مقدمه ای برای افزایش لایک اینستاگرام

امروزه اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام به منبع درآمد بسیاری از افراد تبدیل شده اند. اما کسب درآمد در اینستاگرام به این راحتی نیست و برای درآمدزایی یک صفحه اینستاگرام، باید تعداد فالوورها و لایک های پست های خود را افزایش دهید. در کنار یادگیری راه های افزایش لایک شما می توانید از خرید لایک اینستاگرام از سایت مدیایار هم استفاده کنید. به طور کلی، با افزایش تعداد لایک ها در پست های اینستاگرام، به این معنی است که شما محبوب تر شده اید و افزایش محبوبیت شما می تواند منجر به جذب تبلیغات و کسب درآمد شود. اما چگونه می توان لایک را در اینستاگرام افزایش داد؟
راه‌های مختلفی برای افزایش لایک در اینستاگرام وجود دارد، اما اکثر آن‌ها بلافاصله هزینه پرداخت نمی‌کنند و در نهایت منجر به افزایش تعداد لایک‌های پست‌های شما می‌شوند. در ادامه این مطلب ۱۳ روش موثر برای افزایش لایک اینستاگرام را آموزش می دهیم. اگر در مورد هر یک از این روش ها به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید با یک متخصص تلفن همراه تماس بگیرید و از آنها راهنمایی های دقیق تری بخواهید. با کمک تلفن همراه.
بهترین راه ها برای افزایش لایک اینستاگرام: از هشتگ های محبوب و مناسب استفاده کنید

در اینجا 13 روش موثر برای افزایش لایک اینستاگرام شما آورده شده است

هشتگ ها نقش بسیار مهمی در افزایش لایک پست های اینستاگرام دارند. سعی کنید برای همه پست های خود هشتگ های مرتبط و محبوب انتخاب کنید و حداکثر تعداد هشتگ های مرتبط را برای هر پست درج کنید. این هشتگ‌ها باعث می‌شوند که پست‌های شما در بخش جستجو یا اکتشاف اینستاگرام نمایش داده شوند و زمانی که سایر کاربران هشتگ‌ها و عبارات مرتبط با پست شما را جستجو کرده و لایک می‌کنند، پیدا می‌شوند. مطمئن شوید که هشتگ های شما جالب و قابل جستجو هستند. بنابراین تمرکز روی هشتگ ها یکی از راه های اصلی افزایش لایک در اینستاگرام است.
بهترین راه برای افزایش لایک اینستاگرام: افزودن فیلترهای چشم نواز به عکس ها

معرفی 13 روش موثر برای افزایش لایک اینستاگرام

راه ها و ترفند های افزایش لایک اینستاگرام

زیبایی تصاویری که ارسال می کنید برای افزایش دید مطلب و افزایش محتوای مثبت مفید است. یکی از مواردی که باعث افزایش دید پست های شما می شود مربوط به فیلتر است. سعی کنید عکس هایی را که قصد دارید در اینستاگرام پست کنید با بهترین فیلترها ویرایش کنید. برای این کار می توانید از جلوه های ویژه عکس استفاده کنید که به آنها اپلیکیشن های ویرایش عکس می گویند. اگر می خواهید با بهترین برنامه های ویرایش عکس برای سیستم عامل های اندروید و iOS آشنا شوید، می توانید دو مقاله «معرفی 10 برنامه برتر ویرایش عکس اندروید» و «آشنایی با برنامه های ویرایش عکس آیفون» 10 بالا را مطالعه کنید. وقتی یک عکس تاثیر مثبتی داشته باشد، به طور خودکار تعداد بینندگان و لایک ها را افزایش می دهد.

بهترین راه برای افزایش لایک در اینستاگرام: ارسال پست های مربوط به رویدادهای آینده!

