امروز قرار است راه های درآمد از اینستاگرام ، بدون داشتن محصول را برای شما توضیح دهیم. تا سخن از کسب درآمد از اینستاگرام می شود تمام ذهن ها بر روی فروش محصول می رود و افرادی که محصول یا خدمات خاصی برای ارائه کردن ندارند، از این راه درآمدی فوق العاده جا می مانند. اما امروز قرار است با هم یاد بگیریم که چگونه بدون داشتن محصول از اینستاگرام درآمد داشته باشیم.

امروزه در اینستاگرام رشد کردن و جذب فالوور کار کار سخت، زمان بر و پرهزینه ای است. اما نگران نباشید با سایت مدیایار این مشکل حل می شود. شما در سایت مدیایار می توانید از خدماتی مثل خرید فالوور ، لایک ، ویو ، کامنت و… اینستاگرام به صورت واقعی و با کیفیت استفاده کنید و در مسیر رشد و پیشرفت باشید.

اینستاگرام، یک فضای عالی برای کسب درآمد

امروزه اینستاگرام به یک فضای بسیار محبوب تبدیل شده و دارای 50 میلیون کاربر ایران است، که روزانه ساعت ها در آن وقت می گذرانند. افراد بسیاری کسب و کار خود را در بستر اینستاگرام راه اندازی کردند و در حال کسب درآمد هستند. سهم شما از این بازار چیست؟ شما هم باید از این فضا برای کسب درآمد استفاده کنید و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

اینستاگرام، یک فضای پولساز

اینستاگرام اکنون یک فضای بسیار پولساز است و افرادی که از این راه کسب درآمد می کنند ، دوست ندارند که شما هم وارد این فضا شوید زیرا رقابت بین شما و آنها ایجاد می شود و هیچ کس از رغیب خوشش نمی آید. شما باید قوی و مستحکم وارد این فضا شوید و نهایت استفاده را از این فضا ببرید.

چرا اینستاگرام یک فضای پولساز است؟ با یک مثال برای افرادی که محصول ندارند به این سوال پاسخ خواهم داد: فرض کنید شما مدرس طراحی هستید و وارد اینستاگرام نشده اید و درآن فعالیت تجاری ندارید. روانه چند نفر با شما ملاقات می کنند؟ چند نفر در کلاس های شما شرکت می کنند؟ چند نفر تراکت های شما را می خوانند؟ چقدر درآمد دارید؟ این سوالات شاید شما را کمی تکان دهد. بله بدون اینستاگرام کار سخت است.

اما اگر وارد اینستاگرام شوید چه اتفاقاتی می افتد؟ افراد بسیاری شاید روزانه ده ها هزار نفر شما را می بینند، تبلیغات شما راحت تر دیده می شود. دانش پذیر های بسیار زیادی در دوره یا کلاس های شما شرکت می کنند. می توانید دوره غیر حضوری بسازید و بفروشید، مشهور و معروف می شوید و درآمد های بسیار بالایی را تجربه می کنید. به همین دلیل است که اینستاگرام یک فضای پولساز محسوب می شود.

راه های کسب درآمد از اینستاگرام بدون داشتن محصول

راه های کسب درآمد از اینستاگرام بدون داشتن محصول و خدمات

شاید فکر کنید نداشتن محصول، سدی در مقابل شما برای کسب درآمد از اینستاگرام است. اما در این مقاله قرار است راه های درآند از اینستاگرام بدون داشتن محصول را به شما معرفی کنیم.

1 .  اینفلوئنسر شوید.

امروزه بازار اینفلوئنسری در ایران خیلی داغ شده است. اینفلوئنسری یکی از راه های پر درآمد در اینستاگرام است و افراد زیادی به سنت آن کشیده می شوند. اینفلوئنسری نیازی به محصول، فروشگاه و ارائه محصول یا خدمات ندارد. و شما با تبلیغ برند و ها و فروشگاه های دیگران کسب درآمد می کنید.

اگر می خواهید بیشتر راجع به این بخش بدانید و اینفلوئنسری را یاد بگیرید ما یک مقاله در سایت مدیایار با عنوان ( چگونه اینفلوئنسر شویم ) داریم که می تواند به شما کمک کنید که در این حوزه موفق و قوی ظاهر شوید.

2 . بلاگری را یاد بگیرید.

یکی از مهارت هایی که برای کسب درآمد از اینستاگرام باید آن را بلد باشید، بلاگری است. در واقع شما باید بلد باشید با بلاگری کردن، محصول بفروشید یا روی افراد تاثی بگذارید. با بلد بودن این مورد شما بدون داشتن محصولا هم می توانید درآند های فوق العاده ای داشه باشید. برای یاد گرفتن بلاگری می توانید از مقاله ی ( آموزش بلاگری ) سایت مدیایار استفاده کنید.

3. محصولات دیگران را بفروشید.

اگر، فروش ، بلاگری محصول و بازاریابی بلدید، به راحتی می توانید محصولات دیگران را بفروشید و افراد زیادی هستند که حاضر هستند با شما برای فروش محصولاتشان همکاری کنند.

این روش ، امروزه خیلی باب شده است و افراد زیادی هستند که با این روش درآمد های خیلی خوبی دارند. شما بلاگری و فروش در اینستاگرام را فرا بگیرید و پس از آن می توانید محصولات دیگران را در پیج خود بفروشید و از این راه درآمد های بالا کسب کنید.

4. ادمین پیج دیگران باشید.

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از اینستاگرام بدون داشتن محصول، ادمینی است. ادمین پیج دیگران بودن، یعنی در واقع مدیریت آن پیج با شما است و کار هایی مثل تولید محتوا، پاسخگویی ، بازاریابی و مدیریت پیج با شماست. این راه هم می تواند درآمد بالایی برای شنا داشته باشد.

5. واینر شوید.

اگر مهارت های بازیگری دارید یا چهره با مزه و استعداد خنداندن دارید، می توانید از روش واینری از اینستاگرام کسب درآمد کنید. نمونه موفق واینری در ایران که بسیار تلاش کرده و لایق این موفقیت و مردم ایران او را خیلی دوست دارند سرنا امینی است. 100% نام یا پست های او را دیده اید. ایشان یک فرد مثال زدنی برای واینری و اینفلوئنسری است.

6. در اینستاگرام مدرس شوید.

اگر مهارتی بلدید، می توانید با آموزش دادن آن در اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید. کسب درآمد از روش تدریس در اینستاگرام جزو پولساز ترین راه های کسب درآمد از اینستاگرام است. برای مثال اگر کار با فتوشاپ را بلدید ، می توانید آن را آموزش دهید و کل این حرفه را در قالب یک دوره غیر حضوری به افراد بسیار زیادی بفروشید.

چگونه بدون محصول از اینستاگرام درآمد داشته باشیم

سخن پایانی

حالا متوجه شدید که کلی راه برای کسب درآمد از اینستاگرام ، بدون داشتن محصول وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. البته راه های دیگری هم وجود دارد که ما در اینجا 6 مورد را برای شما شرح دادیم.

اینستاگرام یک فرصت طلایی است. سعی کنید از این فرصت جا نمانید. آموزش ببینید و مهرات های خود را افزایش دهید. پس از آن متوجه می شوید که کسب درآمد واقعا کار خیلی سختی نیست. ممنون که تا اینجا همراه مدیایار بودید.