افزایش فالوور با ربات اینستاگرام یا خرید فالوور واقعی؟ از کدام استفاده کنم؟ امروز قرار است به این سوال که بیشتر افراد از ما میپرسند پاسخ دهیم. در این مقاله مزایا و معایب هر دو را می سنجیم و در آخر به نتیجه می رسیم که کدام بهتر است. هرکدام مزیا و معایبی دارد، اما خودتان در آخر این مقاله متوجه می شوید که خرید فالوور واقعی ایرانی گزینه خیلی بهتری از ربات اینستاگرام، برای افزایش فالوور است.

ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور

در اینجا خواهیم گفت ربات اینستاگرام چیست؟

استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور

بهتر است ابتدا به عملکرد این ربات ها نگاهی بیندازید تا بتوانید با دقت بیشتری در مورد آنها قضاوت کنید. ربات اینستاگرام یک سیستم خودکار است که پست‌ها را لایک می‌کند، حساب‌های افراد را دنبال می‌کند و در پست‌های مختلف برای شما نظر می‌گذارد. در واقع سیستم کاری این ربات ها به این صورت است که شما یک جمعیت هدف برای ربات خود تعریف می کنید، مثلا شرکت شما مربوط به فروش گیاهان داخلی است، جمعیت هدف شما در اینستاگرام کاربران علاقه مند به خرید گل و دکوراسیون داخلی هستند. گیاهان هنگامی که جمعیت هدف خود را مشخص کردید، ربات شما آن افراد را هدف قرار می دهد و سعی می کند با آنها تعامل داشته باشد، مثلاً با لایک کردن عکس های آنها یا گذاشتن نظرات از طرف حساب شما. ربات اینستاگرام تمام تلاش خود را می کند تا مانند یک کاربر واقعی رفتار کند. اگر بخواهیم یک موقعیت ایده آل را در نظر بگیریم، ربات اینستاگرام کارهایی را از طرف شما انجام می دهد که مخاطبین بیشتری را به صفحه شما جذب می کند، کارهایی که خودتان انجام می دادید، مثلاً اگر زمان نامحدودی داشتید.
این ربات ها ممکن است خیلی خوب به نظر برسند اما اینگونه نیست و واقعاً آنقدرها که به نظر می رسد خوب نیستند. و شما در زمان استفاده متوجه می شوید که چه اشباهی کردید در ادامه در باره این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد…

مزایای استفاده از ربات اینستاگرام

همانطور که گفته استفاده از ربات اینستاگرام مزایا و معایبی دارد که در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

امکان گذاشتن کامنت

باید توجه داشته باشید که در بین تمام تعاملات مختلف با سایر کاربران اینستاگرام، گذاشتن کامنت یکی از موثرترین راه هاست، اما از طرفی اتلاف وقت نیز محسوب می شود. ربات های جدید این قابلیت را دارند که حتی عناوین پست ها را بخوانند و بر اساس محتوای زیربخش ها روی آن ها نظر بدهند. بنابراین می توانید با تعامل با سایر کاربران اینستاگرام با استفاده از ربات اینستاگرام از این طریق در زمان خود صرفه جویی کنید.

مقرون به صرفه است

یکی دیگر از مزایای استفاده از ربات های اینستاگرام قیمت مناسب آنهاست. اساساً استفاده از ربات‌های اینستاگرام برای کسب‌وکارهای کوچک و استارت‌آپ‌ها می تواند خوب باشد، بنابراین این می تواند فرصتی برای رشد کسب‌وکارتان باشد زیرا می‌توانید با بودجه‌ای کم از قابلیت‌های این ربات‌ها استفاده کنید.

