یکی از ویژگی های مهم در اینستاگرام ، لایک کردن عکس ها و ویدیو ها است این امکان از ابتدا در اینستاگرام وجود داشته و افراد در صورت پسندیدن پست های دیگران آن را لایک می کنند و این لایک به معنای پسندیدن است. امروز قرار است با هم یاد بگیریم که چگونه پست هایی که قبلا لایک کردیم را پیدا کنیم. بد نیست این را بدانید که، در صورتی که یک پست لایک های زیادی داشته باشد، الگوریتم های اینستاگرام آن پست رابه افراد بیشتری نشان می دهد تعداد زیاد لایک، یکی از راه های ورود به اکسپلور است که برای افزایش آن به صورت واقعی و با کیفیت می توانید از سرویس خرید لایک اینستاگرام در سایت مدیایار استفاده کنید.

مشاهده پست هایی که لایک کرده ایم در اینستاگرام

یکی از امکان های خیلی کاربردی که در اینستاگرام وجود دارد، مشاهده کردن پست هایی است که قبلا لایک کردیم. برای مثال زمانی که شما پستی را لایک کردید اما یادتان رفته که ذخیره کنید، می توانید آن را پیدا کنید. در این مقاله قرار است یاد بگیریم که چگونه پست هایی که لایک کرده ایم را پیدا کنیم و ببینیم.

مراحل مشاهده پست هایی که لایک کردیم در اینستاگرام

اگر پستی را لایک و ذخیره نکردید و الان به دنبال آن می گردید کار بسیار سختی است و در بیشتر مواقع غیر ممکن است. اما اگر آن پست را لایک کردید با این آموزش می توانید آن را پیدا کنید.

  1. وارد اینستاگرام شوید و به قسمت کاربری پروفایل خودتان بروید.
  2. به قسمت تنظیمات بروید.
  3. در صفحه تنظیمات، گزینه Account ( حساب کاربری ) را انتخاب کنید.
  4. گزینه Posts you’ve را پیدا و لمس کنید. این گزینه به معنای پست های لایک شده است و پست هایی که لایک کردید در اینجا قرار دارد.

دیدن پستی که لایک کردیم در اینستاگرام

در این قسمت تمام پست هایی لایک کردید قرار دارد و می توانید پستی که دنبالش بودید را پیدا کنید.

مشاهده پست های لایک شده در اینستاگرام

همانطور که در این مطلب دیدید، دیدن پست های لایک شده در اینستاگرام کاری راحت و کاربردی است. از این پس کافیست یک پست را لایک کنید، شما در واقع این پست را ذخیره کردید و هر زمان که دوست داشته باشید می توانید آن را ببینید. ( نکته ای که در این بحث وجود دارد این پست تا زمانی در آنجا است که صاحب پیج آن را حذف نکرده باشد و در صورت پاک کردن آن ، پست از قسمت لایک شده های شما هم حذف خواهد شد.

برای دیدن آموزش های تخصصی در برای اینستاگرام می توانید وارد وبلاگ سایت ما از طریق منو شوید و از مطالب کاربردی بیشتر استفاده کنید. همچنین می توانید از خدماتی مثل خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید کامنت و ویو اینستاگرام در سایت مدیایار استفاده کنید.