سلام، امروز یک تصمیم سخت گرفتم! آن هم این بود که راز پست هایی ویو های به شدت بالا را در زمان کم میگیرند را فاش کنم و رازی که خودمان هم از آنها استفاده می کنیم. این راز فقط برای افرادی است که این مقاله از سایت مدیایار را می خوانند. در این مقاله قرار است آموزش دهیم، نوعی پست های جنجالی بسازید که به شدت مورد استقبال قرار بگیرد و ویو های خیلی بالا دریافت کند. و یک فوت کوزه گری هم درآخر به شما خواهم گفت که به خرید ویو اینستاگرام هم ربط دارد. در همین حد کافیست…

دقت کردید زمانی که یک پست جنجالی را مشاهده می کنید، سریعا برای دوست ها و آشناهای خود می فرستید، و آن ها هم این پست را مشاهده کرده و برای افراد دیگر ارسال می کنند و همین طور ادامه پیدا میکند و تعداد ویو ولایک و کامنت آن پست ب طور باورنکرنی بالا می رود. و جذب فالوور بالایی هم برای آن پیج دارد.

آموزش ساخت پست های کنجکاوانه برای فروش و ویو به شدت بالا

امروز قرار است به شما آموزش دهیم که چگونه پست های جنجالی، کجکاوانه و ویروسی بسازید و به طور عجیبی ویو دریافت کنید. افراد کمی هستند که از مدل پست ها استفاده می کنند و دوست ندارند افراد دیگری این ترفند ها را یاد بگیرند. ولی ما به شما آموزش خواهیم داد…

چند نکته برای تولید این گونه پست ها…

اول از همه این را بگویم این کار نیاز به خلاقیت دارد و شما باید ذهن خود را باز بگذارید که ایده ها به ذهن شما بیایند. ما در ادامه چند مثال خواهیم زد که روش را یاد بگیرید و با کمک این مثال ها بتوانید ایده های بیشتری دریافت کنید.

به رویداد ها توجه کنید.

شما می توانید از رویداد هایی که اتفاق می افتد، ایده تولید محتوا برای خود به دست آورید.

افراد و برند های مشهور را نقد کنید.

شما با نقد کردن افراد مشهور و برند ها می توانید ویو های به شدت بالا دریافت کنید و کلی اتفاقات خوب برای شما رقم بخورد.

از محتواهای منفی استفاده کنید.

می توانید از محتوا های منفی هم استفاده کنید. برای مثال پیز هایی که بین مردم جا افتاده را می توانید قبول نکنید و دلیل این را هم بیاورید. میتوانید در تولید محتوای منفی میتوانید از رویداد ها ، افراد مشهور ، برند ، اماکن معروف و…. استفاده کنید.

از مقایسه استفاده کنید.

شما میتوانید از مقایسه سود زیادی ببرید. سعی کنید افراد ، برند ها، ابزار و وسایل یا هرچیزی که قابل مقایسه است را مقایسه کنید. پس از تولید این نوع محتوا متوجه می شوید که چه نتایج عجیبی به همراه دارد.

از افراد مشهور برای معرفی محصول یا خدمات خود استفاده کنید.

سعی کنید از افراد معروف و مشهور ایرانی و خارجی برای معرفی محصولات خود استفاده کنید. این افراد معمولا طرفداران بسیاری دارند و در صورت ربط دادن این افراد با محصول خود علاوه بر ویو، فروش فوق العاده ای اتقفاق می افتد. در ادامه مثال هایی خواهم زد که کلا دیدتان نسب به تولید محتوا عوض شود.

چندین مثال برای تولید محتوای جنجالی، کنجکاوانه و ویروسی برای ویو و فروش انفجاری

مثال هایی که ما در اینجا می زنیم، خودتان با موارد و نکته های بالا تطابق بدهید تا کاملا شگفت زده شوید. فوت کوزه گری را پایین تر گفتیم…

   1.( تیشرت های عجیب لئوناردو دیکاپریو )

این محتوا میتواند برای پیج فروش لباس باشد. این مجموعه تیشرت های مجموعه خود را هم در پست، معرفی می کند. این محتوا با روش استفاده از افراد مشهور تولید شده.

   2. ( راز عجیب رنگ موی ترامپ )

برای پیج آرایشی استفاده می شود. در واقع در زمان دیدن این پست این مجموعه محصول رنگ مو و خدمات خود را هم معرفی می کند. این محتوا برای آرایشگاه است و از روش استفاده از افراد مشهور برای معرفی خدمات استفاده شده.

