خرید فالوور ارزان با کیفیت و کمترین ریزش با ارسال آنی🤗

مدیایار ؛ یار شما در اینستاگرام 😘

خرید فالوور ارزان ، کم هزینه ترین روش خرید فالوور  است ؛ اگر به دنبال این هستید که فالوور های پیج خود را با قیمت پایین بالا ببرید پیشنهاد ما به شما فالوور ارزان سایت مدیایار است.این بسته در سایت ما کیفیت مناسبی دارد و برای کسانی که کیفیت اولویت اصلی آنها نیست مناسب است. در بسته فالوور ارزان، 100% فالوور ها ایرانی نبوده و اکانت های نامشخص و خارجی هم در آنها دیده می شود. اما این بسته در سایت ما فیک نسیت و توسط ربات ها و نرم افزار ها ارسال نمی شود، بلکه توسط اشخاص واقعی ساخته و مدیریت می شوند.

تعداد موردنظر را در بسته ی زیر انتخاب کرده و سفارش خود را (در هر ساعت از شبانه روز) با خیال راحت ثبت کنید.

✅ کیفیت خوب

✅ ظرفیت کل برای هر پیج: 4m

✅ سرعت ارسال روزانه: تا 150k

✅میکس ایرانی و خارجی (پروفایلدار)

✅ کیفیت خوب و قیمت پایین

✅ مطمئن و بدون نیاز به پسورد

✅ارسال آنی پس از ثبت سفارش (نهایتا تا 30 دقیقه)

✅ احتمال ریزش 5 الی 20%

✅ پشتیبانی و خدمات پس از فروش

⛔حتما پیج عمومی باشد و آیدی پیج وارد شود. 

🟢 تعداد مورد نظر را از بسته پایین انتخاب کرده و سفارش  خود را ثبت کنید.👇

⛔حتما پیج عمومی باشد و آیدی پیج وارد شود.و بدون @ باشد.

مثال : username

 
20٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

فالوور ارزان

24,000 19,000 تومان

🔴فالوور ارزان     

🔴کیفیت خوب             

🔴استارت آنی و سرعت بالا 

🔴بدون نیاز به پسورد        

⛔حتما پیج عمومی باشد و آیدی پیج را وارد کنید.

شما وقتی خودتان وارد یک پیج میشوید، اولین نگاه شما، به تعداد فالوور ها، لایک ویو وکامنت پست های آن پیج است.حالا اگر شما هم تعداد فالوور ، ویو لایک و کامنت پست های پیج خود را افزایش دهید اعتبار زیادی به پیج شما خواهد داد. شما میتوانید این سرویس ها را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت از سایت ما خریداری کنید.

خیر! با توجه به اینکه فالوور های ارائه شده توسط سایت ما واقعی و با کیفیت است و به صورت طبیعی ارسال میشود، هیچ مشکلی برای پیج شما نخواهد داشت

وبسایت ما سابقه درخشان در ارائه خدمات و سرویس های با کیفیت و تضمینی برای شبکه های اجتماعی دارد و این سرویس ها را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه میدهد و میزان رضایت بالای کاربران و مشتریان از سایت ما این امر را تایید میکند.

فرایند ثبت سفارش در مدیا یار کاملا خودکار بوده و شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.

مدیا یار با داشتن یک تیم مجرب همواره پاسخگوی سوالات شما از طریق راه های ارتباطی است

خیر ، هیچ نیازی به ارائه پسورد برای انجام خدمات نیست.

بله ، سایت مدیا یار تضمین میکند که اطلاعات شما کاملا محرمانه خواهد ماند.

طیف مشتریان ما بسیار وسیع و گسترده است از جمله ، هنرمندان ، سلبریتی ها ، پیج های کاری بزرگ و کوچک ، افراد مشهور و افراد عادی با هر سنی…

سفارشات ، بعد از ثبت سفارش توسط شما استارت میشوند(نهایت 30 دقیقه) و با توجه به سرعت ارسال گفته شده تکمیل می شود.

خرید فالوور ارزان

با محبوبیت و همه گیر شدن شبکه ی اجتماعی instagram افراد بسیار زیادی در اینستاگرام فعالیت میکنند و خیلی از این افراد از این راه کسب درآمد میکنند؛ اما همانگونه کی می دانید یکی از مشخصه ها برای رشد و پیشرفت در اینستاگرام تعداد فالوور است. ارزان ترین راه برای افزایش فالوور، خرید فالوور ارزان است. اگر کیفیت ، صدر اولویت های شما نیست و افزایش فالوور با کمترین هزینه اولویت اصلی شماست، تهیه این سرویس از سایت مدیایار بهترین گزینه برای شماست. اما بسیاری از افراد می گویند فالوور ارزان فیک است، زمانی که من به شما می گوییم خرید این سرویس از مدیایار، دلیلی دارد که در ادامه به شما خواهیم گفت…

خرید فالوور ارزان
 

فالوور ارزان همان فالوور فیک است؟

زمانی که می گوییم فالوور ارزان ، بسیاری از افراد فکر می کنند که فالوور ارزان همان فالوور فیک است. باید به شما بگویم خیر!

سرویس فالوور ارزان در سایت ما فیک نیست . در واقع فالوور فیک یعنی فالوور هایی که توسط ربات ها و نرم افزار ها ساخته ، مدیریت و ارسال می شوند که برای پبج شما خطرناک است و علاوه بر اینکه اینستاگرام این فالوور ها را شناسایی کرده و حذف میکند، امکان از بین بردن پیج شما را همراه دارد. اما فالوور هایی که ما به شما ارئه می دهیم تماما توسط اشخاص واقعی ساخته و مدیریت می شوند و هیچ ضرر و خطری برای پیج شما ندارد. پس در تهیه فالوور ارزان باید به این نکته توجه کنید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که پس تفاوت فالوور ارزان و فالوور واقعی ایرانی در چیست؟ تفاوت در میزان کیفیت پیج های دنبال کننده و تعداد اکانت های ایرانی و مشخص است که در توضیحات صفحه خرید فالوور اینستاگرام هم در مورد میزان کیفیت پیج ها ، هم در مورد تفاوت این دو سرویس توضیح دادیم.

میزان ریزش فالوور ارزان چقدر است؟

باید به شما بگویم هیچ گونه فالوور بدون ریزشی وجود ندارد و افرادی که به شما وعده فالوور بدون ریزش می دهند ، وعده دروغ داده اند. اما نکته ای در ریزش فالوور ها وجود دارد. همانطور که گفته شد فالور های فیک توسط اینستاگرام شناخته و حذف می شوند و اینستاگرام شما را به دلیل استفاده از فالوور فیک جریمه میکند. یعنی ریزش های فالوور فیک در واقع حذف کردن این فالوور ها توسط اینستاگرام است، اما ریزش های بسته فالوور ارزان در سایت توسط آنفالو کردن فالوور هاست و میزان احتمال ریزش این بسته در سایت مدیایار 5 الی 20% است و در صورت ریزش بیش ا ز این عدد جبرا ریزش از طرف ما انجام می شود. اما تفاوت زیادی با ریزش فالوور فیک دارد و این تفاوت بسیار مهم است.

چرا فالوور ارزان را از سایت مدیایار بخریم؟

  1.سرویس فالوور ارزان در سایت ما فیک نیست و توسط افراد واقعی ساخته و مدیریت می شوند و آسیبی به پیج شما نمی زند و شما می توانید در راه رشد و پیشرفت از این سرویس استفاده کنید.

  2. پشتیبانی یکی از مهم ترین بخش ها برای افراد است. ما در سایت مدیایار با یک تیم مجرب پشتیبانی به صورت 24 ساعته در 7 روزه هفته در حال پاسخگویی و راهنمایی افراد هستیم و در این را متعهد هستیم که مشکلات کاربران را به بهترین نحو حل کنیم و هدفی جز آسوده خاطر بودن کاربران نداریم.

  3. صداقت در کسب و کار یک عمل سخت برای صاحبان کسب و کار است. افراد دوست ندارند تمام ویژگی های محصول خود را بگویند و همواره در حال تعریف بیش از حد از محصولات خود هستند. ولی ما در سایت مدیایار با صداقت محصولات خود را با تمام ویژگی های خوب و بد معرفی کرده ایم که شما بهترین و مناسب ترین سرویس را برای خود انتخاب کنید…

این سه مورد از مهم ترین ویژگی ها برای انتخاب بهترین سایت است.

بهترین سایت خرید فالوور ارزان

کیفیت بالای سرویس ، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته ، صداقت در کسب و کار ، قیمت های فوق العاده ، تخفیف های خوب با تداوم ، ضمانت باز گشت وجه و… دیگر برای انتخاب بهترین سایت خرید و تهیه فالوور ارزان به چه ویژگی نیاز دارید؟ تمام این ویژگی ها یکجا در سایت مدیایار.

من به جرات می توانم بگویم سایت مدیایار ، بهترین سایت خرید و سفارش فالوور ارزان است و شما هم پس از خرید از ما به همین نتیجه می رسید.

