امروزه اینستاگرام فضای بسیار محبوب در دنیا است و افراد بسیار زیادی در آن فعالیت می کنند و دنبال کسب در آمد هستند. تعداد فالوور نشان دهنده اعتبار پیج شماست و باید بگویم هر چه تعداد فالوور های شما بیشتر باشد ، در آمد شما هم بیشتر می شود.برای افزایش فالوور باید الگوریتم های اینستاگرام را بشناسید. بعضی از افراد برای افزایش فالوور پیج خود به فکر خرید فالوور اینستاگرام هم می افتند. شاید بپرسید آیا این کار درست است؟ باید بگویم بله اما به شرطی که از یک سایت معتبر در این حوزه خرید کنید که در آخر این مقاله معتبر ترین سایت در این حوزه را معرفی کردیم.

برخی ویؤگی های الگوریتم های اینستاگرام

*در یک ساعت اول تبلیغ شما برای تعداد کمی از مخاطبان اما 10 درصد از فالوورهای اینستاگرام نمایش داده می شود.
*اولین ساعت تعامل یک فالوور اینستاگرام با پست شما توسط اینستاگرام تایید می شود. تعداد بازدید، کامنت، لایک، برداشت و بازدید در ساعت اول بسیار مهم است.
* پست جدید شما در اینستاگرام با پست های قبلی در همان روزها، در همان زمان و با هشتگ های مشابه مقایسه می شود.
* هر چه تعامل با پست اینستاگرام شما در ساعت اول بیشتر باشد و نسبت به پست های قبلی روند رشد بیشتری داشته باشید، پست اینستاگرام شما به افراد بیشتری نشان داده می شود.
*هرچه افراد بیشتری پست اینستاگرام شما را ببینند، فالوور اینستاگرام بیشتری را جذب صفحه خود خواهید کرد و در نتیجه تعداد فالوورهای اینستاگرام افزایش می یابد و همانطور که می دانید این افزایش فالوور تاثیر زیادی خواهد داشت. کار تو.

آنچه خواندید اطلاعاتی در مورد الگوریتم اینستاگرام است.

با در نظر گرفتن این نکات، برای اینکه پست خود را به بیشترین فالوور اینستاگرام یا سایر کاربران اینستاگرام نشان دهیم، باید الگوریتم اینستاگرام را بشناسیم و زمان انتشار پست یا استوری خود را در اینستاگرام برنامه ریزی کنیم. رعایت چنین مواردی در کنار خرید فالوور می تواند به جذب بیننده بیشتر کمک کند.
در این مقاله در مورد اهمیت زمان بندی صحبت می کنیم و نمونه هایی از تایم فریم های مختلف برای کسب و کارهای مختلف در اینستاگرام را بیان می کنیم.
اما سوال مهم اینجاست که چه زمانی پست کنیم؟ و بهترین زمان برای ارسال یکسان برای همه صفحات؟

اگر می خواهید به این سوالات پاسخ دهید، بهتر است این مقاله را به طور کامل بخوانید.

عوامل تاثیر گذار در زمان انتشار پست

عوامل مهم زیادی در پاسخ به این سوالات دخیل هستند که در این مقاله برخی از آنها را برای شما توضیح می دهیم تا دقیقا بدانید چه زمانی باید در اینستاگرام پست بگذارید.
مثلا؛ بهتر است پست ها بسته به ماهیتشان در ساعات و روزهای خاصی از هفته منتشر شوند. به عنوان مثال، اگر می خواهید عکسی از یک غذا منتشر کنید، بهتر است این پست را در زمان ناهار یا شام منتشر کنید تا واکنش خوبی از سوی معده مخاطب دریافت کنید!
یا مثلاً نباید عکس باران یا برف را در یک روز آفتابی پست کنید.
باید بدانید که محتوای شما برای چه سنی و چه دسته‌ای جذاب است و این افراد در چه ساعتی از روز از اینستاگرام بازدید می‌کنند.

فالوورهای اینستاگرام خود را بشناسید

هدف از شناخت فالوورهای اینستاگرام شما این است که بدانید چه زمانی اینستاگرام خود را چک می کنند. البته این نوع شناخت بستگی زیادی به زمان آزاد و در نتیجه کار فالوورها در اینستاگرام دارد.
به عنوان مثال، کسب و کار با بیشترین فالوور در اینستاگرام زنان خانه دار است، زیرا این قشر از جامعه زمان آزاد بیشتری دارند، فرصت بیشتری برای انتشار پست دارند و صفحات اینستاگرام با فالوورهایی که کار می کنند، بهترین زمان برای انتشار پست بعد از آن است. . ساعات کاری
بنابراین، شناخت مخاطبان، بهترین زمان برای آپلود پست در اینستاگرام را تعیین می کند.

محتوای صفحه اینستاگرام زمانی موثر است که منتشر شود

بسته به نوع کسب و کار و نوع تبلیغاتی که ارسال می کنید، می توانید تصمیم بگیرید که فالوورهای اینستاگرام شما چه زمانی و چه نوع محتوایی را دوست دارند. به عنوان مثال، فالوورهای اینستاگرام شما یک روز عصر از سر کار به خانه می آیند، خسته هستند و نمی خواهند فیلم آموزشی ببینند.

