افزایش فالوور در اینستاگرام در واقع مهم ترین کاری است که شما در اینستاگرام باید انجام دهید ، اما پس از افزایش فالوور باید بتوانید آن ها را در پیج خود فعال نگه دارید و با آنها ارتباط بگیرید. برای همین افرادی هستند که دنبال خرید فالوور فعال می گردند که در آخر این مقاله برای این افراد سایتی معرفی میکنم که واقعا فالوور های فعال و واقعی ارائه می دهد. می توانم بگویم این کار مهم تر از افزایش فالوور است و در این مقاله قرار است یاد بگیریم که چگونه فالوور ها را فعال نگه داشته و با آنها ارتباط بگیریم. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

چگونه فالوور ها را با پیج درگیر کنیم و آن ها را فعال نگه داریم؟

شما در اینستاگرام با راه هایی با فالوور در ارتباط هستید که اصلی ترین آن ها پست ، استوری ، لایو و دایرکت است. شما باید با استفاده از این بخش ها فالوور را با پیج خود در گیره کرده و آن ها را فعال نگه دارید که در ادامه با کثال هر بخش را توضیح می دهم.

پست اینستاگرام

در این قسمت راهکار هایی به شما می دهم که با پست اینساگرام می توانید آن ها را عملی کنید.

معرفی خودتان و حوزه کاریتان در یک پست

سعی کنید یک پست جالب و جذاب در معرفی خود و کاری که انجام می دهید یا حوزه ای که در آن کار می کنید را معرفی کنید و راجع به مزیت های خود و اهداف خود در این پیج توضیحاتی بدهید.

بخش کامنت در پست را جدی بگیرید

در پست هایی که تولید م کنید، حتما از مخاطبین بخواهید که زیر پست شما کامنت بگذارند یا کاری کنید که مجبور شوند کامنت بگذارند برای مثال سوالی از آنها کنید و بخواهید جواب را در بخش کامنت ها بنویسند.

برگزاری مسابقه می تواند در این کامنت گذاشتن به شما کمک کند. در پست خود یک مسابقه برگزار کنید و به برنده جوایزی اهدا کنید حالا این کار می تواند برای مثال با سوال باشد ، می توانید در پست سوالی بپرسید و به بهترین جواب در بخش کامنت ها جایزه اهدا کنید.

پست منفی تولید کنید، برای مثال یک چیز که بین مردم جا افتاده را قبول نکنید و برای آن دلیل بیاورید و به افراد بگویید اگر نظری دارند در کامنت ها برای شما و دیگران بنویسند.

چگونه تعامل را در پیج بالا ببریم

استوری در اینستاگرام

استوری اینستاگرام در واقع مهم ترین بخش برای افزایش تعامل و فعال بودن فالوور ها برای چیج است که در این بخش نکات و مثال هایی در رابطه با استوری اینستاگرام به شما توضیح دادم.

کوسشن باکس

بخش کوسشن باکس در اینستاگرام می تواند کمک خیلی بزرگی به شما در افزایش تعامل پیج کند. شما برای استفاده از این ویژگی راه های زیادی درید. برای مثال ، می توانید یک کوسشن باکس در استوری قرار دهید و اجازه دهید افراد راجع به شما سوال بپرسند ، یا شما سوالی مطرح کنید نظر آن ها را بخواهید  و کلی مثال دیگر که با کمی خلاقیت می توانید به خوبی ، از این ویژگی استفاده کنید.

برگزاری مسابقه در استوری

برگزاری مسابقه کلا راهکار فوق العاده ای برای افزایش تعامل و فعال نگه داشتن فالوور ها در اینستاگرام است. اما استفاده از آن در استوری ها کمک خیلی بیشتری به شما می کند. شما با برگزاری یک مسابقه با سوال ، منشن ، لایک و کامنت ، ریپلای استوری و مدل های دیگر می توانید تعامل را در پیج به شدت بالا برده و فالوور ها را در فعال ترین حالت ممکن قرار دهید.

مطرح کردن موضوعات جنجالی در استوری

موضوعات ترند ، جنجالی و تعصبی ، برگ برنده شما در استوری است. یک موضوع جنجالی را استوری کرده و از فالوور ها نظر بخواهید ؛ این نظر خواهی می تواند با کوسشن باکس یا ریپلا باشد. یا موضوعی که افرادی راجه به آن تعصب دارند و افرادی هم آن موضوع را قبول ندارند، این نوع موضوعات در پیج شما انفجار می کند و به شدت اثر گذار است.

استوری هایی در رابطه به اتفاقی که قرار است جلو تر در پیج رخ دهد

یک برنامه مهم برای چندین روز دیگر داشته باشید و از الان در پیج استوری های پی در پی بگذارید و راجع به آن موضوع بحث کنید و هی گوش زد کنید که قرار است فلان اتفاق در پیج بیفتد. این کار باعث می شود افراد در پیج شما بمانند و منتظر آن روز و اتفاقی که قرار است بیفتد بمانند.

لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام هم از ویژگی هایی است ه با استفاده از آن می توانید تعامل را در پیج خود افزایش دهید و فالوور ها را فعال نگه دارید.

گذاشتن لایو در اینستاگرام

در اینستاگرام لایو بگذارید این کار باعث می شود افراد به شما بیشتر اعتماد کنند و از پیج شما خارج نشوند . حالا اگر مدرس یا فروشنده در اینستاگرام هستید ، لایو خیلی به کار شما می آید. شما با استفاده از تکنیک بالا این کار را انجام دهید ، برای مثال اگر مدرس هستید ، استوری های پی در پی بگذارید که فلان روز لایو دارین و قرار است رایگان فلان موضوع را به شما آموزش دهم. کلی کار دیگر می توان انجام داد اما باید خلاقیت به کار دهید.

شروع کردن موضوعی چند قسمته با لایو

خودم این بخش را خیلی دوست دارم ، برای مثال اگر مدرس هستید ، یک موضوع را شروع کنید برای مثال به هفت قسمت تقسیم کنید و رایگان شرح دهید ، حالا کاری که باید بکنید این است که این هفت قسمت را در روز و ساعت های مشخص برگزار کنید ، برای مثال یک روز در میان ساعت 10 شب؛ فکر کنم خودتان متوجه شدید که این کار چه معجزه ای به همراه دارد.

اگر مدرس نیست، باز هم می توانید از این روش استفاده کنید برای مثال اگر بلاگر هستید ، می توانید با این موضوع که واب سوالات شخصی در 4 قسمت که می توانید در استوری ها سوال ها را دریافت کرده و در 4 قسمت لایو به آنها پاسخ دهید. باز هم می گویم همه چیز خلاقیت خودتان است من روش را معرفی میکنم بقیه کار بستگی به شما دارد.

سخن پایانی

در این مقاله با هم یاد گرفتیم که چگونه تعامل را در پیج افزایش دهیم و فالوور ها را فعال نگه داریم. در ابتدای مقاله گفتم که سایتی برای خرید فالوور فعال معرفی می کنم که از آن استفاده کنید؛ مدیایار! سایت مدیایار سایتی است که برای خرید فالوور اینستاگرام باید انتخاب کنید تا فالوور های واقعی و کاملا فعال در یافت کنید.