فالوور ارزان ارزش خرید دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که فالوور ارزان ارزش خرید دارد؟ باید بگویم بله! همانطور که گفتیم افرادی که اولویت اصلی آنها صرفا خرید فالوور با قیمت پایین است، این سرویس بهترین گزینه برای آنهاست.بزرگترین مزیت این سرویس قیمت پایین آن است و ما این سرویس را به افرادی که به دنیال این مزیت هستند پیشنهاد میکنیم، اما حتما باید توجه کنید که فیک نباشد که باعث نابودی پیج شما شود. شما می توانید این سرویس را با خیال راحت و به صورت واقعی از سایت ما تهیه کنید و از پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته استفاده کنید. یک مورد را اینجا به شما بگویک اگر دنبال بالا بردن ارزش پیج خود هستید یکی از بهترین گزینه ها خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت مدیایار است که به شما پیشنهاد می کنم به آن فکر کنید.

خرید فالوور ارزان فوری

خرید فالوور ارزان فوری

افرادی هستند که به ما می گویند ما از یک سایتی خرید کردیم اما فالوور ارسال نشد و یا خیلی دیر ارسال شد و هرچقدر هم به پشتیبانی سایت می گفتیم پاسخگو نبودند.

بله! یکی از بزرگترین ویژگی ها برای افراد شروع سریع ارسال سفارشات است. در سایت مدیایار، هیچ تفاوتی در زمان ارسال فالوور ارزان و دیگر بسته های فالوور نیست. پس از تهیه بسته فالوور ارزان ، سفارش شما به صورت فوری و یا در بعضی مواقع نهایتا تا 30 دقیقه، استارت می شود و در کوتاه ترین زمان متناسب با الگوریتم های اینستاگرام تکمیل می شود.

خرید فالوور ارزان ایرانی

در مورد این بحث گه فالوور ارزان سایت ما کاملا ایرانی است یا خیر؟ از جای که ما صداقت را در کسب و کار پیشه کردیم، باید بگویم خیر 100% فالوور های این پکیج در سایت ما ایرانی نیست ولی اکثریت ایرانی هستند و بین آنها نیز بعضا اکانت خارجی هم دیده می شود. اما اگر شما می خواهید فالوور های 100% ایرانی خریداری کنید بهتر است از پکیج فالووور واقعی سایت مدیایار استفاده کنید.

خرید فالوور ارزان بدون ریزش

در ابتدا این را به شما بگویم که هیچ سرویس فالووری در هیچ سایتی وجود ندارد که  بدون ریزش باشد و سایت هایی که این ویژگی را روی محصولات خود می گذارند ، با تمام احترامی که برایشان قائل هستم دروغ می گویند. در تمام سرویس های فروش فالوور امکان ریزش وجود دارد اما…

سرویس های سایت ما با ریزش کم هستند و صادقانه میزان این ریزش ها را نوشتیم.

ما روی سرویس های خود جبران ریزش قرار دادیم.

و امام مهم ترین نکته در ریزش فالوور این است که این ریزش ها به چه صورت انجام گرفته است. این یعنی اگر فالوور ها و اکانت ها واقعی باشند این ریزش ها توسط آنفالو ها انجام می شود که در سایت مدیایار ریزش ها این گونه است و جبران ریزش هم در سایت ما وجود دارد. اما اگر فالوور ها فیک باشد ریزش ها توسط شناسایی و حذف فالوور های فیک توسط اینستاگرام انجام می شود و این مورد خطرناک است و جریمه اینستاگرام را به همراه دارد و تداوم آن می تواند بن شدن و حذف شدن پیج شما را همراه داشته باشد. پس در این مورد حاتما دقت کنید

آیا تهیه فالوور ارزان در سایت مدیایار ارزش خرید برای من دارد؟

این سوالی است که بعضی از افراد از ما می پرسند و من واقعا تعجب میکنم که این واقعا چه سوال مسخره است؛ معلوم است که فالوور ارزان ارزش خرید دارد ، همانطور که بالا تر هم توضیح دادم فالوور های ارزا در سایت مدیایار اکانت های واقعی هستند اما دارای فعالیت نیستند و به همین دلیل است که قیمت پایینی دارد و فالوور ارزان نام گذاری شده است

اما نکته ای که وجود دارد این است که برخی از سایت ها فروش در این حوزه هستند که فالوورفیک را در قالب فالوور ارزان اینستاگرام جا زده و به شما می فروشند؛ در این مدل سایت ها فالوور ارزان ارزش خرید ندارد ام در سایت مدیایار این بحث فرق کرده و فالوور های واقعی اما بدون فعالیت را به نام فالوور ارزان می فروشیم.

