خرید ویو اینستاگرام ،خرید بازدید اینستاگرام باکیفیت و ارزان+تحویل فوری🤯

مدیایار ؛ یار شما در اینستاگرام 😘

خرید ویو اینستاگرام برگ برنده شما برای پیشی گرفتن از رقبا!  تعداد ویو پست های شما برای کاربر و الگوریتم های اینستاگرام بسیار مهم است و نقش بسیار مهمی در رشد و پیشرفت پیج شما دارد. اما افزایش ویو پست کار سخت ، زمان و پرهزینه ای است، ولی نگران نباشید، شما می توانید با استفاده از بسته های ویو واقعی پست سایت مدیایار ، به راحتی ، در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه و با تخفیف فوق العاده و هدایا، ویو پست ها خود را افزایش دهید.

ما در سایت مدیایار 3 بسته برای خرید ویو ویدیو اریم…

بسته های ویو ویدیو درجه 1 ، ویو ویدیو درجه 2 ، ویو ویدیو درجه 3 مهم ترین تفاوت آنها کیفیت و قیمت است،شما میتوانید پس از مشاهده ویژگی های آنها بسته مناسب خود را انتخاب کنید.

ویو (بازدید) ویدیو واقعی ایرانی درجه 1💯

بسته بازدید ویدیو واقعی ایرانی درجه 1 با کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین در اختیار شما قرار دارد.این سرویس با کیفیت بالا به شما در ورود به اکسپلور کمک می کند و با عث رشد و پیشرفت پیج شما می شود.

20٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

بازدید ویدیو 1

9,300 7,500 تومان

🔴 بازدید ویدیو ایرانی                     

🔴100% ایرانی و واقعی                   

🔴 استارت آنی و سرعت بالا             

🔴 بدون نیاز به پسورد                    

🔴برای ورود به اکسپلور                   

⛔حتما پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود. 

ویو (بازدید) ویدیو واقعی ایرانی درجه 2😋

بسته بازدید ویدیو واقعی ایرانی درجه 2 سرویس با کیفیت و قیمت پایین است که شما می توانید از آن استفاده کنید و آمار بازدید پست های خود را افزایش دهید.

20٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

بازدید ویدیو 2

7,500 6,000 تومان

🔴بازدید ویدیو ایرانی        

🔴واقعی با کیفیت            

🔴استارت آنی و سرعت بالا 

🔴بدون نیاز به پسورد        

⛔حتما پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود. 

ویو (بازدید) ویدیو ایرانی درجه 3 😇

بسته بازدید ویدیو ایرانی درجه 3 کیفیت مناسبی دارد و با قیمت پایینی به شما عزیزان ارائه می شود.

بازدید ویدیو 3

5,000 تومان

🔴بازدید ویدیو ایرانی      

🔴کیفیت متوسط           

🔴استارت آن و سرعت بالا

🔴بدون نیاز به پسورد      

⛔حتما پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

شما وقتی خودتان وارد یک پیج میشوید، اولین نگاه شما، به تعداد فالوور ها، لایک ویو وکامنت پست های آن پیج است.حالا اگر شما هم تعداد فالوور ، ویو لایک و کامنت پست های پیج خود را افزایش دهید اعتبار زیادی به پیج شما خواهد داد. شما میتوانید این سرویس ها را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت از سایت ما خریداری کنید.

تفاوت این بسته ها در تعداد اکانت های ایرانی و مشخص در هر سفارش ، کیفیت پیج ها ب(داشتن فالوور ، فالووینگ ، داشتن پست یا استوری و…کیفیت پیج بازدید کننده را مشخص می کند.) … بسته درجه 1 در سایت ما کیفیت بسیار بسیار بالایی دارد و نسبت به کیفیت قیمت پایینی دارد. در بسته درجه 1 تمام اکانت ها ، ایرانی و مشخص هستند و پیج های بازدید کننده با کیفیت هستند. بسته درجه 2 کیفیت بالایی دارد و بیش از 80% پیج ها ایرانی و اکانت های مشخص هستند و با قیمت پایینی به شما ارائه می شود. در بسته درجه 3 در کنار اکانت های ایرانی اکانت های خارجی و نامشخص دیده می شود.

