یکی از سوالاتی که برای افراد ، زمانی که به فکر خرید فالوور می افتند پیش می آید، این است که آیا خرید فالوور کار درستی است؟ امروز قرار است راجع به این سوال صحبت کنیم و در آخر این مقاله به یک نتیجه و پاسخ برای این سوال برسیم. با ما همراه باشید.

آیا خرید فالوور کار خوبی است؟

در ابتدا بهتر است بدانید تمام فعالیت های شما در اینستاگرام در زمان خود نتیجه خواهد داد و هیچ وقت نباید خسته و نا امید شوید. افراد برای افزایش فالوور در پیج خود کارها و فعالیت هایی انجام می دهند اما افزایش فالوور به صورت طبیعی کاری سخت، زمان بر و پرهزینه ای است. برای همین افراد به فکر خرید فالوور اینستاگرام می افتند.

اگر شما به فکر تبلیغات و جذب فالوور هم هستید از خرید فالوور نباید غافل شوید، چرا که تعداد بالای فالوور ، باعث اعتماد مخاطبین جدید است و در واقع شما با خرید فالوور ، باعث جذب فالوور های جدید می شوید. خرید فالوور باعث افزایش فالوور های شما می شود و این کار باعث می شود پیج شما معتبر دیده شود و این اعتبار، اثر به شدت زیادی روی جذب فالوور های جدید دارد.

فالوور بخرم یا نه؟

با توجه به توضیحاتی که دادیم، شاید بپرسید، فالوور بخرم یا نه؟ در جواب این سوال باید بگوییم بله! بخرید. خرید فالوور مزایای زیادی دارد و می تواند در مسیر رشد و پیشرفت به شما خیلی کمک کند اما چند نکته وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید ممکن است باعث از بین رفتن پیجتان شوید. با ما همراه شوید که قرار است این نکته ها را بیان کنیم…

در هنگام خرید فالوور به این نکات توجه کنید

همانطور که گفته شد خرید فالوور مزایای زیادی دارد اما باید بدانید به چه نکاتی توجه کنید تا نهایت استفاده و سود را از خرید فالوور ببرید. این نکات در واقع به سایتی که از آن خرید می کنید مربوط می شود و سایتی که از آن خرید می کنید باید این نکات را رعایت کند و این ویژگی ها را داشته باشد، پس مهم ترین نکته انتخاب یک سایت معتبر برای خرید فالوور است.

سایت انتخابی باید چه ویژگی هایی  داشته باشد؟

امروزه سایت های زیادی برای فروش فالوور راه اندازی شده اند و بسیاری از این سایت ها ، هدف کلاهبرداری از شما را دارند، منظور من از کلاهبرداری صرفا، گرفتن پول و نفرستادن سفارش نیست، بلکه با اسم فالوور واقعی به شما فالوور فیک می دهند و این فالوور فیک برای پیج شما نابودی می آورد. برای همین باید یک سایت معتبر یدا کنید.

سایتی که شما برای خرید فالوور انتخاب می کنید باید سایتی معتبر و با قدمت باشد، و سرویس های با کیفیت را ارائه دهد. هیچ سرویس فیکی نباید به کاربران ارائه شود. در واقع مهم ترین نکته برای خرید فالوور ، این است که فالوور های خریداری شده باید واقعی باشند و به هیچ وجه فیک نباشند.

موضوع بعدی نظرات کاربران است، اگر نظر کاربران نسبت به سایت، مثبت باشد و مشتریان و کاربران قبلی از آن راضی باشند. در کسب و کار جلب رضایت مشتری ها کار سختی است، اما اگر نظرات کاربران راجع به سایتی مثبت باشد و از آن راضی باشند، حتما سایت معتبری است…

موضوع بعدی به نظر من، صداقت است، سایتی که در معرفی خود و محصولات و خدماتش، صادق است، 100% مورد اطمینان است. در واقع سایت هایی که در معرفی محصولا نه چیزی اضافه و نه چیزی کم می گویند، خیلی مورد اعتماد تر هستند.

در واقع مهم ترین نکته این است که حتما حتما مطمئن باشید که فالوور واقعی دریافت می کنید. اگر فالوور فیک به پیج شما اضافه شود ممکن است، پیج شما توسط اینستاگرام جذف شود. اما اگر فالوور ها واقعی باشد خیلی مزایای زیادی برای شما دارد و تاثیر بسیار مثبب در روند رشد پیج شما دارد.

از کدوم سایت بخرم که همه این ویژگی ها رو داشته باشه؟

شاید الان با خود بگویید، من متوجه شدم که در هنگام خرید فالوور چه نکاتی را باید رعایت کنم، اما از کدام سایت خرید کنم که ویژگی های گفته شده را داشته باشد؟ ما به شما خواهیم گفت…

( مدیایار ) بله نام سایتی که شما به دنبالش هستید مدیایار است. سایت مدیایار با 3 سال سابقه درخشان و ارائه فالوور های کاملا واقعی و با کیفیت، توانسته به افراد زیادی در مسیر رشد و پیشرفت پیجشان کمک کند. مدیایار با هزاران مشتری راضی، نشان داده که سایت فوق العاده ای برای خرید فالوور اینستاگرام است. در ضمن همان صداقت که گفتم، کامل در سایت مدیایار رعایت شده و تمام نکات خوب و بد سرویس ها گفته شده. مدیایار در کنار این همه ویژگی، با یک تیم پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی سوالات کاربران است.

اگر به دنبال فالوور واقعی ، فعال و لایک زن هستید می توانید از لینک زیر اقدام کنید.

( خرید فالوور واقعی لایک زن از سایت مدیایار )

سخن پایانی

در این مقاله به سوال ( آیا خرید فالوور کار درستی است ) پاسخ دادیم و در مورد انتخاب سایت معتبر صحبت کردیم.

در آخر این را بگویم که از خرید فالوور برای رشد در اینستاگرام استفاده کنید و مطمئنا نتیجه خیلی خوبی خواهید گرفت. با خرید فالوور شما میانبری برای رشد و پیشرفت می زنید و در کل خرید فالوور کار خوبی است. اما با توجه به نکاتی که گفته شد…

ممنون تا اینجا همراه ما بودید.