ارسال پست های به روز و پرطرفدار راه دیگری برای دریافت لایک بیشتر در پست های اینستاگرام است. به عنوان مثال، زمانی که کریسمس یا رویداد دیگری نزدیک است، عکس‌های مرتبط ترند می‌شوند و ارسال عکس‌های مربوط به این رویداد در صفحه اینستاگرام شما می‌تواند منجر به افزایش لایک شود. البته به یاد داشته باشید که هشتگ مناسبی را برای نمایش پست های خود در اینستاگرام اکسپلورر انتخاب کنید.

بهترین راه برای افزایش لایک در اینستاگرام: پست هایی با موضوعات محبوب ارسال کنید

تجربه نشان می دهد که کاربران اینستاگرام در سرتاسر دنیا به موضوعات خاصی علاقه مند هستند و اگر بتوانید آن موضوعات را پیدا کنید و مقالات مرتبط را منتشر کنید، قطعا بیشتر مورد توجه قرار خواهید گرفت و همین موضوع باعث افزایش لایک اینستاگرام شما می شود. به عنوان مثال، ویدیوهای طنز در یک بازه زمانی خاص در اینستاگرام بسیار محبوب بودند یا دابسمش و غیره همگی موضوعاتی هستند که در بازه های زمانی خاص محبوب می شوند. سعی کنید این موضوعات پرطرفدار را شناسایی کنید و پست های خود را تا حد امکان به آنها پیوند دهید.

فعال باشید

هر چه بیشتر در اینستاگرام فعال باشید بیشتر ظاهر می شوید و طبیعتا تعداد لایک های پست های شما افزایش می یابد. لایک کردن پست های افراد غریبه یکی از راه های افزایش لایک در اینستاگرام است. در واقع، این یک قانون رایج شده است که اگر پستی را لایک کنید، پس از آن لایک دریافت خواهید کرد. فالو کردن افراد و گرفتن فالوور راه های دیگری برای افزایش لایک اینستاگرام شماست. همچنین سعی کنید در پست های مختلف افرا کامنت بگذارید و نظرات مرتبط را ثبت کنید. این به سایر کاربران کمک می کند تا شما را ببینند و از صفحه اینستاگرام شما بازدید کنند و پست های شما را لایک کنند. پس همیشه در اینستاگرام فعال باشید

سایر حساب های رسانه های اجتماعی خود را به اینستاگرام متصل کنید

همانطور که قبلاً بارها اشاره کرده ایم، افزایش تعداد فالوورهای شما می تواند منجر به افزایش لایک اینستاگرام شود. یکی از موثرترین روش ها در این زمینه مربوط به حساب کاربری شما در سایر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و … است. برای ارتباط با حساب اینستاگرام به این ترتیب همه دوستان قدیمی شما شما را پیدا می کنند و به تدریج با افزایش تعداد فالوورها، تعداد لایک های پست های اینستاگرام شما نیز افزایش می یابد.
بهترین راه برای افزایش لایک اینستاگرام: از برنامه هایی مانند اینستاگرام استفاده کنید!

همه برنامه های لایک اینستاگرام بهترین کیفیت عملکرد را ندارند، اما برخی از آنها واقعا در افزایش لایک اینستاگرام موثر هستند. ضمن بررسی و جستجو، پیشنهاد می کنیم یکی از بهترین برنامه های این دسته را دانلود و استفاده کنید. این برنامه ها از کاربران می خواهند که پست های یکدیگر را لایک کنند. به این ترتیب تعداد لایک های پست های شما به مرور زمان افزایش می یابد. علاوه بر این، برخی از وب سایت ها و خدمات برای دریافت لایک اینستاگرام هزینه دریافت می کنند، بنابراین استفاده از این سایت ها را توصیه نمی کنیم مگر اینکه سرویس مورد نظر خود را بشناسید و به آن اعتماد کنید.

عکس های با کیفیت و هنری

موضوع دیگری که می تواند باعث دیده شدن بیشتر پست های اینستاگرام شما و جذب کاربران شود، اشتراک گذاری پست های با کیفیت و هنری است. مطمئن شوید عکس هایی که در اینستاگرام می گذارید کیفیت خوبی داشته و با دوربین گوشی خوب گرفته شده اند. همچنین عکس های هنری در بین کاربران اینستاگرام بسیار محبوب است. برای مثال می توانید از افکت هایی مانند نوردهی طولانی یا نوردهی طولانی و سایر افکت ها برای زیباتر شدن عکس های خود استفاده کنید. بنابراین ارسال عکس های با کیفیت و هنرمندانه یکی دیگر از راه های موثر برای افزایش تعداد لایک در اینستاگرام است.

 سایت های فردی

یکی دیگر از راه های بسیار موثر برای افزایش تعداد لایک در اینستاگرام، قرار دادن پست های مرتبط در پست های خود است. مکان ها در اینستاگرام بسیار قابل جستجو هستند و اگر مکانی را به پست خود اضافه کنید، آن پست را مشاهده خواهید کرد. برای مثال اگر به رستوران خاصی رفته اید و از میزی با غذا عکس گرفته اید و قصد دارید آن را در اینستاگرام خود قرار دهید، حتما نام آن رستوران را به عنوان یکی از تگ های پست اضافه کنید. به طور مشابه، نام هر مکان دیگری را در پست های خود به همین ترتیب (در صورت امکان) اضافه کنید.

پست های خود را تبلیغ کنید

در اینجا 13 روش موثر برای افزایش لایک در اینستاگرام آورده شده است
تبلیغ پست های اینستاگرام نیز می تواند در افزایش لایک شما موثر باشد. البته برای این کار باید شرایط خاصی داشته باشید، مثلا حساب کاربری شما باید یک پروفایل تجاری باشد. برای یادگیری نحوه انجام این کار، از راهنمای ارائه شده در مقاله «آموزش تبلیغ در اینستاگرام یا ارسال تبلیغات در اینستاگرام» استفاده کنید.

در تبلیغات، شما با افزایش فالوور هم رو به رو می شوید و در کنار تبلیغات می توانید از خرید فالوور اینستاگرام هم استفاده کنید.

با وابسته شدن به اینفلوئنسرها

اگر بتوانید از شخصی که اکانت اینستاگرامش به اندازه کافی محبوب است، حداقل از شما محبوب تر است، بخواهید حساب شما را در پست های خود تگ کند، شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد فالوورها و البته تعداد لایک ها در هاست خود خواهید بود. . . این به راهی برای کسب درآمد تبدیل شده است و بسیاری از افراد در اینستاگرام برای انجام این کار پول می گیرند (اکانت های دیگر را در پست های خود تگ کنید).

پست های خود را برنامه ریزی کنید

همیشه سعی کنید پست های خود را در زمان مناسب به حساب اینستاگرام خود ارسال کنید. سعی کنید بهترین زمان روز را برای ارسال پست انتخاب کنید و فالوورهای خود را برای دیدن پستی از شما معطل نکنید. پس بیایید با برنامه و زمان خوب در اینستاگرام پست بگذاریم.

استوری اینستاگرام و ویژگی های جدید را از دست ندهید.

استوری های اینستاگرام در بین کاربران این اپلیکیشن بسیار محبوب است، پس سعی کنید استوری های جالبی را در اکانت خود قرار دهید و در نتیجه توجه کاربران اینستاگرام را به خود جلب کنید. همچنین سعی کنید همیشه آپدیت های جدید اینستاگرام را دنبال کنید و از ویژگی های جدید اضافه شده به پست های خود استفاده کنید. این کارها باعث می شود حساب و پست های شما بیشتر دیده شود و لایک های بیشتری دریافت کنید.

آموزش و راه های افزایش لایک اینستاگرام

نتیجه گیری

همانطور که مشاهده می کنید در این مقاله 13 روش کارآمد و موثر برای افزایش لایک اینستاگرام را معرفی می کنیم. و در ابتدای مقاله هم گفته شد که در کنار یادگیری راه ها و ترفند های افزایش لایک، می توانید از خرید لایک استفاده کنید اما غلاوه بر لایک می توانید از خرید فالوور واقعی ، خرید فالوور ارزان ، کامنت و… خدمات دیگر اینستاگرام استفاده کنید.