معایب استفاده از ربات اینستاگرام

متاسفانه باید بگوییم که ویژگی های منفی ربات اینستاگرام بسیار چشم گیر تر و تاثیرگذارتر از ویژگی های مثبت آن است. همانطور که قبلا گفتیم استفاده از ربات های اینستاگرام می تواند ما را با مشکلات مختلفی مواجه کند. درست است که این ربات‌ها می‌توانند به ما کمک کنند تا سریع‌تر جلو برویم، اما استفاده از آن‌ها از آنجایی که مورد تایید این شبکه‌های اجتماعی نیست، قطعاً مشکلاتی را برای ما ایجاد می‌کند که شاید با آشنایی با آن‌ها، مزیت‌های آن را ببخشیم و کاستی‌ها را ببخشیم و از یک روش مطمئن تر برای افزایش کسب و کار در اینستاگرام خود استفاده کنید. در متن زیر به برخی از معایب و ویژگی های منفی ربات های اینستاگرام اشاره خواهیم کرد.

تاثیری در بهبود وضعیت صفحه ندارد

تجربه و شواهد نشان می دهد که رشد صفحات اینستاگرام تنها با استفاده از روش های ارگانیک امکان پذیر است. اگر به پست های اینفلوئنسرهای موفق و افراد موفق در اینستاگرام دقت کنید، متوجه خواهید شد که اکثر فالوورهای این افراد اکانت های واقعی هستند. در واقع رشد و موفقیت آنها با گرفتن لایک و کامنت های هوشمندانه و واقعی است. البته نظرات واقعی موثرتر هستند و تعامل بیشتری با سایر کاربران نسبت به ربات ها ایجاد می کنند. بدون این تعامل واقعی، روند بهینه سازی صفحه ما کند می شود و عملکرد کلی صفحه در طول زمان کاهش می یابد.

با استفاده از ربات اینستاگرام، تعاملات صفحه کاهش می یابد.

شاید ربات بتواند برای شما، فالوور جذب کند اما پس از مدت کوتاهی متوجه خواهید شد که این فالوور ها بسیار بی کیفیت هستند و هیچ تعاملی در صفحه شما ندارند و نه تنها پیشرفتی برای شما ندارد بلکه آسیب ها و خطراتی را به همراه دارد.

ربات ها به طور طبیعی تمایل دارند با ربات های دیگر ارتباط برقرار کنند.

یکی دیگر از ویژگی های منفی ربات های اینستاگرام این است که آنها به طور طبیعی تمایل به تعامل با ربات های دیگر دارند تا با حساب های واقعی. این بدان معناست که وقتی ربات ها وارد یک صفحه می شوند، به راحتی می توانند نظرات، لایک ها و سایر اقدامات انجام شده توسط ربات های دیگر را تشخیص دهند و به طور خودکار آنها را درگیر کنند. از طرف دیگر، اینستاگرام به گونه‌ای عمل می‌کند که افراد نیز اعمال انسانی را ترجیح می‌دهند و به همان سمت هدایت می‌شوند، مثلاً یک حساب واقعی ممکن است نظرات ارسال شده توسط یک ربات را نبیند یا نتواند با آن تعامل داشته باشد. معمولا. آهسته تمام این تاریخچه به این معنی است که در محیط اینستاگرام ربات ها با یکدیگر تعامل خواهند داشت و افراد نیز با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. بنابراین امکان دستیابی به نتیجه مطلوب برای افرادی که از این ربات ها استفاده می کنند به حداقل می رسد.

اینستاگرام متوجه می شود شما از ربات استفاده می کنید.

فعالیت هایی که ربات برای شما انجام می دهد کاملا آشکار است و کاربران و اینستاگرام آن ها را تشخیص می دهد و در اخبار جدید گفته شده اینستاگرام این کار را ممنوع اعلام کرده. در واقع اگر شما از این ربات ها استفاده کنید، اینستاگرام به راحتی آن را تشخیص داده و شما را جریمه می کند و این جریمه ممکن است به حذف شدن پیج شما ختم شود.

خرید فالوور واقعی ایرانی

راه دیگری که در مقابل ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور وجود دارد، خرید فالوور واقعی ایرانی است. خرید فالوور واقعی راهی آسان، کم هزینه و با زمان کوتاه برای افزایش فالوور است که مزایا و معایبی دارد که به آنها می پردازیم.

