افزایش کامنت اینستاگرام یکی از دغدغه های فعالان اینستاگرام است. افزایش کامنت پست یکی از مهم ترین مشخصه ها برای میزان اعتبار پیج شماست. در این مقاله با ما همراه باشید تا روش هایی به شما معرفی کنیم که شگفت زده شوید.این روش ها کاملا کاربردی و قابل اجرا هستند و به طرز عجیبی نتایج خیلی خوب را رقم می زنند.

چگونه کامنت های بیشتری دریافت کنیم؟

بحث ما هم امروز همین است اما قبل از این ،پیشنهاد ما برای افزایش کامنت ، خرید کامنت از مدیایار و اجرای این روش ها در کنار آن، که می تواند در کسب و کار شما معجزه کند. زمانی که شما از سایت مدیایار کامنت اینستاگرام تهیه می کنید،در ابتدا از این راه کامنت های خود را افزایش دادید، حالا پس از این کار ، اگر از این روش ها را استفاده کنید، با توجه به تعداد کامنت های شما که از مدیایار تهیه کردید، افراد خیلی راحت تر اطمینان می کنند و اشتیاق کامنت گذاشتن در آنها بسیار افزایش می یابد و افزایش کامنت های شما خیلی سریع تر و با نتیجه بزرگتری رخ میدهد.

برویم سراغ پست امروز ،( آموزش افزایش کامنت اینستاگرام با روش های تضمینی ) با ما همراه باشید…👇

چرا کامنت های اینستاگرام مهم هستند؟

قبل از اینکه به ترفندها بپردازیم، اجازه دهید یک چیز را توضیح دهیم: نظرات اینستاگرام مهم هستند.
اولین دلیل این است که نظرات به شما امکان می دهد با مخاطبان هدف خود در جایی که زمان خود را آنلاین می گذرانند ارتباط برقرار کنید. اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی برای افراد در هر سنی از جمله مشتریان بالقوه شماست. وقتی کاربران زیر پست‌های اینستاگرام شما نظر می‌دهند، در واقع با آن‌ها رابطه برقرار می‌کنید و در نهایت باعث ایجاد وفاداری به برند و متقاعد کردن مخاطبان خود برای خرید می‌شوید.
کامنت‌های اینستاگرام نیز نشان‌دهنده خوبی هستند، که کدام محتوا بهتر عمل می‌کند. از آنجایی که هدف رسانه های اجتماعی افزایش آگاهی از برند، افزایش دسترسی و تغییر مشتریان است، از بازخورد برای ارزیابی محتوایی استفاده کنید.
در نهایت، نظرات بخش مهمی از الگوریتم اینستاگرام است که تعیین می کند چه تعداد از افراد محتوا را مشاهده می کنند. بنابراین، پست‌هایی که حول محور تعامل می‌چرخند، بیشتر از پیام‌های تبریک سکوت رادیویی مطابقت دارند. تعداد کامنت هاب پست در اینستاگرام مهم‌تر از تعداد لایک‌های دریافت‌شده است.
نتیجه نهایی؟ نرخ تعامل بالا در پست های اینستاگرام شما مسافت پیموده شده را به حداکثر می رساند. شما در فیدهای اخبار فالوورهای خود جایگاه بالاتری کسب خواهید کرد و احتمالاً در اکسپلور جایگاهی کسب خواهید کرد، قابلیتی که توسط 50 میلیون ایرانی استفده می شود (اکسپلور)

10 روش برای افزایش کامنت در اینستاگرام

حال که متوجه ارزش و اهمیت کامنت در اینستاگرام شدید، از این روش ها استفاده کنید تا بتوانید کامنت های خود را افزایش دهید.

در این مقاله، 10 تکنیک و روش برای افزایش کامنت وجود دارد که می توانید از آنها به راحتی استفاده کنید و از افزایش کامنت ها لذت ببرید.
1. یک کپشن جذاب بنویسید.
2. یک مسابقه برگزار کنید.
3. از دستورات (جای خالی را پر کنید) و (جمله را کامل کنید.) استفاده کنید.

4. سوال بپرسید.

5. یک فراخوان برای اقدام، در تصویر خود قرار دهید.

