چگونه اینفلوئنسر شویم؟ یکی از راه های در آمد از اینستاگرام که امروزه خیلی باب و محبوب شده ، اینفلوئنسری است. افراد بسیاری هستند که در حوزه ای مختلف اینلوئنسر هستند و از این راه کسب در آمد می کنند. ما در این پست قرار است قدم به قدم به شما آموزش دهیم که چگونه یک اینفلوئنسر موفق باشید.

راز اینفلوئنسر های موفق!

خرید فالوور اینستاگرام یکی از راز های این اینفلوئنسر ها است که با کمک آن، به راحتی رشد می کنند و از این راه درآمد بالایی کسب می کنند. بسیاری از اینفلوئنسر ها از خدمات سایت ما، مثل فالوور ، لایک، ویو، کامنت و… استفاده میکنند. شما هم می توانید در سایت مدیایار، فالوور های واقعی، لایک ، ویو وکامنت واقعی تهیه کنید و با سرعت بسیار زیاد و هزینه کم، به راحتی در اینستاگرام رشد کنید و به یک اینفلوئنسر موفق تبدیل شوید.

چگونه اینفلوئنسر شویم؟ آموزش اینفلوئنسر شدن در اینستاگرام.

این مقاله برای افرادی است که می‌خواهند یاد بگیرند چگونه به یک اینفلوئنسر اینستاگرام تبدیل شوند، برای همکاری با برند ها پاداش بگیرند و به عنوان یک کارمند تمام وقت با اینستاگرام کار کنند. برویم به سراغ آموزش…

مرحله 1: فضای خود را انتخاب کنید

برای جذب مخاطبی که به اینستاگرام علاقه دارد، باید فضای خود را داشته باشید. بهتر است فکر کنید که می توانید در مورد هر چیزی و همه چیز در این پلتفرم رسانه اجتماعی پست بگذارید ، مخاطبان شما از نواختن پیانو، کشیدن نقاشی ، موج سواری و مد دهه 80 خوششان نمی آید. . شبکه اینستاگرام شما نباید خیلی گسترده باشد، در غیر این صورت یافتن افرادی که به صحبت های شما اهمیت می دهند دشوار خواهد بود. از طرف دیگر، فضای شما نباید خیلی متمرکز باشد. به عنوان مثال، بهتر است روی کل طراحی تمرکز کنید تا اینکه حساب خود را برای کفش‌ ها و کتانی خرج کنید، زیرا چیزهایی که پست می‌کنید خیلی سریع تمام می‌شوند. اگر به دنبال الهام گرفتن هستید، برخی از محبوب‌ترین و مفیدترین مکان‌ها برای اینفلوئنسرها در اینستاگرام عبارتند از:

آرایش و زیبایی

شیرینی‌پزی

سبک زندگی

سلامت و تناسب اندام

موسیقی

کسب و کار

بزرگ کردن کودکان

حیوانات خانگی

و….

از اینستاگرام پول زیادی به دست می آورید اگر اینفلوئنسر موفق هستید، روز کاری خود را به رشته خود اختصاص خواهید داد، بنابراین این چیزی است که شما می خواهید. اگر نمی توانید به علاقه خود فکر کنید، از خود بپرسید که در اوقات فراغت خود چه می کنید یا دوست دارید برای چه چیزی پول خرج کنید. سفر یا بازی های ویدیویی، غذا خوردن در بیرون، خرید لباس و غیره چیزهایی هستند که می توانید برای کسب درآمد انجام دهید. هنگامی که موقعیت خود را انتخاب کردید، یک قدم به توسعه برند شخصی خود نزدیکتر هستید.

آموزش اینفلوئنسر شدن

 

مرحله 2: به یک نام جذاب فکر کنید.

نام کاربری اینستاگرام یا دسته شما چیزی است که در طول زندگی حرفه ای شما به عنوان یک فرد تأثیرگذار در اینستاگرام با شما خواهد ماند. به این ترتیب، فالوورها، شما را می شناسند و هم به مخاطبان و هم به برندهای نزدیک، اولین تصور را از اینکه شما چه کسی هستید و چه می کنید، می دهند.

در اینجا چند نکته برای انتخاب یک نام کاربری قانع کننده برای اینستاگرام آورده شده است: فکرش را بکنید فقط نامی را که به ذهنتان خطور می کند انتخاب نکنید. ممکن است پس از چند ماه نام کاربری خود را دوست نداشته باشید، یا ممکن است متوجه شوید که نام کاربری شما به برند شما ختم نمی شود. حتی ممکن است تصمیم بگیرید نام خود را تغییر دهید، که زمانی که یک برند در حال رشد هستید می تواند مضر باشد. وقتی نام خود را تغییر می دهید، فالوورهای شما ممکن است حتی ندانند چه کسانی را دنبال می کنند، به خصوص اگر اغلب عکس های صورت خود را در حساب خود پست نمی کنید. ارزش این را دارد که وقت بگذارید و به نامی فکر کنید که با روشی که می خواهید خود را در اینستاگرام معرفی کنید و اهداف شما به عنوان یک فرد تأثیرگذار مطابقت داشته باشد.

مقاله آموزشی : 8 راه جذاب برای انتخاب نام کاربری در اینستاگرام

مرحله 3: راه اندازی یک پروفایل شخصی یا تجاری

در اینستاگرام بسته به نحوه استفاده از آن، دو گزینه برای ایجاد یک حساب به شما ارائه می دهد: حساب شخصی و تجاری.

اگر از اینستاگرام برای پست‌های عمومی روزانه استفاده می‌کنید، احتمالاً یک حساب اینستاگرام شخصی دارید. حساب های شخصی کاملاً ساده شده اند و برای افرادی طراحی شده اند که فقط می خواهند عکس ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. از طرف دیگر، یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام برای استفاده توسط مشاغل و سازندگان (بله). همه ویژگی‌ها و عملکردهای یک حساب شخصی را دریافت می‌کنید، اما با یک امتیاز: می‌توانید اطلاعاتی در مورد پست‌ها، استوری‌های اینستاگرام، حلقه‌های اینستاگرام، فالوورهای جمعیتی و موارد دیگر در اینستاگرام ببینید. ابزارهای تجزیه و تحلیل موجود در حساب کسب و کار اینستاگرام شما می توانند بینش هایی را که برای درک بهتر مخاطبان خود نیاز دارید و مهمتر از آن، آنچه که آنها می خواهند از شما ببینند را به شما ارائه می دهند. می توانید ببینید کدام پست ها بهترین هستند و به شما این امکان را می دهند که محتوای خود را مطابق با خواسته های مخاطبان خود تنظیم کنید. این باید به شما کمک کند تا بیشتر درگیر شوید، که امیدواریم شما را به صفحه اکتشاف اینستاگرام هدایت کند و فالوورهای جدیدی جذب کند. هرچه دنبال کننده های علاقه مند و متعهد بیشتری در اینستاگرام داشته باشید، بهتر است.

ایجاد اکانت تجاری در اینستاگرام رایگان است. فقط یک حساب شخصی ایجاد کنید و مراحل زیر را دنبال کنید

 

1. روی دکمه با سه خط افقی در گوشه سمت راست بالای حساب کلیک کنید.

2. روی «تنظیمات» و سپس «حساب» ضربه بزنید.

3. در اینجا باید گزینه تغییر به حساب تجاری یا حرفه ای را مشاهده کنید. روی این گزینه و سپس «ادامه» ضربه بزنید.

4. دسته بندی خود را انتخاب کنید (این ممکن است جایگاه شما یا تا حد امکان نزدیک به آن باشد). روی «انجام شد» ضربه بزنید، سپس تأیید کنید «OK» را فشار دهید.