وبسایت ما سابقه درخشان در ارائه خدمات و سرویس های با کیفیت و تضمینی برای شبکه های اجتماعی دارد و این سرویس ها را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه میدهد و میزان رضایت بالای کاربران و مشتریان از سایت ما این امر را تایید میکند.

فرایند ثبت سفارش در مدیا یار کاملا خودکار بوده و شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.

مدیا یار با داشتن یک تیم مجرب همواره پاسخگوی سوالات شما از طریق راه های ارتباطی است

خیر ، هیچ نیازی به ارائه پسورد برای انجام خدمات نیست.

بله ، سایت مدیا یار تضمین میکند که اطلاعات شما کاملا محرمانه خواهد ماند.

طیف مشتریان ما بسیار وسیع و گسترده است از جمله ، هنرمندان ، سلبریتی ها ، پیج های کاری بزرگ و کوچک ، افراد مشهور و افراد عادی با هر سنی…

سفارشات ، بعد از ثبت سفارش توسط شما استارت میشوند و نهایتا تا 48 ساعت تکمیل میشوند.

خرید ویو اینستاگرام

امروزه رقابت در اینستاگرام سخت شده و دیده شدن بین این همه پیج کار راحتی نیست. و دیده شدن پست های شما بین افراد بیشتری مستقیما برای شما فالوور بیشتر و درآمد بیشتر را به همراه دارد.

یکی از ره های دیده شدن، خرید همین سرویس است. تهیه ویو اینستاگرام برای پست خود باعث توجه افراد و الگوریتم های اینستاگرام به پست شما می شود و شما با خرید بازدید پست در واقع نشان می دهید که پیج شما فعال و معتبر و محبوب است و افراد زمانی که تعداد ویو پست های شما را میبیند ، قانع می شود که حتما پست شما مهم است. در کل شما با تهیه ویو پست اعتبار پیج خود را بالا می برید و این افزایش اعتبار باعث رشد و پیشرفت شما خواهد شد.

خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو واقعی و ایرانی

تهیه ویو ،مزایا و فواید بسیاری دارد . اما به شرطی که سرویس واقعی و ایرانی بخرید و سرویس خریداری شده با کیفیت باشد. سرویس ویو در سایت مدیایار توسط افراد واقعی و ایرانی بوده و با کیفیت بالا و قیمت پایین به شما عزیزان ارائه می شود. این ویو ها باعث توجه الگوریتم های اینستاگرام به پست شما می شود و در ورود شما به اکسپلور به شدت تاثیر گذار است .حتما توجه داشته باشید که از سرویس های فیک استفاده نکنید، ویو فیک به این معناست که پیج هایی که پست شما ویو می زنند ،توسط ربات ها و نرم افزار ها بوده ارسال می شوند و کیفیت این پیج ها ایین است.حالا الگوریتم های اینستاگرام متوجه می شوند که ویو پست های شما فیک است،و این باعث جریمه شدن پیج شما می شود و بسیار خطرناک است.

دلیل اهمیت خرید ویو برای پیج شما

پست های شما در واقع همه چیز پیج شما هستند. و در واقع نشان دهنده تمام مشخصات ، اعتبار و محبوبیت پیج شما است. حالا یکی از مشخصه هایی که میزان اعتبار پیج شما را نشان می دهد ، تعداد ویو پست های شماست همچنین یکی از مشخصه ها برای الگوریتم های اینستاگرام است تا شما را معتبر بداند و پست شما را به افراد بیشتری نشان دهد . شما می توانید با خرید ویو واقعی از سایت مدیایار با خیال راحت از مسیر رشد لذت ببرید. خرید بازدید پست مزایی داد که در ادامه به آنها می پردازیم.