   3. ( اسنپ یا تپسی ؟ )

این محتوا برای مجموعه آموزش کسب و کار اینترنتی بوده و داخل محتوا ، حرفه و تخصص خود را در این حوزه معرفی می کند. این محتوا با روش مقایسه برند استفاده شده.

   4. ( ساعت یک میلیاردی سردار آزمون )

می توان از این پست برای مجموعه فروش ساعت مچی استفاده کرد و محصولات و خدمات را معرفی کرد و افراد را تبدیل به مشتری کرد. که از روش استفاده از افراد مشهور برای معرفی محصول تولید می شود.

   5. ( ناخن های فوق جذاب کیم کارداشیان، حواس ها را پرت کرد )

این محتوا می تواند برای ناخن کار ها استفاده شود . قطعا این پست ویو بسیار زیاد و مشتری های جدید خیلی زیادی برای شما می آورد. این مورد هم با استفاده از افراد مشهور برای معرفی خدمات تولید شده.

   6. ( چرا دیجی کالا افت کرد؟ )

این محتوا برای فردی است که آموزش بازار یابی و فروش می دهد و با تحلیل این بحث تخصص خود را نشان داده و خود را معرفی میکند. این مورد با روش محتوای منفی استفاده شده.

   7. ( چرا اکثر مردم از دیجی کالا خرید می کنند؟ )

این مورد هم می تواند برای تدریس بازاریابی و فروش استفاده شود و واقعا نشان دهنده تخصص فرد تحلیلگر است. این مورد با روش نقد برند استفاده شده.

   8. ( خودرویی که جان مالک گوگل را نجات داد )

این مورد یک اتفاق واقعی بوده که برای شرکت مرسدس بنز است. مالک گوکل با این ماشین در حال پیمودن یک سربالایی بوده که بالای آن ترافیک بوده، و سیستم تشخیص تصادف این ماشین فعال شده و ترمز کرده و باعث جلوگیری از تصادف شده.

ذکر مثال دیگر کافیست… به کمک این مثال های فوق العاده شما می توانید ایده های بیشتری را هم پیاده کنید. کافیست کمی فکر بکنید و خلاق باشید. حالا متوجه شدید که راجع به چه رازی صحبت میکردم؟

نکته…

  1. سعی کنید این عنوان ها را در اسلاید اول و در صورت ویدیو بودن روی کاور ویدیو قرار دهید.
  2. این عنوان ها باید بزرگ و مشخص باشد.

اخطار…

  1. از تولید این محتوای کنجکاوانه دورغ خودداری کنید.
  2. محتوا ها را زرد نکنید. یعنی به هیچ وجه از این نوع ( عکس های فلان آدم در استخر ) محتوا استفاده نکنید.

پیشنهاد ویژه…

شما می توانید حوزه کاری خود را در کامنت ها بگویید، ما و افراد دیگر با همکاری یکدیگر ایده تولید محتوا به همدیگر بدهیم.

و اما فوت کوزه گری…

برویم سراغ فوت کوزه گری که گفتم…

این نوع محتوا ها نیاز در ابتدا نیاز به دیده شدن دارند که بعد از آن ویروسی می شوند. اما اگر این نوع محتوا ها وارد اکسپلور شوند، معجزه ای بزرگ را به همراه دارند و تحول بزرگی در پیج شما ایجاد می کنند. افرادی که این نوع پست تولید می کنند. همیشه از این راه استفاده میکنند…

شما با خرید ویو اینستاگرام ، خرید لایک اینستاگرام از سایت مدیایار در ابتدای کار، پست خود را وارد اکسپلور کنید، حالا که وارد شد و بازدید کننده های جدید از این پست دیدن کردند، زمان این است که شما معجزه را ببینید…

سخن پایانی

سعی کنید از این نوع محتوا ها استفاده کنید. ذهن خود را آزاد بگذارید و فکر کنید که ایده های جذاب به سرتان بزند و سعی کنید این محتوا ها ویدیویی باشد. اگر عکس است، عکس های باکیفیت و مشخص باشد.با این نوع پست ها می توانید،به کل آمار پیج خود را متحول کنید.

ممنون که با مدیایار در این مقاله همراه بودید…