6. از هشتگ ها ی مرتبط استفاده کنید.
7. از چهره ها در تصاویر استفاده کنید.
8. به نظرات و کامنت ها پاسخ دهید.
9. انواع مختلف محتوا را امتحان کنید.
10. زمانی که مخاطبان شما فعال هستند و بیشترین فعالیت را دارند، محتوا منتشر کنید.

آموزش افزایش کامنت اینستاگرام

1. یک کپشن جذاب بنویسید.

در حالی که اینستاگرام یک پلتفرم بصری است، فضایی برای محتوای نوشتاری عالی وجود دارد. هر پست اینستاگرام (یا شبکه) فضای کافی برای نوشتن شرحی دارد که محتوا را توصیف می کند یا به ناظر دستور می دهد تا کاری را در قالب یک فراخوان برای اقدام انجام دهد.
هنگام نوشتن کپشن پست در اینستاگرام، بهتر است از زبان کلامی و انسانی استفاده کنید. اگرچه مشتریان به صورت فعال از اینستاگرام بخرید می کنند، اما فروش بیش از حد آن می تواند ناامید کننده باشد.
مهم ترین قسمت پیام خود را در ابتدا قرار دهید. اینستاگرام متن شما را به 125 کاراکتر کاهش می دهد و کاربران را تشویق می کند که پست را گسترش دهند تا بقیه را بخوانند.
هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد. عنوان اگر پاراگراف یا جمله باشد ممکن است جذاب و قدرتمند باشد. با این حال، تحقیقات نشان می دهد که پست های اینستاگرام با 1 تا 50 کاراکتر بیشترین تعامل را از حساب هایی با کمتر از 1 میلیون فالوور دریافت می کنند.

2. یک مسابقه برگزار کنید.

کاربران اینستاگرام عاشق بازی یا هدیه هستند. نه تنها در مورد کسب و کارتان به شما مشاوره می دهد، بلکه برای اینستاگرام معجزه می کند تا درآمد شما را افزایش دهد و در مورد پست های شما بازخورد دریافت کند.
مطمئن نیستید؟ این واقعیت را در نظر بگیرید که پست های رقابتی و مسابقه ای 64 برابر بیشتر از پست های غیرمسابقه ای جلب توجه می کند.
یک مسابقه اینستاگرامی برگزار کنید که در آن از فالوور ها خواسته می شود تا دوستان خود را در بخش نظرات به عنوان شرایط ورود، تگ کنند. این می تواند تأثیر داشته باشد زیرا افراد بیشتر و بیشتری دوستان خود را تگ می کنند و فعالیت زیادی در کامنت های اینستاگرام شما ایجاد می کند.
گزینه دیگر برگزاری یک مسابقه، کپشن است که در آن شرکت کنندگان ، یک عنوان برای پست شما پیشنهاد می کنند. همانطور که این مثال نشان می دهد، این می تواند در ترویج فعالیت های طنز و پر محتوا در بخش نظرات بسیار مفید باشد و تعدا کامنت های شما را به شدت بالا ببرد.

شما می توانید مسابقه های دیگر برگزار کنید. همه چیز به خلاقیت شما برمی گردد که یک مسابقه طراحی کنید و با استفاده از آن کامنت پست های خود را افزایش دهید.

3. از دستورات (جای خالی را پر کنید) و (جمله را کامل کنید) استفاده کنید.

از آنجایی که پرسش‌ها می‌توانند روشی قدرتمند برای ترویج تعامل باشند، جملات ناتمام و پرسش‌های «پر کردن جاهای خالی» باعث می‌شود فالوورهای اینستاگرام روی پست‌های شما نظر بدهند.
در این رویداد ابتدا یک جمله یا عبارت را به کاربر بدهید تا سهولت را در به اشتراک گذاشتن پاسخ خود در نظرات داشته باشد. در اینجا چند نکته برای شروع شما وجود دارد:
“امروز احساس می کنم [جای خالی] هستم”
“بزرگترین حیوان خانگی در بازار من [جای خالی] است”
“برنامه من برای امروز [جای خالی] است”
بهترین قسمت؟ ایجاد یک گرافیک ساده آسان است و مردم محدودیت زمانی برای پاسخ یک کلمه ای ندارند. برد برد!

4. سوال بپرسید.