این را هم بگویم اگر به دنبال افزایش اعتبار پیج خو هستید ، یکی از بهترین گزینه ها داشتن تیک آبی است. شاید با خود بگویید گرفتن تیک آبی کار بسیار سخت و نشدنی است ولی من باید بگویم که ما ای خدمات را برای شما انجام می دهیم فقط کافیست از سرویس خرید تیک آبی اینستاگرام در سایت اقدام به این کار کنید.

مزایای خرید ویو اینستاگرام

خرید بازدید پست مزایای بسیاری دارد که چند مورد را پایین به شما توضیح دادیم

   1. همانطور که گفته شد موضوع اول اعتبار بخشی به پیج است. تعداد ویو پست های شما میزان اعتبار پیج شما را نشان می دهد و این موضوع هم برای افراد مهم است هم الگوریتم های اینستاگرام. شما با تهیه ویو واقعی و ایرانی اعتبار پیج خود را به شدت بالا می برید و افراد قانع می کنید که شما عالی هستید و برای قدرت بخشیدن به این امر، از خرید فالوور اینستاگرام هم استفاده کنید.

   2. مزیت بعدی ورود به اکسپلور است.خرید این سرویس یکی از راه های  ورود به اکسپلور است. همانطو که گفتیم با خرید و افزایش ویو الگوریتم های اینستاگرام به پست شما توجه میکنند و این ، کمک بسیار زیادی در ورود پست شما به اکسپلور میکند. اگر شما در کنار تهیه ویو ،از خرید لایک و خرید کامنت هم برای پست خود استفاده کنید، قطعا وارد اکسپلور خواهید شد. اما به شرطی که تمام سرویس ها واقعی باشند. که میتوانید با خیال راحت از سایت مدیایار سرویس های واقعی دریافت کنید.💖

   3. با خرید ویو اینستاگرام باعث جذب ویو لایک و فالوور ارگانیک می شوید که در ادامه به اینها می پردازیم.

 

تاثیر خرید ویو در ورود به اکسپلور

 

خودتان را جای اینستاگرام بگذارید ، به چه پست هایی اجازه ورود به اکسپلور می دهید؟ قطعا پست هایی که تعداد ویو بالا دارند و تعداد لایک ، شیر و سیو بالا نسبت به ویو دارند. اینستاگرام هم دقیقا همین کار را می کند. پس یکی از مهم ترین عوامل اثر گذار در ورود به اکسپلود در اینستاگرام تعداد ویو است. 

راه هایی برای افزایش ویو وجود دارد که سخت است اما می توانید از آن استفاده کنید و با توجه به این نکات و به اضافه تبلیغ برای گرفتن ویو بیشتر ، تعداد بازدید های خود را افزایش دهید یا اینکه از سرویس ویو سایت مدیایار استفاده کنید که در واقع با توجه به کیفیت بالای این سرویس ها ، شما کل این مراحل را با میانبر طی کرده و علاوه بر اینکه تعداد بازدید پست شما افزایش پیدا می کند، اهرم خوبی هم برای ورود به اکسپلور پیدا کردید.

خرید بازدید ویدیو اینستاگرام همانطور که تا حالا متوجه شدید ، منافع زیادی دارد. ورود به اکسپلور یکی دیگر از بحث هایی است که خرید بازدید روی آن اثر می گذارد. اما اگر ویو باکیفیت نباشد ، این اتفاق برای شما نخواهد افتاد و ممکن است نتیجه منفی نیز برای شما رقم بزند.

 

چرا باید از سایت شما ویو بخرم؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید از سایت شما بخرم؟ ما برای این سوال شما چند دلیل دایم…

  1. دلیل اول کیفیت بالای محصولات سایت ما است. خرید ویو زمانی برای پیج شما مناسب است که واقعی و با کیفیت باشد. ویو واقعی به این معناست که پیج هایی که از پست شما بازدید می کنند توسط افراد واقعی ساخته شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هیچ آسیبی به پیج شما نمی زند. اما ویو های فیک توسط ربات ها و نرم افزارها ساخته و ارسال میشود و این امر برای پیج شما بسیار خطرناک است.