5. اطلاعات تماس خود را اضافه کنید بهتر است از آدرس ایمیل اختصاصی خود برای تأثیرگذاری در رسانه های اجتماعی استفاده کنید، زیرا آدرس برای فالوورهای شما عمومی خواهد بود. همچنین عاقلانه است که از استفاده از شماره تلفن به همین دلیل خودداری کنید.

مرحله 4: از یک عکس شخصی زیبا برای پروفایل استفاده کنید.

یک عکس پروفایل زیبا ، در کنار یک نام کاربری جذاب و مرتبط می تواند اولین تصور درست را در افرادی که روی پیج شما کلیک می کنند ایجاد کند. صرف نظر از نوع جایگاهی که در مورد آن فعالیت می کنید، بهتر است از عکس پروفایل شخصی خود استفاده کنید. این به مخاطبان شما اجازه می دهد تا چشمان شما را با برند شما مرتبط کنند، که به شما امکان می دهد ارتباط شخصی با مخاطبان خود ایجاد کنید و صداقت و صمیمیت خود را نشان دهید. دو ویژگی مهم برای حرفه ای ها.

عکس پروفایل اینستاگرام شما نمایانگر اکانت اینستاگرام شما است، بنابراین شما می خواهید به همان اندازه که دوست دارید حرفه ای باشید. یک سلفی قوی یا یک عکس مرتبط با حوزه شما – مانند بدن شما در پیش بند یا عکسی از یک سفر ، انتخاب خوبی است. به یاد داشته باشید، هنگام بازدید از صفحه خود برای کسب حداکثر خدمات تجاری، برندینگ به عکس نمایه شما نیز نگاه می کند، بنابراین تصویر شما باید در نظر یک حرفه ای، به خصوص، دقیق باشد.

مقاله آموزشی : نکات انتخاب عکس پروفایل اینستاگرام (8نکته طلایی)

مرحله 5: نوشتن یک بیوگرافی جذاب از واجبات اینفلوئنسر شدن است.

بیوگرافی در اینستاگرام به شما فضای زیادی برای نوشتن در مورد خودتان نمی دهد. به طور دقیق فقط 150 کاراکتر، بنابراین مهم است که هر کلمه را بشمارید. هنگامی که کاربران روی حساب شما کلیک می کنند، بیوگرافی اینستاگرام شما علاوه بر آنچه که می توانند از نام کاربری و تصویر نمایه شما جمع آوری کنند، اطلاعات بیشتری به آنها می دهد. شما می توانید هر آنچه را که می خواهید در رزومه خود بنویسید، اما دوباره به این فکر کنید که چه برای برندها و هم برای دنبال کنندگان بالقوه با آن مواجه خواهید شد. می توانید از رزومه خود برای عمیق تر کردن جایگاه خود استفاده کنید و به مخاطبان خود بگویید که از پست های شما چه انتظاری دارند. از صدای برند خود برای نوشتن بیوگرافی خود استفاده کنید و از اضافه کردن کمی طنز نترسید. مخاطب شما باید فردی را در شما ببیند که بتواند با او ارتباط برقرار کند و شما می توانید از طریق یک بیوگرافی دوستانه به آن دست پیدا کنید. باز هم، حرفه ای بودن مهم است. اگر املا و گرامر نقاط قوت شما نیستند، قبل از ارسال آنلاین، رزومه خود را در یک غلط‌گیر املا بنویسید. همچنین می توانید از یک دوست یا همکار بخواهید تا رزومه شما را بررسی کند و بهبودهایی را پیشنهاد دهد.

مقاله آموزشی : چگونه یک بیو جذاب و حرفه ای در اینستاگرام بنویسیم

مرحله 6: بهترین ها را از هشتگ ها دریافت کنید.

یکی از ساده ترین راه ها برای جلب توجه در اینستاگرام استفاده از هشتگ های مرتبط است. این توصیه خوبی در مورد «چگونه یک اینفلوئنسر اینستاگرام شویم» بدون بحث در مورد استفاده از هشتگ نخواهد بود. می توانید به پست ها، استوری ها و رزومه خود هشتگ اضافه کنید. هنگامی که کاربران اینستاگرام به دنبال چیزی هستند، به دنبال یک هشتگ خاص می گردند. به عنوان مثال، کاربران اینستاگرام ممکن است با نزدیک شدن به فصل تعطیلات به دنبال #سفر باشند یا اگر به دنبال یک مرکز مد هستند، #مد باشند. وقتی از یک هشتگ خاص استفاده می کنید، تصویر شما در فید اینستاگرام آن هشتگ ظاهر می شود. اگر تصویر شما افرادی را جذب می کند که در این فید هشتگ حرکت می کنند، می توانند روی نمایه شما کلیک کنند. سپس آنها امیدوارند بفهمند که آیا محتوای شما برای آنها رضایت بخش است یا خیر، سپس شما را دنبال خواهند کرد. به راحتی می توانید ببینید که چگونه می توانید تنها با استفاده از هشتگ در اینستاگرام محبوب شوید. فرض کنید 500 کاربر تصویر شما را در هشتگ پیدا می کنند و از 500 کاربر، 100 کاربر روی نمایه شما کلیک کرده و شما را دنبال می کنند. پس از ارسال یک تصویر تنها 100 فالوور ایجاد می کنید. البته، عکس‌های شما باید باکیفیت و به خوبی فکر شده باشند، وگرنه بعید است کسی متوجه آن‌ها شود، چه برسد به اینکه روی پروفایل شما کلیک کند.

مقاله آموزشی : آموزش هشتگ مارکتینگ در اینستاگرام 0 تا 100

چند وقت یکبار از هشتگ استفاده می کنید؟

این یکی از بزرگترین سوالاتی است که توسط اینفلوئنسرهای اینستاگرام پرسیده می شود: آیا نقطه شیرینی برای هشتگ وجود دارد؟ پاسخ این است: پیچیده است. اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا از 30 هشتگ در یک پست و حداکثر 10 هشتگ در یک استوری استفاده کنید. اگر سعی کنید از هشتگ های بیشتری استفاده کنید، همه امضاها یا نظرات اینستاگرام اعلام نمی شوند. بحث های زیادی در مورد تعداد هشتگ های اینستاگرامی که می خواهید استفاده کنید وجود دارد، اما هیچ کس واقعاً پاسخ آن را نمی داند. متأسفانه برای اینفلوئنسرها، هیچ راهنمای الگوریتم اینستاگرام وجود ندارد و به نظر می رسد که همیشه تغییر می کند. شما فقط می توانید از درس های دیگران و آزمایش ها و مصیبت های خود بیاموزید. برخی از افراد می گویند که بهترین استفاده از 30 هشتگ در یک پست است زیرا شانس بیشتری برای دیدن فالوورهای جدید به شما می دهد. برخی دیگر می گویند استفاده از هر 30 هشتگ می تواند به عنوان فعالیت غیرطبیعی، اسپم یا “ربات مانند” در اینستاگرام دیده شود که می تواند باعث ممنوعیت سایه ای برای شما شود (در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد):

مرحله 7: برنامه‌هایی بیابید که می تواند به شما در همکاری با برند ها کمک کند.

وقتی به نقطه‌ای رسیدید که نمایه‌تان را پر کردید، حداقل برای چند ماه به‌طور مداوم پست‌هایی ارسال کرده‌اید و هزاران دنبال‌کننده دارید، وقت آن رسیده است که شروع به جستجوی پیشنهادات نام تجاری کنید. در دنیای ایده‌آل، می‌توانید بنشینید و اجازه دهید درخواست‌های همکاری به شما زیاد شود.