آیا فالوور ارزان مشکلی برای پیج من به وجود می آورد؟

همانطور که بار ها گفته شد فالوور ارزانی که از سایت مدیایار تهیه می کنید، هیچ میشکلی برای پیج شما به وجود نمی آورد. ولی اگر فالوور ارزان خریداری شده فیک باشند کاملا اثر مخرب برای پیج شما دارد و این فالوور ها توسط ربات ها و نرم افزار ها ساخته و ارسال می شوند؛ اما فالوور هایی که توسط اشخاص واقعی ساخته و مدیریت می شوند هیچ مشکلی ندارد و روی میزان رشد پیج شما تاثیر می گذارد. شما این نوع فالوور ار می توانید از سایت مدیایار تهیه کنید و با خیال آسوده از رشد و پیشرفت لذت ببرید.

فالوور ارزان یا فیک؟

تا اینجا متوجه شدید که ، فالوور ارزان در سایت مدیایار فیک نیست. اما بعضی از همکاران ما این سرویس را با اسم فالوور ارزان ارائه می هند و بعضی در گر هم سرویس با نام فالوور فیک ارائه می دهند. حالا شاید سوال برای شما پیش بیاید که آیا از سرویس های فیک استفاده کنم؟ اگر خیلی اهل ریسک هستید و ترسی از دست دادن پیج خود ندارید میتوانید از سرویس های فیک استفاده کنید.

خرید فالوور فیک تعداد فالوور های شما را فزایش می دهد اما، مشکلی که پیش میاید، این است که اینستاگرام متوجه این فالوور های فیک می شود و آن ها را پاک کرده و شما را جریمه می کند. و این جریمه می تواند آسیب های زیادی به شما بزند.

اما با خرید فالوور ارزان از سایت مدیایار هیچ آسیب و خطری شما را تحدید نمی کند و شما می توانید با هزینه کم، تعداد فالوور های خود را با خیال راحت افزایش دهید. و ریزش هایی که اتفاق می افتد، همانطور که بالا تر توضیح دادم، به دو صورت است، ریزش زمانی که اینستاگرام فالوور ها را پاک می کند و ریزش که توسط آنفالو ها اتفاق می افتد. بسته فالوور ارزان در سایت مدیایار ، در صورت ریزش، توسط آنفالو ها است و اگر بیشتر از تعداد گفته شده باشد ، جبران ریزش انجام می شود.

خرید فالوور ارزان ،روی ویو، لایک و کامنت تاثیر دارد؟

سوال برخی از افراد این است که آیا تهیه این سرویس روی ویو ، لایک وکامنت پیج ما تاثیر دارد؟ باید بگویم تاثیر گذاری بسیار کمی دارد در واقع می توان گفت خیر! این فالوور ها واقعی است و توسط اشخاص ساخته شده اما دارای فعالیت زیاد و تاثیر گذاری نیستند و صرفا مناسب بالا بردن تعداد فالوور ها است.

اول کار گفته شد که فالوور ارزان برای افرادی مناسب است که فقط به دنبال بالا بردن تعداد فالوور های خود با هزینه کم هستند و کیفیت، الویت اصلی آنها نیست. پس با تهیه فالوور ارزان نباید انتظار لایک از این فالوور ها داشته باشید. اگر به دنبال فالوور فعال و با کیفیت بالا هستید از سرویس خرید فالوور واقعی استفاده کنید.

هنگام خرید فالوور ارزان به چه این نکات توجه کنید.

در هنگام خرید فالوور ارزان، باید به چند نکته توجه کنید که یک انتخاب درست داشته باشید و از سرویسی که تهیه کردید، راضی باشید.

1. اولین و مهم ترین مورد این است که مطمئن باشید، فالوور فیک را با اسم فالوور ارزان به شما نمی فروشند. افراد زیادی هستند که فکر می کنند ، فالوور ارزان، همان فالوور فیک است. اما این گونه نیست و در مورد این، بالاتر صحبت کردیم. در طرف مقابل بعضی از سایت های این حوزه، فالوور فیک را با اسم فالوور ارزان به شنا می فروشند و شما باید مراقب باشید که به دام آنها نیفتید.

2. بحص بعدی قیمت است، ببینید شما باید به دو طرف ترازو هم نگاه کنید. افرادی هستند که این سرویس را با قیمت خیلی پایین ارئه می دهند، به نظر خود شما این مورد شک بر انگیز نیست؟ قطع به یقین سرویس که خیلی ارزان باشد بسیار بی کیفیت بوده و پیج شما را نابود می کند. از طرفی هم نباید گران باشد، نام این سرویس، فالوور ارزان است، پس نباید قیمت بالایی داشته باشد. پس با توجه به کیفیت و قیمت ، سعی کنید درست انتخاب کنید.