  2. پشتیبانی سایت یکی دیگر از دلایل است. افراد بسیار زیادی در مورد پشتیبانی سایت ها آزرده خاطر بوده و ناراضی هستند. ولی ما در سایت مدیایار با یک تیم مجرب پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته با راه های ارتباطی مختلف همواره در حال پاسخگویی و راهنمایی کاربران هستیم.

  3. دلیل بعدی می تواند بحث قیمت باشد بسیاری در این حوزه هستند که سرویس های کیفیت را با قیمت های گزاف می فروشند. ولی ما در سایت مدیایار با توجه به کیفیت بالای سرویس ها قیمت ها را به شدت منصفانه در نظر گرفته ایم تا بتوانیم شما به کاربران عزیز کمک کنیم.

با خرید ویو ، فالوور ارگانیک جذب کنید!

بله شما می توانید با تهیه ویو فالوور ارگانیک جذب کنید. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه اتفاق می افتد در ادامه به شما خواهم گفت.

همانطور که گفته شد اعتبار پیج شما بسیار مهم است و زمانی که تعداد ویو های پست شما بالا باشد کاربر قانع می شود که پیج شما معتبر و محبوب است. افراد زمانی که پست شما را می بینند تعداد ویو پست شما هم توجه می کنند و اگر تعداد بالا ببینند ترغیب می شوند که وارد پیج شما بشوند و اگر شما برای او جذاب باشد باعث می شود که شما را دنبال کند و شما با تهیه ویو توانستید فالوور ارگانیک جذب کنید.

 

خرید و تهیه ویو ارزان اینستاگرام

 

برخی از افراد هنگام سفارش ویو ، خیلی به دنبال قیمت ارزان می گردد. باید بگویم این کار اشتباه است. من موافق قیمت پایین هستم اما اینکه بخواهی سرویسی که قیمت خیلی پایینی داشته باشد را خریداری کنی موافق نیستم. چرا که ارزش محصول باید حفظ شود و این یادتان باشد هیچ چیز با ارزشی ارزان نیست به نظر من بهتر است دنبال خرید بازدید پست با قیمت مناسب باشید تا اینکه دنبال ارزانترین سرویس.

 

با خرید ویو ، لایک ، کامنت و ویو طبیعی پیج خودت رو افزایش دهید!

بله شما می توانید با خرید این سرویس لایک کامنت و طبیعی پیج خود را افزایش دهید. زمانی که شما با خرید از سایت ما ، ویو پست خود را افزایش می دهید، الگوریتم اینستاگرام پوست شما را به افراد بیشتری نشان میدهد این افراد با دیدن پپست شما و تعداد ویو ؛ ترغیب به لایک کردن می کند و تعداد بالای ویو پست شما را به دوستان خود ارسال می کند و شما هم از طریق و هم از طریق افراد ویو پست خود را افزایش می دهید. حالا اگر پست شما جذاب باشد باعث لایک می شود و اگر شما بتوانید با استفاده از یک چالش یا راه های دیگر کاربر را تشویق به کامنت گذاشتن زیر پست خود کنید؛ شما نهایت استفاده از خرید ویو را برده اید. اما تمام اینها زمانی اتفاق می افتد که ویو های خریداری شده واقعی و با کیفیت باشند که میتوانید این سرویس را به صورت واقعی و با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت از سایت ما خریداری کنید و از پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته استفاده کنید تنها هدف ما کمک به شما کاربران عزیز است.

خرید ویو اینستاگرام روی افزایش فروش هم تاثیر می گذارد!

اگر پیج فروشگاهی دارید باید به شما بگویم که با تهیه ویو می توانید فروش خود را افزایش دهید. فرض کنید شما در یک پست محصول خود را معرفی میکنید و با خرید از سایت ما ویو های پست خود را به صورت واقعی افزایش دهید حالا الگوریتم های اینستاگرام پست شما را محبوب می دانند و افراد بیشتری نشان می دهند؛ حالا زمانی که افراد تعداد ویو پست شما را میبینند به این باور می‌رسند که محصول شما بسیار محبوب است افراد وارد می شوند و از محصولات دیگر شما هم بازدید می کنند و شما به راحتی می توانید این افراد را تبدیل به مشتری کنید و اینگونه فروش و درآمد شما بالا می رود.

خرید ویو ارزان اینستاگرام

همانطور که گفته شد ، تعداد ویو پست های پیج شما برای افراد و الگوریتم های اینستاگرام بسیار مهم است. و این را هم متوجه شدیم که با خرید ویو اینستاگرام می توان در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه تعدا ویو ویدیو های پیج خود را بالا ببرید. 

خرید و تهیه ویو ارزان تقاضای بسیاری از افراد است و به همین دلیل ما در سایت مدیایار ، قیمت سرویس ویو را نسبت به کیفیت، با پایین ترین قیمت ارائه می دهیم تا تمام افراد بتوانند با کمترین هزینه ، ویو ویدیو های پیج خود را به صورت واقعی بالا ببرند.

خرید ویو اینستاگرام، با ارسال و تحویل فوری

یک دیگر از ویژگی هایی که برای افراد بسیار مهم است، زمان استارت و تکمیل ویو ها است. در سایت مدیایار، تمام بسته ها ارسال فوری هستند یعنی ، پس از ثبت سفارش ارسال می شود(بعضی مواقع نهایتا تا 30 دقیقه) و سرعت ارسال هم مناسب با الگوریتم ها بوده و طوری است که اینستاگرام به آن شک نکند. و از سرعت بالا و مناسبی برخوردار است.

خرید بازدید پست با پشتیبانی مطمئن

تا الان متوجه شدید که خرید ویو ، چرا مهم است ، چه ویژگی هایی دارید و اینکه چرا از مدیایار بخرید. پشتیبانی یکی از مهم ترین دلایل برای خرید از سایت مدیایار است. ما درسایت مدیایار، با یک تیم مجرب پشتیبانی به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، پاسخگوی تمام سوالات کاربران هستیم و همواره در حال راهنمایی و پاسخگویی برای قبل یا بعد خرید هستیم و تمام کاربران و مشتریان حتی اگر خرید هم نکنند می توانند از این پشتیبانی استفاده کنند.

افزایش بسیار زیاد ویو و فروش با پست های کنجکاوانه و ویروسی

پست های کنجکاوانه از راز هایی است که هیچ کس دوست ندارد که شما از آن خبر داشته باشید و استفاده کنید. همه ما برخی پست ها که بسیار کنجکاوانه و جمجالی است را دیدم و قطعا ایت راهم دیدیم که ویو های به شدت بالایی دارند. تمام افراد زمانی که به این پست ها بر میخورند، آن را برای دوست ها ی خود ارسال می کنند و دوست های آنها به افراد دیگر ارسال می کنند و این چرخه باعث می شود که تعداد ویو و لایک و کامنت به صورت عجیبی بالا برود.

همه می توانند از این نوع پست ها استفاده کنند. اما ساخت این نوع پست ها نیاز به کمی خلاقیت و فکر کردن دارد. ما در سایت مدیایار در یک مقاله کامل این بحث را با مثال آموزش دادیم. این نوع پست ها می تواند کل پیج و کسب و کار شما را متحول کند. پیشنهاد ما این است که حتما از این نوع پست ها استفاده کنید تا معجزه را با چشمانتان ببینید.

مقاله آموزشی : چگونه پست های کنجکاوانه برای ویو و فروش بالا بسازیم؟

خرید ویو اینستاگرام، روی ورود به اکسپلور هم تاثیر می گذارد؟

اکسپلور در واقع یک نعمت در اینستاگرام است و ورود با آن به معنای ورورد به بهشت است. ورود به اکسپلور به به چندین مورد بستگی دارد، مثل ویو ، لایک، کامنت، شیر و… اگر شما هم دوست دارید به اکسپلور راه پیدا کنید و از فواید و مزایای فوق العاده آن بهره مند شوید، باید پست های جذاب و کاربر پسندی داشته باشید که افراد آن را بپسندند که پست شما به نظر اینستاگرام هم ، پست جذاب و محبوبی به نظر برسد.

بسیاری از افراد هستند که از ما می پرسند که آیا خرید این سرویس ، کمکی به ورود پست ما به اکسپلور می کند؟ باید بگویم بله ، تاثیر خیلی زیادی دارد. همانطور که گفته شد یک از ستون های مهم برای وارد شدن به اکسپلور، ویو است. حالا شما با تهیه ویو واقعی و با کیفیت از سایت مدیایار، می توانید در راه پیدا کردن پست خود به اکسپلور تاثیر به شدت زیادی بگذارید. اما نکته ای که در اینجا وجود دارد و من بار ها به آن اشتاره کردم این است که، ویو خریداری شده باید واقعی و با کیفیت باشد. شما می توانید از سرویس خرید ویو اینستاگرام در سایت مدیایار، با خیال راحت استفاده کنید و همیشه در حال رشد و پیشرفت باشید. البته این را هم بگویم که هر خدماتی در اینستاگرام برای رشد شما الازم است در سایت مدیایار می توانید تهیه کنید.

با استفاده از مباحث ترند، پست هایی بسازید که ویو بالایی دریافت کند.

وقتی بحثی ترند شد ، شما می توانید از آن بحث کلی سود ببرید. وقتی موضوعی به یک دفعه همه گیر می شود و ترند می شود، تمام افراد به آن توجه می کنند حالا اگر شما بوانید پستی بسازید که از آن موضوع ترند استفاده کنید، اتفاقات خیلی خوبی برای شما می افتد. برای مثال یکی بازیگر معروف یک کاری انجام داده است که ترند شده و توجه ها به آن موضوع زیاد شده ، شما باید در این بحث ورود کنید و از این فرصت استفاده کنید. برای مثال ( یک موضوعات ترند این روز ها سجاد غریبی است) پست های مربوط به این موضوع ویو و لایک های بالایی دریافت کرده. برای درک بهتر و مثال های بیشتر و آموزش ساخت این نوع پست ها ، می توانید از مقاله زیر استفاده کنید.

مقاله آموزشی : چگونه با بحث های ترند،محتوای جذاب برای ویو بالا بسازیم؟

چه زمانی پست ارسال کنم که ویو های بیشتری دریافت کند؟

یکی از سوالات رایج و مباحث مهم در آموزش افزایش ویو پست اینستاگرام ، زمان در سایت ارسال پست است. زمانی که شما متوجه می شوید که چه زمانی پست خود را ارسال کنید، تعداد وی پست های شما به طور چشمگیری افزایش از طرف فالوور های خود افزایش می یابد. شما باید در کنار خرید ویو اینستاکرام این را هم بدانید که چه زمانی پست خود را ارسال کنید. اگر هنوز نتوانستید بهترین زمان برای ارسال پست را پیدا کنید، ایرادی ندارد، ما در سایت مدیایار یک مقاله آنوزشی راجع له این موضوع منتشر کردیم که می توانید از آن استفاده کنید.

مقاله آموزشی : بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

4دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه

 • علیرضا

  09 دی 1401 14:08

  سلام
  میخواستم یه تشکری از سایت مدیایار و تیم حرفه ایشون بکنم. که تو رشد و‌پیشرفت پیج من به شدت نقش موثر داشتن. خیلی ممنون

  • mediayar

   10 دی 1401 15:26

   خواهش می کنم ما افقط انجام وظیفه کردیم.

 • طاها

  20 شهریور 1401 02:00

  خدمات خرید ویو شما درجه ۱ و عالی هستش

  • mediayar

   13 مهر 1401 14:39

   خیلی ممنو از اینکه ما رو انتخاب کردید