متأسفانه، این مزیتی است که تنها محبوب ترین و موفق ترین اینفلوئنسرها می توانند از آن لذت ببرند. به عنوان یک میکرو اینفلوئنسر، شما خودتان باید کارهای زیادی انجام دهید و به دنبال همکاری با برند باشید. ساده ترین راه حل این است که به دنبال یک پلتفرم بازاریابی تحت تأثیر اینستاگرام باشید که بتواند شما را با برندهای جالب برای همکاری مرتبط کند. تعدادی وب سایت و برنامه وجود دارد که به برندها کمک می کند تا تأثیرگذارانی را در رسانه های اجتماعی پیدا کنند که ممکن است بخواهند با آنها کار کنند و بالعکس. برنامه‌هایی را پیدا کنید که ایننفلوئنسر ها را با برند موجود در جایگاه خاص شما پیوند می‌دهند. برخی از اپلیکیشن‌های اینفلوئنسر مارکتینگ به برندها اجازه می‌دهند تا پیشنهادات وابسته را ارسال کنند و اینفلوئنسرها می‌توانند مستقیماً با پیشنهادات خود پاسخ دهند. برخی دیگر ممکن است به برندها اجازه دهند مستقیماً به تأثیرگذاران دسترسی پیدا کنند. همچنین ارزش آن را دارد که به دنبال یک برنامه بازاریابی تأثیرگذار باشید که گزینه های پرداخت امن را ارائه می دهد. یک برنامه امن تضمین می کند که وجوه برند در ابتدای پروژه پرداخت شده و تا زمانی که پروژه به درخواست تأثیرگذار تکمیل شود، در وثیقه نگهداری می شود.

مرحله 8: با سایر اینفلوئنسر ها تبلیغات مشترک انجام دهید.

اینفلوئنسرها اغلب برای همکاری و حتی محتوا با یکدیگر رقابت می کنند. باید روی اینکه چه کسی می تواند بهترین عکس را در یک سفر مسافرتی محبوب، پوشیدن یک مد خاص یا کار با یک برند خاص داشته باشد، تمرکز کرد. خوشبختانه بسیاری از اینفلوئنسر ها در این مورد موضع متفاوتی اتخاذ می کنند و در صورت اطلاع از افراد اینفلوئنسر های کشورشان، خصومت نشان نمی دهند. در واقع، بسیاری از اینفلوئنسرها روی محتوای تبلیغ با هم کار می کنند و این به افزایش محبوبیت این دو درگیر کمک می کند. فرض کنید 10000 فالوور در حساب سفر اینستاگرام خود دارید. با حسابی مشابه اکانت خود مواجه خواهید شد که 10000 فالوور نیز دارد. توجه داشته باشید که 1000 نفر از طرفداران آنها نیز با شما موافق هستند. اگر با اینفلوئنسر شریک شوید و محتوای یکدیگر را توسعه دهید، شانس بیشتری برای افزایش تعداد طرفداران خود خواهید داشت. مخاطبان دوستان شما آنچه را که می گویند باور دارند، بنابراین اگر آن را به شما توصیه کنند، طرفداران آنها به احتمال زیاد آن را بررسی خواهند کرد. منطقی است که اگر سایر افراد تأثیرگذار از اطلاعات شما خوششان بیاید، فالوورها از آن لذت خواهند برد. مانند هر نوع محتوای تبلیغاتی در اینستاگرام، هنگام کار با سایر افراد تأثیرگذار باید از رهگذر بودن خودداری کنید. ممکن است بخواهید نظرات آنها را در استوری های خود با یکدیگر به اشتراک بگذارید، یا حتی برای گرفتن عکس یا ویدیو با یکدیگر حضوری ملاقات کنید. سپس می توانید این اطلاعات را با نمایه های خود به اشتراک بگذارید، یکدیگر را تحقیر کنید و می توانید مخاطبان خود را به حساب های یکدیگر سوق دهید.

مرحله 9: مقدار زیادی محتوای جدید ایجاد کنید.

