه عالی به همراه داشت.

جدیدا پستی در اینستاگرام وایرال شده که یک پسر بچه چاغ و به اصطلاح تپل، در حال رقصیدن بود و خیلی با نمک و قشنگ می رقصید. این پست بیشتر از 20 میلیون ویو خورد. ما آمدیم این ویدیو را در پیج قرار دادیم و در حال پخش شدن استاد رقص آمد و در مورد آموزش رقص به بچه ها و یزرگسالان صحبت کرد، خود را معرفی کرد و افراد را به پیج خود دعوت کرد. فقط می توانم این را بگویم که نتیجه عالی بود.

( بزرگترین قاتل تهران )

فکر میکنید این پست در مورد چه چیزی باشد؟ اگر به شما بگویم ما با این محتوا علاوه بر تعداد بالای ویو و جدب فالوور، فروش بالا از یک محصول آموزشی با عنوان  ( آموزش طراحی سایت و درآمد از آن ) را تجربه کردیم، باور می کنید؟

شاید باورتان نشود اما این اتفاق افتاد… ما بزرگترین قاتل تهران را آلودگی هوا عنوان کردیم، در مورد آسیب ها و خطراتی که آلودگی هوا برای ما دارد و اینکه آلودگی هوا در زمان سرکار، به شما بیشتر لطمه می زند. حالا راهکار را کسب درآمد در خانه عنوان کردیم و گفتیم ، بهترین راه کسب درآمد در خانه طراحی سایت است. در مورد مزایا، درآمد ها و…. طراحی سایت صحبت کردیم و مجموعه معرفی شد و ادامه کار…

 

این ها مثال هایی بود که شاید باور نکنید جواب داده و در نگاه اول بگویید، چه ربطی دارد، اما فقط کافیست یکبار امتحان کنید تا از نتیجه شگفت زده شوید.

  • نکته: ذهنتان را باز بگذارید و فکر کنید تا ایده هایی پیدا کنید.
  • نکته: حتما عنوان را در کاور پست، خیلی خوانا بزرگ وشفاف قرار دهید.
  • پیشنهاد: بیایید یک کاری انجام دهیم. شما حوزه کاری خود را در زیر این مقاله کامنت کنید تا ما و افراد دیگر ایده به شما بدهیم و همینطور از دانش همدیگر برای رشد استفاده کنیم.

و اما فوت کوزه گری

برویم سراغ فوت کوزه گری که گفتم…

این نوع پست ها، اگر در ابتدا تعداد ویو هایش بالا برود، اینستاگرام این پست را به افراد بیشتری نشان می دهد و در صورت استقبال، این ست وارد اکسپلور می شود. اگر این نوع پست ها وارد اکسپلور شوند، واقعا نتیجه شگفت انگیز است… شاید بپرسید چگونه در ابتدا ویو را بالا ببریم؟

حالا فوت کوزه گری، خرید ویو اینستاگرام است. افرادی که از این راهکار استفاده میکنند، نمی خواهند شما از وجود این روش ب خبر باشید. خرید ویو و لایک از سایت مدیایار می تواند در ورود پست شما به اکسپلور تاثیر به شدت زیادی بگذارد. ویو و لایک هایی که در سایت مدیایار ارائه می شود واقعی و باکیفیت بوده و نتیجه ای را که می خواهید را برای شما خلق می کند. در ضمن در صورت نیاز هم می توانید از سرویس خرید فالوور سایت مدیایار هم استفاده کنید.

سخن پایانی

سعی کنید ذهن بازی داشته باشید و دنبال ایده ها باشید.حتما از این نوع پست ها استفاده کنید تا نتیجه شما را متوجه کند که من از چه چیزی صحبت می کنم. با استفاده از نکات و مثال هایی که گفتیم، می توانید خیلی راحت تر این ایده ها را پیدا کنید.