ارسال پست در زمان های مختلف

بسته به نحوه تعامل شما با فالوورهای اینستاگرام خود، می توانید در زمان های مختلف، در روزهای مختلف پست بگذارید و شرایط مختلفی را امتحان کنید. نتایج با آزمون و خطا ظاهر خواهند شد.
می توانید از فالوورهای اینستاگرام خود نظرسنجی کنید و از آنها بپرسید که چه زمانی بیشتر اینستاگرام خود را چک می کنند.

و بهترین زمان برای ارسال چه زمانی است؟

تحقیقات زیادی در مورد زمان بارگذاری و تخلیه پیام انجام شده است. در زیر نتایج برخی از این نظرسنجی ها آورده شده است که با مطالعه آنها می توانید تصمیمات بهتری در مورد زمان انتشار پست های خود در اینستاگرام بگیرید.
پس با ما همراه باشید.

فاصله زمانی 7 تا 9 ساعت است.

به همین ترتیب بود که پیروان از خواب بیدار شدند. معمولاً فالوورهای اینستاگرام پس از بیدار شدن از خواب دوست دارند اتفاقات شب گذشته را در گوشی خود و به خصوص در اینستاگرام خود ببینند!
بنابراین احتمال اینکه اینستاگرام را بررسی کنید زیاد است. با این حال، ممکن است شما از این نوع فالوورهای اینستاگرام زیادی نداشته باشید و درآمد زیادی کسب نکنید.
اما اگر مخاطبان شما افراد شاغل یا دانشجو هستند، برای انتشار پستی در این زمان، این افراد این امکان را در نظر می گیرند که هنگام رفتن به محل کار یا دانشگاه، اینستاگرام خود را بررسی کرده و پست شما را ببینند.

ساعت کاری از 11 صبح تا 2 بعد از ظهر می باشد

این دوره زمان استراحت و ناهار است. فالوورهای اینستاگرام شما که مشغول کار هستند احتمالاً در تعطیلات خود از اینستاگرام دیدن می کنند.
اگر فعالیت شما در بخش رستوران و پذیرایی است، توصیه می شود در این ساعات کار کنید. این دوره مصادف با تعطیلات روز کارمندان شرکت است.
همچنین یک نکته جالب برای مشاغل رستورانی این است که به دلیل اشتهای مردم در این ساعات، دیدن عکس های رنگارنگ از غذاهای رستوران شما در اینستاگرام احتمال ناهار خوردن آنها را افزایش می دهد. برنامه ریزی می کند.
اما مراقب ارسال محتوای عکس در این مدت باشید زیرا ممکن است فالوورها ویدیو را نبینند.

از ساعت 5 تا 7 است

در این مدت میزان جذب مخاطب در اینستاگرام بیشتر است.
دلیلش هم این است که الان مردم بعد از ساعت کاری یا مدرسه یا دانشگاه از لحاظ روحی خسته شده اند و می خواهند قزاقات دز سنستاقزم ساخته خودشان را انجام دهند.
بنابراین این دوره می تواند زمان مناسبی برای انتشار پست شما در اینستاگرام باشد.

بازه زمانی 9:00 شب تا 1:00 بامداد است

تجربه نشان داده است که بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام و مطمئنا موثرترین آن بین ساعت 9 شب تا 1 بامداد است. مشترکین استراحت خواهند کرد و مقصد اصلی شما خواهد بود. اگر می خواهید یک ویدیوی آموزشی در اینستاگرام قرار دهید، اکنون بهترین زمان است. این فرصت را از دست ندهید، به خصوص اگر مخاطبان شما مرد هستند.
به عبارت دیگر، زمان اتمام کار و رفتن به خانه است. تحقیقات نشان داده است که افراد هنگام بازگشت بیشتر اینستاگرام را چک می کنند. این بهترین زمان برای کارهای سرگرم کننده و طنز است.
همچنین در این مدت افراد پس از صرف شام و صحبت با خانواده، تمایل دارند به رختخواب بروند و اینستاگرام خود را چک کنند. از طرف دیگر، فالوورهای اینستاگرام شما احتمالاً اول صبح اینستاگرام خود را چک می کنند و آخرین پست شما را می بینند.
توضیحی که در مورد فواصل زمانی ارسال در اینستاگرام داده شده است به طور کلی صدق می کند. اما اگر بخواهیم به طور خاص زمان های مناسب برای ارسال پست در هر کسب و کار را مشخص کنیم، باید آن کسب و کار را به طور خاص بررسی کنیم. در این صورت بسته به نوع فعالیت و ماهیت فالوورهای صفحه اینستاگرام، می توان بهترین زمان ارسال پست برای صفحه اینستاگرام را تعیین کرد.

سخن پایانی

در این پست راجع به افزایش فالوور با شناخت الگوریتم های اینستاگرام صحبت کردیم و داخل مقاله نکات زیادی را شرح دادیم. در اول مقاله گفتیم که قرار است معتبر ترین و بهترین سایت برای خرید فالوور را به شما معرفی کنیم، فالووری که شما می خرید باید واقعی و با کیفیت باشد تا اثر فوق العاده ای روی پیج شما بگذارد، حالا برای خرید فالوور واقعی لایک زن ، کلیک کنید تا این سرویس را با بهترین کیفیت و قیمت از سایت مدیایار تهیه کنید.