 

اکثر اینفلوئنسرها از نوعی برنامه زمان بندی پست برای اطمینان از ثبات عکس و آپلود محتوا استفاده می کنند. فکر کردن به چیزهای جدید به طور شگفت انگیزی سخت می شود، به خصوص پس از چند ماه از ارسال پست. نگاهی به محتوای ارسال شده توسط افراد با نفوذ کمک می کند، اما شما می خواهید از کپی برداری در جایی که می توانید اجتناب کنید. هر روز به هر کجا که می روید، باید برای تولید محتوا آماده باشید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی یک فرصت عکس ممکن است خود را نشان دهد. برای برخی از گروه های اینفلوئنسر، تولید محتوای ثابت دشوار است. برای مثال، اگر شما یک اینفلوئنسر در سفر هستید، احتمالاً به طور منظم سفر نمی‌کنید تا از روند جاری عکس بگیرید (آنقدر که می‌خواهید!). خلاقیت می تواند کمک کند، در اینجا؛ ممکن است بتوانید بدون اینکه بتوانید به خارج از کشور سفر کنید از مکان های دیدنی محلی دیدن کنید. شهر شما ممکن است برای شما کسل کننده به نظر برسد، اما برای دنبال کنندگان، احتمالاً اینطور نیست. سایر ایده‌های کلیدی عبارتند از: آیتم‌های فصلی مانند تم‌های تعطیلات در سفر به شمال کشور طرفداران جدید عکس‌های تولد یا رویدادهای ویژه تعطیلات می‌توانید ایده‌هایی را بیابید که حاوی جلوه‌های دیگری هستند، اما به یاد داشته باشید که آنها را مستقیماً کپی نکنید که  واضح است.

مرحله 10: حساس و شفاف باشید.

 

وقتی یک اینفلوئنسر هستید، از بسیاری جهات به یک برند تبدیل می شوید. اما این بدان معنا نیست که شما باید مانند اکثر برندها رفتار کنید. منزوی، حرفه ای و غیرشخصی. چیزی که به اینفلوئنسرها مزیت می دهد این است که آنها افراد واقعی، قابل ارتباط و حساس هستند. مردم معمولاً لباس هایی را که شما پوشیده اید نمی خرند، زیرا شما در آنها ظاهر خوبی دارید. شما آن را می خرید زیرا دوست دارید و به نظر خود اعتماد دارید. بسیاری از اینفلوئنسرهای جدید اشتباه می کنند که همه چیز را تبلیغ می کنند، حتی محصولاتی را که دوست ندارند، زیرا به یک برند علاقه زیادی دارند. به همین دلیل است که اغلب میکرو اینفلوئنسرهایی را می بینید که قهوه رژیمی و آدامس های لاغری را تبلیغ می کنند. مگر اینکه واقعاً به قهوه و… اهمیت دهید، برای مخاطبان شما واقعی نخواهد بود. شفافیت شامل به اشتراک گذاشتن چیزهایی است که دوست ندارید و آنچه دوست دارید. شما می خواهید فالوورهایتان با شما همکاری و دوستی کنند و این به معنای نشان دادن این است که نظرات و احساسات واقعی دارید. اگر برخی از بزرگ‌ترین اینفلوئنسرها را دنبال کنید، متوجه می‌شوید که گهگاه استوری‌های اینستاگرام خود را زمانی که ناامید یا ناراحت هستند دنبال می‌کنند. با انجام این کار، آنها پیروان خود را تشویق می کنند تا با آنها همدلی کنند و در نتیجه مشارکت آینده را تشویق می کنند. این بدان معنا نیست که باید مسائل شخصی خود را به صورت آنلاین بیان کنید، مگر اینکه 100٪ با آن راحت باشید. به عنوان یک اینفلوئنسر، شما هنوز هم حق داشتن سطحی از حریم خصوصی را دارید. اما از اینکه به دنبال کنندگان خود نشان دهید که انسان هستید نترسید. به هیچ وجه از ربات و… برای مدیریت پیج خود استفاده نکنید و برای اینستاگرام و فالوور های خود واقعی باشید.