«اگر نپرسی، نمی‌گیری» این جمله‌ای است که مادرتان احتمالاً در دوران کودکی به شما گفته است. حتی اگر در حال حاضر به آن فکر نکرده باشید، برای دریافت نظرات بیشتر در اینستاگرام نیز صدق می کند.
این امر بدیهی به نظر می رسد، اما با پرسیدن سؤال، به فالوور های خود نشان می دهید که علاقه مند به صحبت با آنها هستید. بنابراین برای هر پستی که در اینستاگرام به اشتراک می گذارید، سوالات مهمی در مورد شرکت، محصول یا خدمات خود بپرسید.
از نظرسنجی برای دریافت نظرات بیشتر در اینستاگرام استفاده کنید.
می‌توانید از شکلک ها و ایموجی ها استفاده کنید و به فالوور دو گزینه برای نظر دادن بدهید. (به عنوان مثال، “کدام ایموجی حال و هوای امروز شما را نشان می دهد؟:  😁یا😔 ؟”)
هنگام استفاده از این تکنیک، همیشه در مورد آنچه می خواهید آنها انجام دهند کاملاً واضح باشید. ذکر کنید که می خواهید فالوور ها با یک پاسخ، نظر بدهند. تحقیقات نشان می‌دهد که پست‌هایی که حاوی کلمه “کامنت” هستند، کامنت های بیشتری را نسبت به پست‌هایی که فاقد کلمه کامنت هستند جذب می‌کنند.

5. یک فراخوان برای اقدام، در تصویر و پست خود قرار دهید.

اگر چه کپشن های اینستاگرام مهم هستند، اما یک مشکل کوچک وجود دارد: همه آنها را نمی خوانند. در واقع، نزدیک به دو سوم کاربران اینستاگرام می گویند که همیشه زیرنویس را نمی خوانند.
این برای توصیفاتی که در دل خود به آن پرداخته اید چه معنایی دارد؟ ساده ترین راه حل این است که اقدام به عمل یا فراخوان را در عکس ، تصویر و پست خود بگنجانید.
به هر حال، درخواست از مردم برای اظهار نظر می تواند تأثیر مثبتی بر مشارکت و بازخورد داشته باشد. افزودن یک پیام کوچک «نظر در زیر» و شرح و همچنین کلماتی را که می‌توانید با نوشتن آن افراد را متقاعد کنید متوقف شوند و نظر بدهند. باعث تحول بزرگی در افزایش کامنت اینستاگرام شما می شود.

6. از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.

هشتگ ها بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی اینستاگرام هستند.با استفاده از هشتگ هم میتوان اثری روی افزایش کامنت پست گذاشت. کاربران اینستاگرام می‌توانند هشتگ‌ها را دنبال کنند و برندها را قادر می‌سازد تا به افرادی دسترسی پیدا کنند که لزوماً پروفایل تجاری آنها را دنبال نمی‌کنند.
در نتیجه، پست‌های اینستاگرام با حداقل یک هشتگ معمولاً 12.6 درصد جذاب‌تر بودند (از جمله نظرات).
از ابزارهایی مانند Sparktoro و Keyword Tool برای جستجوی هشتگ های اینستاگرام که توسط خوانندگان شما دنبال می شود استفاده کنید. سپس در زیر هر پست آنها را قرار دهید. شانس پست گذاشتن و متقاعد کردن افراد برای نظر دادن را افزایش خواهید داد ، به خصوص اگر پست هایی دارید که آنها را تشویق می کند.

7. از چهره ها در تصاویر استفاده کنید.

آیا می‌دانستید که عکس‌ها و ویدیوهایی که افراد را نشان می دهد باعث می شود افراد، بیشتر نظر دهند؟ تحقیقات نشان داده است که پست‌های اینستاگرامی با چهره افراد، 32 درصد بیشتر احتمال دارد نظر را به خود جلب کنند.
اگر در مورد دوربین خود خجالتی هستید، نگران نباشید. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید از این تکنیک برای دریافت نظرات بیشتر بدون قرار گرفتن در مرکز پروفایل اینستاگرام خود استفاده کنید.    برای مثال:
استفاده از عکس های استوک

بازنشر مطالب از اینفلوئنسر های اینستاگرام.
عکس‌های مشتریان خوشحال را به اشتراک بگذارید (که می‌تواند به عنوان یک اثبات اجتماعی دو برابر شود!).
مطمئن شوید که مجوز استفاده از این عکس ها را دارید.