3. پشتیبانی سایت فروشنده از ویژگی ها و نکاتی است که حتما باید به آن توجه کنید. زیرا در مسیر خرید و تکمیل بسته و سوالاتی که برای شما پیش میاید، پشتیبانی کمک خیلی زیادی به شما میکند.

با توجه به این نکته ها ، با قطعیت میگوییم بهترین گزینه برای تهیه فالوور ارزان ، مدیایار است.

در بسته خرید فالوور ارزان، فالوور ها ایرانی هستند؟

اینستاگرام یک فضای بسیار محبوب بین ایرانیان است و افراد زیادی هستند کسب و کار خود را در این فضا راه اندازی کردند و به دنبال پیشرفت در این فضا هستند. شما هم برای پیشرفت در این فضا باید استمرار داشته باشید و همواره در حال یادگیری و اقدام باشید. در کنار این کار ها شما می توانید از خدماتی که در سایت ما وجود دارد استفاده کنید. یک از بسته های خرید فالوور اینستاگرام در سایت مدیایار که مناسب افزایش فالوور با بودجه کم است، خرید فالوور ارزان است.

افرادی هستند که این سوال را از ما می پرسند که آیا فالوور ارزان ، ایرانی است؟ جواب این سوال بله است، اما دارای شرایطی است. اول اینکه 100% ایرانی نیستند و در آن ها اکانت های خارجی هم دیده می شود و دوم اینکه دارای فعالیت خیلی کم هستند و به همین دلیل است که نام فالوور ارزان برای آن در نظر گرفته شده و مسئله دیگر که افراد فکر می کنند فالوور ارزان همان فالوور فیک است، اما این گونه نیست. در مورد این موضوع بالاتر صحبت شده بهتر است آن بخش را مطالعه کنید.

خرید فالوور خیلی ارزان

من واقعا بعضی مواقع متوجه نمیشم افراد چه فکیری میکنند… شاید بپرسید چرا؟ حالا من سوالاتی از شما می پرسم؛ آیا پیج شما برایتان مهم است؟ آیا آینده پیج را موفق می خواهید؟ آیا دوست دارید اینستاگرام پیج شما را بن یا حذف کند و… ببینید زمانی که افرا به سمت خرید فالوور خیلی ارزان می روند در واقع یعنی برای پیج خود اهمیتی قائل نیستند. من با قطعیت این را به شما می گویم که فالوور های خیلی ارزان قطعا فیک ، رباتی و کاملا مضر هستند. ببینید شما باید سایتی را انتخاب کنید که قیمت سرویس هایش نشان دهنده کیفیت آن باشد . در واقع قیمتی متعادل برای سرویس فالوور ارزان در نظر گرفته باشد.

 
8دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • ali

  05 دی 1401 19:28

  سلام برای سفارش های انبوه تخفیف میدید؟؟

  • mediayar

   10 دی 1401 15:27

   به پشتیبانی پیام بدین در خدمتتون هستیم

 • اکبر

  07 شهریور 1401 03:00

  سلام خسته نباشید …
  در مورد این خرید فالوور ارزان ؛ من خیالم راحت باشه که فیک نیست؟!

  • mediayar

   08 شهریور 1401 16:29

   بله خیالتون کاملا راحت باشه که فیک نیست و تفاوت به خاطر تفاوت در فعالیت آنها است

 • جمشید حسنی

  07 تیر 1401 18:30

  سلام خرید فالوور ارزان ، روی لایک و ویو کامنت تاثیر میزارن؟
  من از سرویس لایک شما استفاده کردم، فوق العاده بود . سوال شد واسم ببینم خرید فالوور ارزان تاثیری رو لایک داره؟

  • mediayar

   07 تیر 1401 18:32

   سلام جواب سوالتون رو داخل محتوا اضافه کردیم.
   خیلی ممنون از شما که از سایت ما استفاده کردید. کل هدف ما رضایت شماست.

 • سمانه

  07 تیر 1401 18:27

  سلام خسته نباشید. خرید فالوور ارزان یا فیک رو پیشنهاد میدید؟ آخه بعضی ها سرویس فالوور فیک می فروشن

  • mediayar

   07 تیر 1401 18:32

   سلام پاسخ سوال شما رو هم که جزو سوالای پرتکرار بود به محتوا اضافه کردیم.