آیا خرید فالوور واقعی است؟ یکی از سوالاتی است که افراد زمان خرید فالوور برایشان پیش میاید. امروز قرار است به این سوال پاسخ دهیم. علاوه بر پاسخ این سوال قرار است، جایی را به شما معرفی کنیم که اگر به دنبال خرید فالوور واقعی لایک زن و فعال هستید از آنجا به راحتی بتوانید تهیه کنید.

آیا خرید فالوور ، واقعی است؟

بهتر است اول به این سوال پاسخ دهیم. خرید فالوور ، واقعی است و بستگی به سایتی که شما از آن خرید می کنید دارد. اگر سایت خوب و معتبری باشد، فالوور های شما را ارسال می کند. اما اینکه آیا این فالوور ها واقعی است یا فیک و آیا اصلا فالوور واقعی برای خرید وجود دارد را در ادامه بیان می کنیم.

امروزه با رشد و محبوبیت اینستاگرام بین ایرانیان، افراد زیادی به دنبال معتبر کردن پیج خود هستند. در این روز ها میزان اعتبار پیج اینستاگرام برای تمام افراد، مهم است.

افراد برای اینکه بتوانند پیج خود را معتبر کنند به خرید فالوور روی می آورند. اما در هنگام خرید فالوور به این سوال بر می خورند که آیا ، سفارش برای من ارسال می شود و آیا واقعی است. در جواب این سوال همانطور که گفتم بستگی به سایت فروشنده دارد، شما باید یک سایت معتبر را برای خرید فالوور استفاده کنید.

افرادی هستند که قصد سوء استفاده از کاربران در اینترنت را دارند و با توجه به این که در خواست خرید فالوور بالاست، به این فکر افتاده اند که سر مردم کلاه بگذارند. اما شما، در این مقاله قرار است با معتبر ترین سایت برای این خدمات آشنا شوید.

آیا فالوور واقعی برای خرید ، وجود دارد؟

با حضور 50 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام، و ورود بسیاری کسب و کار به اینستاگرام ، افراد به دنبال پیشرفت در اینستاگرام هستند و یک از شاخصه های اصلی برای رشد و اعتبار پیج، تعداد فالوور آن است.

افراد زمانی که قصد خرید فالوور دارند، این سوال در ذهنشان به وجود می آید که آیا واقعا می شود فالوور های واقعی خرید؟

جواب این سوال؛ هم بله است هم خیر! در واقع باز هم بستگی به این دارد که شما قرار است از کجا فالوور واقعی خریداری کنید. اگر سایت فروشند ، معتبر باشد و نظرات کاربران راجع به آن مثبت باشد و با کاربران صادق باشد، بله می توان از این سایت فالوور واقعی خرید. اما این راهم بگویم که این مدل سایتی که فالوور واقعی به کاربران تحویل بدهد، خیلی کم است شاید کم تر از تعداد انگشتان یک دست شما!

تفاوت فالوور واقعی با فالوور فیک

بهتر است راجع به تفاوت فالوور واقعی و فالوور فیک در این مقاله صحبت کنیم. فالوور واقعی یعنی اکانت هایی که توسط انسان ها ساخته و مدیریت می شوند، فالوور فیک به اکانت هایی گفته می شود که توسط ربات ها و نرم افزار ها ساخته و ارسال می شوند و دارای هیچ گونه فعالیتی نیستند و نه تنها اثر مثبت در پیج شما ندارند بلکه اثر بسیار منفی و مخربی دارد و ممکن است پیج شما را نابود کند. اما فالوور واقعی که خریداری می کنید، هیچ گونه خطری برای پیج شما ندارد و به شما در مسیر رشد و پیشرفت کمک می کند.

می دانید فالوور فیک چه بلایی سر پیج شما می آورد؟

بالا تر متوجه شدید که فالوور فیک چیست، حالا اگر شما از فالوور فیک استفاده بکنید، چه اتفاقی می افتد؟

با آپدیت الگوریتم های اینستاگرام، در حال حاضر تشخیص دادن فالوور فیک برای اینستاگرام خیلی ساده و سریع شده است. اینستاگرام پیج هایی که فالوور فیک استفاده کردند را پیدا می کند و فالوور فیک ها آن پیج را حذف می کند و ممکن است آن پیج را جریمه کند و این جریمه به بن شدن یا حذف شدن پیج فرد ختم شود. علاوه بر اینستاگرام، کاربران هم متوجه این می شوند که شما از فالوور فیک استفاده کردید و دیدشان نسبت به پیج شما عوض می شود و به شما بی اعتماد می شوند و ممکن است شما را آنفالو کنند.

به همین دلیل است که شما هنگتم خرید فالوور خیلی باید دقت کنید که فالوور فیک برای شما ارسال نشود و فقط از فالوور های واقعی استفاده شود.

معرفی بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی

حالا که تا اینجا با ما همراه بودید، قرار است یک سایت بسیار معتبر ، حرفه ای و با قدمت را به شما معرفی کنیم که با خیال آسوده بتوانید فالوور واقعی برای پیج خود تهیه کنید.

نام سایت ، مدیایار است، سایت مدیایار در حوزه فروش خدمات شبکه های اجتماعی، سرویس هایی با بهترین کیفیت ،  منصفانه ترین قیمت و 100% واقعی را به کاربران ارائه می دهد. هنگام خرید فالوور از سایت مدیایار اصلا نیاز نیست که سوال ( آیا خرید فالوور واقعی است ) را بپرسید، چون با اطمینان کامل می توانید از سرویس های این سایت استفاده کنید.

صداقت ، کیفیت ، قیمت عالی ، تخفیف ، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته ، واقعی بودن سرویس ها و… از ویژگی های سایت مدیایار است که نظرات مشتریان، مهر قطعیت ما برای این است که با جرات می گوییم مدیایار بهترین است. 

برای مشاهده و خرید فالوور واقعی از سایت مدیایار با تخفیف روی لینک زیر کلیک کنید.

( مشاهده و خرید فالوور واقعی ایرانی از مدیایار )

سخن پایانی

در این مقاله به سوال آیا خرید فالوور واقعی است؟ پرداختیم و با معرفی مدیایار ، گفتیم خرید فالوور واقعی امکان دارد و شما می توانید با تهیه فالوور واقعی از سایت مدیایار خیلی سریع در اینستاگرام رشد کنید و جایگاه مد نظر خود برسید.

ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید…