راه های زیادی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد و اکثر آن ها نیازی به فالوور زیادی ندارند. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم و به شما می گوییم که حتی اگر فالوورهای کمی داشته باشید می توانید در اینستاگرام کسب درآمد کنید. برای کسب درآمد از اینستاگرام با فالوورها با ما همراه باشید.
در اینستاگرام با فالوورهای کم کسب درآمد کنید. اما بهترین روش برای افزایش فالوور در صورت کم بودن فالوور ، خرید فالوور اینستاگرام از سایت مدیایار است زیرا که فالوور های واقعی و با کیفیت ارائه می دهد که با کمک آنها می توانید فالوور ها و درآمد خود را افزایش دهید.
امروزه کسب درآمد از اینستاگرام با فالوورهای کم یک چالش است و تعداد کمی از مردم معتقدند که می توان با فالوورهای کم درآمد کسب کرد. اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر دارد که بسیاری از آنها هر روز از این شبکه اجتماعی بازدید می کنند و منتظرند تا چیزی در مورد شما بیاموزند. در واقع کاربران اینستاگرام در هر مکان و هر زمان به دنبال محتوای جدید هستند. در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که می توان با فالوورهای کم درآمد کسب کرد و برای شروع کار نیازی به ۱۰ هزار فالوور ندارید.

چرا داشتن 10 هزار فالوور مهم است؟

در اینستاگرام 10000 فالوور نقطه قوت محسوب می شود زیرا وقتی به 10000 فالوور برسید اینستاگرام ویژگی های خاصی را فعال می کند که تلاش شما را برای کسب درآمد در این زمینه تسهیل می کند. اکثر برندها و کسب و کارها ممکن است در استفاده از این ویژگی مشارکت نکنند، اما ویژگی pull-up در یک داستان همیشه برای کسانی که کمتر از 10000 نفر دارند جذاب است – آن را دنبال کنید.
به طور متوسط، 15 تا 25 درصد از افرادی که استوری شما را بررسی می کنند، با لینکی که با استفاده از این ویژگی در آن قرار داده اید، مرتبط هستند و به عبارت ساده، نرخ تبدیل بین 15 تا 25 درصد است. اکثر برندها و کسب و کارها این ویژگی را به همین دلیل دوست دارند و می خواهند خیلی سریع به 10000 فالوور دست یابند، اما این بدان معنا نیست که با پول کمتر نمی توانید درآمد کسب کنید. چه یک اینفلوئنسر باشید و چه یک کسب و کار، ما به شما نشان می دهیم که می توان با چند فالوور در اینستاگرام درآمد کسب کرد، اما اگر می خواهید فالوورهای خود را افزایش دهید، پیشنهاد می کنیم کمپین 30 روزه افزایش را مطالعه کنید. .

مردم عادی در مقابل صاحبان کسب و کار

اگر می خواهید به عنوان یک فرد معمولی درآمد کسب کنید، هدف شما جذب برند است. تنها دلیلی که برندها می‌خواهند به شما پول بدهند، تأثیری است که شما روی مخاطبان هدفشان می‌گذارید. بنابراین ایجاد روابط و تعامل با مخاطبان خود مهمترین چیزی است که باید روی آن تمرکز کنید. حالا اگر کسب و کاری دارید، اهدافتان کمی متفاوت خواهد بود. به جای ایجاد یک محیط جذاب برای کسب و کارها، باید محتوا ایجاد کنید تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. این بدان معنا نیست که شما آنها را با تبلیغات اسپم می کنید. برای جلب توجه واقعی و ایجاد یک تغییر اساسی، ایجاد محتوایی در اینستاگرام به روشی خلاقانه و جالب است که سطح انتشار آن باید بالاتر از پست های رقبای شما باشد.
عکس بگیرید و یک عکس زیبا و با ارزش بسازید و در قسمت نظرات بگویید. همچنین می توانید ثابت کنید که محصول شما به دیگران کمک کرده است. ایجاد محتوای جالب و مفید که به کسب و کار شما مرتبط باشد بسیار مهم است. کنترل ارسال محتوای خود را در دست بگیرید و برای ایجاد روابط با سایر کاربران گام بردارید. شما می توانید با ارسال دانه ها یا نظرات یا پاسخ دادن به پست ها رابطه خوبی با مخاطبان خود ایجاد کنید.
خدمت به اینستاگرام با تولید محتوای ارزشمند. در اینستاگرام با فالوورهای کم کسب درآمد کنید
همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، با تولید محتوای مرتبط و ارزشمند و همچنین با فالوورهای کمتر از 10 هزار می توانید بازخورد بسیار خوبی از کاربران دریافت کنید.

