در این مقاله قرار است با ویژگی های پیج های بزرگ آشنا شویم. اگر شما هم قصد دارید تبدیل به یک پیج بزرگ و معتبر در حوزه خود شوید، باید این ویژگی ها را داشته باشید. یکی از مهم ترین شاخصه ها برای میزان اعتبار پیج شما تعداد فالوور های شماست. شما برای افزایش فالوور های خود به صورت واقعی و ایرانی می توانید از سرویس خرید فالوور واقعی سایت مدیایار استفاده کنید و با خیال راحت بهترین کیفیت را داشته باشید و در کوتاه ترین زمان در اینستاگرام رشد کنید.

صفحات بزرگ در اینستاگرام ، چه ویژگی هایی دارند؟

 

آنها تخصصی هستند

بسیاری از صفحات تجاری بزرگتر تخصصی هستند. صفحات بزرگ اغلب مخاطبان زیادی دارند و بسیاری از آنها هدف قرار می گیرند. این به این معنی است که فالوور های آنها جمع آوری نمی شوند، همه آنها طبق قانون Persona جمع آوری می شوند. فرض کنید شما فالوورهای زیادی برای یکدیگر دارید، اما هر یک از آنها فعال تر و منحصر به فردتر از تجارت شما هستند. این فالوور ها نمی توانند برای شما مفید باشند. همچنین باید توجه داشته باشید که صفحات خاصی برای تبلیغات در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال صفحه مربوط به دکوراسیون داخلی صفحه ای است که تمامی مطالب مربوط به طراحی را در خود دارد، مخاطبان آن معمولا طراحان یا معماران هستند. حال اگر می خواهید از تبلیغات در مورد مبلمان یا زیور آلات برای افزایش فالوور اینستاگرام خود استفاده کنید، می توانید از این طریق بیشترین مخاطب را جذب کنید.

 

آنها فالوور های زیادی دارند

صفحه ای که می خواهید در آن تبلیغ کنید باید تعداد فالوورهای زیادی داشته باشد. البته در بالا اشاره کردیم که به شماره نوشته شده در صفحه نباید اعتماد کرد زیرا ممکن است فالوورهای آن صفحه جعلی باشند. بنابراین ابتدا باید مطمئن شوید که افراد صفحه انتخابی شما فالوور واقعی هستند و تکراری نیستند. در این بخش سوالاتی درباره نحوه اطمینان از جعلی نبودن فالوورهای این صفحه مطرح می شود! دانستن آن چندان سخت نیست، فقط باید روی چند نکته تمرکز کنید. برای مثال صفحه ای با اعضای K300 مشاهده می کنید که برای تشخیص صحیح بودن عدد زیر باید به تعداد لایک های این صفحه توجه کنید. اگر تعداد لایک های این صفحه نسبت به تعداد فالوورها خیلی کم است، در اینجا می توانید جعلی بودن فالوورهای این صفحه را تایید کنید. در اینجا یک فرم ساده است که می توانید استفاده کنید. محاسبه کنید، باید عدد زیر را در 16 درصد ضرب کنید، عددی که به دست می آورید باید برابر با عدد مورد علاقه شما باشد.
البته باید بدانید که برخی از سایت ها لایک و پک فالوور نیز خریداری می کنند. خوب چه کاری باید انجام بشه؟ روش نسبی دیگری وجود دارد که می توانید استفاده کنید. می توانید تعداد نظرات را با تعداد دنبال کنندگان مقایسه کنید. اکثر اوقات، صفحاتی که مهمترین فالوورها را دارند، تعداد نظرات نسبتا زیادی دارند.

روش های تبلیغات در صفحات بزرگ اینستاگرام

* تبلیغات ویدیویی: همانطور که نام این نوع تبلیغات مشخص است، این تبلیغات در قالب محتوای ویدیویی ایجاد می شوند. برای این کار باید ویدیویی در مورد کسب و کار خود تهیه کنید و آن را در سایت های بزرگ تبلیغ کنید. این تخفیف معمولاً برای یک روز اعتبار دارد، اما می توانید با پرداخت هزینه بیشتر آن را تمدید کنید.
* تبلیغات بنری: در این تبلیغات شما از کسب و کار خود عکس می گیرید یا بنری طراحی می کنید و در صفحه مربوطه قرار می دهید. توجه، این بنر باید بسیار جذاب باشد و طراحی خوبی داشته باشد تا تاثیر مثبت داشته باشد.
* آگهی تاریخچه. تبلیغات استوری معمولاً 24 ساعت شبانه روز هستند و پاسخ خوبی دریافت می کنند زیرا اکثر مردم وقتی برای اولین بار به صفحه شما می آیند استوری های شما را بررسی می کنند و سپس پست ها را خریداری می کنند.
اخرین حرف
برای رشد سریعتر صفحات مرتبط با کارتان، پیشنهادهایی برای خرید پکیج فالوور داریم. خرید فالوور یکی از راهکار های خوب برای کاهش هزینه ها و زمان برای افرادی است که به زمان اهمیت می دهند. اگر می خواهید برای رشد صفحات اینستاگرام خود فالوور بخرید، سعی کنید از یک سایت معتبر با سابقه طولانی استفاده کنید. یکی از سایت های مورد اعتماد سایت مدیایار است که می توانید از خدمات وب سایت ما استفاده کنید.