افزایش فالوور با خرید فالوور واقعی

مزایای خرید فالوور واقعی

خرید فالوور واقعی مزایایی دارد که در متن پایین به آنها پرداختیم و مزایای خیلی بیشتر و واقعی تر نسبت به ربات اینستاگرام دارد.

با قیمت پایین فالوور واقعی داشته باشید.

شما با خرید فالوور واقعی در واقع با هزینه خیلی کم فالوور ها واقعی پیج خود را افزایش می دهید. در مقابل هزینه های تبلیغات و دیگر راه ها خیلی به صرفه تر است.

اعتبار شما خیلی سریع بالا می رود.

با خرید فالوور واقعی خیلی سریع تعداد فالوور های شما بالا میرود و افراد خیلی راحت تر به شما اعتماد می کنند و پیج شما خیلی معتبر تر دیده می شود و خود این باعث جذب فالوور های بیشتر می شود.

تعامل در پیج شما خیلی بیشتر از زمانی است که از ربات استفاده می کنید.

همانطور که گفته شد با استفاده از ربات اینستاگرام، تعاملات پیج شما خیلی پایین می آید اما زمانی که شما فالوور واقعی می خرید این تعامل خیلی بیشتر است.

میانبر می زنید.

شما می دانید که جذب فالوور به صورت طبیعی کار بسیار سخت، زمان بر و پر هزینه ای است. اما با خرید فالوور واقعی شما میانبر می زنید و خیلی آسان، در کوتاه ترین زمان و کمترین قیمت فالوور های خود را به صورت واقعی افزایش می دهید و با همین افزایش فالوور پیج شما معتبر مشود و فالوور های بیشتری را جذب می کنید.

تنها عیب و مشکل در خرید فالوور واقعی ایرانی

تنها عیب که خرید فالوور واقعی ایرانی دارد، این است که فالوور های خریداری شده واقعی نباشد و فالوور فیک را به اسم فالوور واقعی به شما بفروشند. ترس بیشتر افراد هم همین است و زمانی که این کار به آنها پیشنهاد می شود، در جواب می گویند: از کجا معلوم واقعی باشد؟

اما این عیب را می توان حل کرد و بدون نگرانی فالوور واقعی تهیه کرد…

چگونه فالوور واقعی بدون مشکل و ( واقعی واقعی ) بخریم؟

خب! متوجه شدیم که خرید فالوور واقعی تنها عیبی که دارد این است که ممکن است واقعی نباشد. اما این مشکل به فروشنده بر میگردد و این مهم است که شما از کجا فالوو واقعی می خرید. اگر از جای درست و مطمئن خریداری کنید، مطمئن باشید نتیجه فوق العاده است.

سایت مدیایار جایی است که شما میتوانید فالوور واقعی ایرانی با بهترین کیفیت و قیمت بسیار منصفانه و به صورت تضمینی تهیه کنید. شما با خیال راحت میتوانید مانند هزاران عزیزی که از سایت ما فالوور واقعی تهیه کردند و نتیجی خیلی خوبی برایشان رقم خورده استفاده کنید. برای خرید، روی خرید فالوور واقعی ایرانی کلیک کنید.  در سایت مدیایار شما علاوه بر خرید فالوور میتوانید از سرویس هایی مثل لایک ، ویو ، کامنت و… در جهت رشد پیج خود استفاده کنید.

نتیجه

پس از تحلیل این دو مورد، می توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید. اما طبق تحلیل و تجربه ی ما خرید فالوور واقعی می تواند کمک بسیار شایانی به شما بکند و ریسکی در کار نیست. اما در صورت استفاده از ربات اینستاگرام شما باد این خطر را به جون بخرید که ممکن است پیج شما حذف شود. چه بسا که اصلا نمی ارزد زیرا استفاده از ربات دیگر کارایی و نتیجه ای ندارد.

ممنون که با مدیایار در این مقاله همراه بودید.