کسب درآمد در اینستاگرام با فالوورهای کم (کمتر از 10 هزار فالوور)

چگونه با فالوور کم از اینستاگرام کسب درآمد کنیم

با کمتر از 10000 فالوور، ابزارهای کمتری برای کمک به کسب درآمد آنلاین در اختیار دارید، اما هنوز چندین کار وجود دارد که می توانید برای شروع کار انجام دهید. بیایید هر یک از آنها را ببینیم:

با پست های اسپانسری در اینستاگرام درآمد کسب کنید

این یک کانال کسب درآمد رایج برای اینفلوئنسرها است. اساساً، برند به شما پول می‌دهد تا در پست‌ها و استوری‌ها محتوای تبلیغاتی مرتبط و جذاب برای آن‌ها ایجاد کنید. برای این کار باید بین فالوورهای خود بسیار تأثیرگذار و قدرتمند باشید تا اعتماد آنها را جلب کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. شما باید بر روی مارک های تبلیغاتی تمرکز کنید که مورد علاقه شما هستند و تا حدودی با کار کلی شما سازگار هستند.
برای مثال، نمی‌توانید نرم‌افزار آنتی‌ویروس بسازید، اما حساب کاربری شما کاملاً در مورد پیاده‌روی است. این پست حمایت شده هیچ بازگشت سرمایه ای به شما نخواهد داد و اعتماد و اعتبار خود را نزد مخاطبان از دست خواهید داد. از طرف دیگر، اگر وب سایت شما در مورد اسب و سوارکاری است، می توانید چیزی مانند اسپری زینتی را تبلیغ کنید و به این ترتیب تعامل بسیار بهتری با مخاطبان خود خواهید داشت.
حالا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه با دو هزار فالوور پول در بیاوریم؟ کار سختی نیست و کافی است با حضور فعال و فعال خود ارتباط خوبی با فالوورهای خود ایجاد کنید. اکثر شرکت‌های کوچکی که می‌خواهند در بازاریابی تأثیرگذار شرکت کنند، سعی می‌کنند مخاطبان کمی را جذب کنند و محتوای عالی برای آن تعداد کم تولید کنند.

بیشتر بخوانید: روزانه چند پست و استوری ارسال کنیم؟

با تبلیغ محصولات الکترونیکی خود در اینستاگرام درآمد کسب کنید

اگر صاحب یک فروشگاه تجارت الکترونیکی هستید، چرا یک حساب اینستاگرام برای آن نیز ایجاد نکنید؟ بازاریابی اینستاگرام راهی عالی برای معرفی محصولاتی که می‌فروشید به مخاطبانتان کمک می‌کند. صفحه اینستاگرام شما می تواند پر از عکس ها و فیلم های جذاب افرادی باشد که محصولات شما را به نمایش می گذارند. می توانید یک پس زمینه زیبا ایجاد کنید و محصولات خود را روی آن نمایش دهید. صرف نظر از این، مهم است که روی یک قاب دوربین خوب سرمایه گذاری کنید. کاربران اینستاگرام اغلب یک پست را دوبار نمی بینند و اگر پست شما بی کیفیت باشد، محصول شما برای مخاطبان شما نیز بی کیفیت به نظر می رسد.
یکی دیگر از راه های عالی برای تبلیغ محصولات خود ذکر تخفیف ها و پیشنهادات ویژه در توضیحات هر عکس است. برای جلب توجه کاربران از شکلک های زیادی استفاده کنید و حتما آنها را در استوری خود قرار دهید زیرا همیشه با بررسی پست ها پست شما را نمی بینند و تاثیر استوری بسیار بیشتر است. استوری ها راهی عالی برای ایجاد خلاقیت و درگیر کردن افراد با محتوای شما هستند. می‌توانید از برچسب‌های مختلف مانند نظرسنجی، مکان و شمارش معکوس برای ایجاد ترس از دست دادن پیشنهادها استفاده کنید.
از آنجایی که ویژگی Swipe up هنوز برای شما فعال نشده است، می توانید از یک برچسب استفاده کنید و از مخاطبان بخواهید که روی آن کلیک کنند تا مستقیماً به پست شما هدایت شود. می توانید آنها را به لینک موجود در بیو خود هدایت کنید. این کار باعث می شود که کاربران به نمایه شما رفته و روی لینکی که ارائه می دهید کلیک کنند.

