یکی از المان های مهم اینستاگرام که آمار پیج ها را هم مشخص میکند، ویو اینستاگرام است. برای همین افراد زیادی با خرید ویو اینستاگرام، یا گرفتن ویو فیک، این آمار را افزایش می دهند. اما بهتر است در اول مقاله این را به شما بگویم که هر آمار فیکی در اینستاگرام نتیجه ای جز نابودی برای پیج شما ندارد. برای همین در این مقاله قرار است بهترین راه برای افزایش ویو که خیلی بهتر از گرفتن ویو فیک است با شما صحبت کنم.با ما همراه باشید.

ویو فیک یعنی چه؟

در ابتدا بهتر است بدانیم که ویو فیک چیست. ویو فیک در واقع توسط ربات ها یا نرم افزار ها برای پیج ها زده می شود که به شدت برای پیج خطرناک است و اینستاگرام به راحتی آنها را تشخیص داده و شما را جریمه می کند و این کار اینستاگرام ممکن است حذف شدن پست شما یا بن شدن و حذف شدن پیج شما را به همراه دارد.

می دانید که گرفتن ویو فیک چه اثرات مخربی دارد؟

همانطور که بالاتر متوجه شدید ویو های فیک که توسط ربات ها و نرم افزار ها به پیج شما اضافه می شوند را اینستاگرام به راحتی تشخیص می دهد. بسیاری از افراد هستند که از ویو فیک استفاده کردند و مشکلاتی همچون؛ حذف شدن پست، محدود شدن فعالیت در پیج، اجازه نداشتن برای آپلود پست و استوری برای یک مدت و بعضا حذف شدن پیجشان. آیا شما دوست دارید با همچین مشکلاتی روبه رو شوید؟ قطعا جواب شما به این سوال خیر است. به همین دلیل من یک راه به شدت بهتر ، بی خطر و آسان را به شما معرفی میکنم تا از آن استفاده کنید.

بهترین راه جایگزین گرفتن ویو فیک

حالا شاید بپرسید خب این راه که می گویی را معرفی کن.

بهترین راه برای افزایش ویو پست ها ، خرید ویو اینستاگرام است. شاید با خود بگویید: خب این ویو های خریداری شده هم فیک هستند. اما باید بگویم خیر! اگر واقعی باشد علاوه بر اینکه خطری ندارد، کمک بسیار زیادی هم در رشد و پیشرفت پیج شما خواهد داشت. پس ویو های خریداری شده باید واقعی باشد تا اثر گذار باشد. نگران نباشید جواب این سوال شما که از کجا ویو واقعی بخرم را هم خواهم داد…

از کجا ویو واقعی بخرم؟

حرف آخر را اول بگویم ،( مدیایار ) سایت مدیایار که در حوزه فروش خدمات اینستاگرام تا بحال درخشیده و فوق العاده موفق بوده. شما با خیال راحت می توانید از سایت مدیایار ویو تهیه کنید. ویو های ارائه شده توسطه مدیایار کاملا واقعی و با کیفیت بوده و در رشد پیج شما اثر بسایر پر رنگی خواهد گذاشت. سایت مدیایار با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته و کیفیت بالا و قیمت پایین در اختیار شماست تا سعادت این را داشته باشد که شما مشتری آن باشید.

حالا چگونه ویو فیک بگیریم؟

پس از این همه توضیح در مورد این سوال به این نتیجه رسیدیم که بهترین راه برای افزایش ویو خرید ویو اینستاگرام از سایت مدیایار است که در کوتاه ترین زمان ویو های شما به طور واقعی افزایش پیدا کند.

سخن پایانی

در این مقاله راجع به آموزش گرفتن ویو فیک صحبت کردیم و متوجه شدیم که بهترین جایگزین برای این کار خرید ویو اینستاگرام از سایت مدیایار است اگر به دنبال آموزش های بیستر راجه به اینستاگرام هستید میتوانید از بخش بلاگ سایت مدیایار آموزش های بیشتر را مطالعه کنید.