بیشتر بخوانید:  کسب درآمد از اینستاگرام بدون داشتن محصول و خدمات

بدون خرید محصولات ، خرده فروشی کنید

همانند سیستم های تجارت الکترونیک، می توانید با تبلیغ محصولات در صفحه خود و شرکت در فروش آن محصولات، درآمد کسب کنید. یک راه سرگرم کننده برای کسب درآمد با فالوورهای کمتر اینستاگرام. در این روش زمانی که مشتری سفارشی را ثبت می کند، تامین کننده محصول را مستقیماً به مشتری تحویل می دهد و شما نگران نگهداری، بسته بندی یا ارسال کالای مورد نظر نباشید.
با توجه به انعطاف پذیری سیستم بازاریابی شرکت، بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند از اینستاگرام به عنوان کانال اصلی تبلیغات خود استفاده کنند، زیرا ریسک آن کمتر است و محصولات بهتر به فروش می رسند. علاوه بر این، اینستاگرام یک نرم افزار رایگان است. به این ترتیب، اگر محصولی در صفحه اینستاگرام شما مشکلی داشته باشد یا اصلا وجود نداشته باشد، به کسب و کار شما آسیبی وارد نخواهد کرد.

با فروش محصولات خود در اینستاگرام درآمد کسب کنید

آیا در حال ایجاد یک کتاب الکترونیکی هستید؟ تناسب اندام یا راهنما؟ در مورد محصولات تناسب اندام مانند مچ بند چطور؟ بسیاری از تولیدکنندگان فقط محصولات خود را در اینستاگرام تبلیغ می کنند، فقط یک وب سایت کوچک ایجاد می کنند، محصولات خود را نمایش می دهند و هزینه می پردازند. برای این کار نیازی به سایت تجارت الکترونیک ندارید. همچنین می توانید محصولات خود را در اینستاگرام با تگ کردن قیمت آنها در عکس ها به فروش برسانید. این نوع پست ها به کاربران اجازه می دهد تا جزئیات و قیمت محصول را مشاهده کنند. همچنین لینک هایی را در اختیار کاربران قرار می دهد. می توانید این کار را با ویژگی Swipe up داستان انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری ایجاد کنید، اکانت اینستاگرام خود را به این صفحه پیوند دهید، قوانین شرکت را بپذیرید و شروع به فروش محصولات فیزیکی خود در اینستاگرام کنید.
برای متمایز شدن از جمعیت، از هشتگ استفاده کنید. یک هشتگ خوب شما را به صفحه ای با تصاویر مرتبط اضافه می کند. بنابراین اگر کسی به دنبال چیزی مانند گردنبند است، احتمالاً پست شما را همراه با دیگران خواهد دید. اما برای برجسته کردن یک محصول، فقط باید محتوای عالی ایجاد کنید.

 

با استفاده از بازاریابی وابسته، محصولات را در پیج خود بفروشید.

شما می توانید انواع و اقسام واسطه را داشته باشید و در ازای فروش هر سرویس یا خدماتی به عنوان سرویس پول دریافت کنید. تفاوت بین اینفلوئنسر بودن و بازاریابی وابسته در این است که به عنوان یک اینفلوئنسر به رشد یک برند کمک می‌کنید، اما در بازاریابی وابسته سعی می‌کنید افراد را وادار کنید تا برای کسب درآمد بیشتر روی لینک‌های بیشتری کلیک کنند.
برای جلب توجه مخاطب، سعی کنید پست های جذابی ایجاد کنید و آنها را از وجود لینک در بیو خود مطلع کنید. با این کار بسیاری از شرکت ها شما را به عنوان صفحه ای با بیش از 10 هزار فالوور نمی شناسند و می دانند که شما یک واسطه هستید. برای مثال یک شرکت هواپیمایی جدید را در نظر بگیرید. بابت فروش بلیط کمیسیون چندانی دریافت نمی کنید، اما بهتر از هیچ است. با گذشت زمان می توانید به شرکت های بزرگتر بروید و با فعالیت موثر خود کمیسیون بیشتری دریافت کنید. یکی از راه‌های محبوب کسب درآمد از اینستاگرام با فالوورهای کم، سیستم فروش وابسته است که باعث می‌شود خیلی سریع رشد کنید و به 10000 فالوور برسید.

کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم اصلا سخت نیست

با روش های بالا قطعاً می توانید در اینستاگرام با تعدادی فالوور درآمد کسب کنید، اما ممکن است کمی طول بکشد. توجه داشته باشید که تمام روش های بالا به شما کمک می کند صفحه اینستاگرام خود را راه اندازی کنید و درآمد کسب کنید. کار در اینستاگرام به عنوان یک حرفه ای برای تجربه کسب درآمد حرفه ای با اینستاگرام کافی است. لطفا توجه داشته باشید که همیشه با کمتر از 10000 فالوور فعال نخواهید بود و به مرور زمان فالوورهای شما افزایش می یابد. و همانطور که در اوایل مقاله گفته شد مدیایار به شما کمک خواهد کرد تا در اینستاگرام رشد کنید، شما می توانید خدماتی مثل خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید کامنت خرید ویو و… کلی خدمات دیگر استفاده کنید.