خرید لایک اینستاگرام ، ایرانی و واقعی با کیفیت و قیمت پایین+تحویل فوری😍

مدیایار ؛ یار شما در اینستاگرام 😘

خرید لایک ، یک تکنیک عالی در ماکتینگ است. اگر، تعداد لایک پست های شما زیاد باشد، توجه کاربر را به خودش جلب می کند و این جلب توجه باعث لایک، شیر پست شما و حتی فالو کردن شما توسط کاربر می شود. خرید لایک اینستاگرام، همچنین باعث توجه الگوریتم های اینستاگرام به پیج شما می شود، و مستقیما باعث پیشرفت چشم گیر پیج شما خواهد شد.

اگر نمی توانید لایک پست های خود را افزایش دهید، و دنبال بهترین و با کیفیت ترین سرویس های لایک می گردید، جای درستی آمدید! شما میتوانید از بسته های سایت مدیایار که با بالا ترین کیفیت و کمترین قیمت ارائه می شود استفاده کنید. در ضمن تیم پشتیبانی مدیایار به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما است.

ما در سایت مدیایار پنج نوع لایک ایرانی داریم…

لایک پست ایرانی درجه1 ، لایک پست ایرانی درجه 2 ، لایک ایرانی پست درجه 3 ، که لایک در جه و درجه 2 برای تمام مدل پست ها مناسب است (IGTV ، REEL ، POST ) کیفیت ، مهم ترین تفاوت آنهاست. تو ضیحات و مشخصات بیشتر را پایین تر بخوانید.

لایک پست واقعی ایرانی درجه 1 (برای تمام مدل پست ها)

بسته لایک واقعی ایرانی درجه 1 کیفیت بسیار بالایی دارد و با قیمت منصفانه ای برای شما درنظر گرفته شده است و اگر به دنبال بهترین سرویس لایک ایرانی هستید ما این سرویس را به شما می دهیم. شما با استفاده از این سرویس ما، به دلیل کیفیت بالایی که دارد، می توانید پست خود را وارد اکسپلور کنید و اعتبار پیج خود را بالا ببرید.🤑 

این سرویس فقط برای لایک طراحی شده است و سرویس خوب برای پیج های فعال برای نزدیک شدن به اکسپلور ( اگر پیج شما بیزینسی باشد و آمار را نشان دهید می توانید همه آمار را مشاهده کنید )
توضیحات مهم :
به فرض مثال اگر 500 عدد سفارش دادید به صورت واقعی انگار پست آمار می گیرد یعنی لایک 500 عدد می گیرید و احتمالا ایمپریشن 500 و سیو 50 عدد و بقیه به نسبت خواهند خورد تا اینستاگرام مشکوک نشود
با این آمار حتی می تونید اعتماد کاربران خودتان را جلب کنید و استوری کنید و نشان دهید چه تعداد ورودی آماری دارید.

✅ کیفیت عالی طلایی درجه 1

✅ ظرفیت کل برای هر پست: 500k

✅ لایک های صد در صد واقعی و ایرانی

✅ کمک به افزایش لایک توسط کاربران دیگر

✅ تاثیر بالا در ورود به اکسپلور

✅ هزینه کاملا به صرفه با توجه به کیفیت عالی

✅ کاملا امن و مطمئن و بدون نیاز به پسورد

✅ ارسال آنی بعد از سفارش

✅ سرعت ارسال روزانه: تا 20K

✅ کیفیت فوق العاده بالا و قیمت مناسب

✅ احتمال ریزش 1%

✅تا 10% هدیه در هر سفارش

✅داری گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش حرفه ای

⛔ برای IGTV ثبت نکنید.

⛔ حتما پیج عمومی باشد و لینک پست را وارد کنید.

20٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

لایک ایرانی 1

9,000 7,600 تومان

🔴 لایک ایرانی واقعی درجه 1              

🔴 100% ایرانی و باکیفیت  تضمیتی       

🔴 استارت آنی و سرعت بالا                  

🔴 بدون نیاز به پسورد                                              

⛔حتما پیج عمومی باشد و لینک پست را وارد کنید

لایک پست واقعی ایرانی درجه 2 (برای تمام مدل پست ها)

بسته لایک ایرانی درجه 2 با کیفیت بالا و قیمت خوب میتوانید گزینه خوبی برای شما باشد این بسته هم درسایت ما مناسب اکسپلور است و می تواند در ورود به اکسپلور به شما کمک کند.😎

✅ کیفیت رو به بالا

✅ ظرفیت کل برای هر پست: 30K

✅ 80 الی 85% لایک ها ایرانی و واقعی هستند.

✅ کمک به افزایش لایک توسط کاربران دیگر

✅ کمک در ورود به اکسپلور

✅ کیفیت بالا با قیمت مناسب

✅ کاملا امن و مطمئن و بدون نیاز به پسورد

✅ ارسال آنی بعد از سفارش

✅ سرعت ارسال روزانه: تا 20K

✅ احتمال ریزش 1%

✅تا 5% هدیه در هر سفارش

✅داری گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش حرفه ای

⛔ برای IGTV ثبت نکنید.

⛔ حتما پیج عمومی باشد و لینک پست را وارد کنید.

20٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

لایک ایرانی 2

13,500 10,500 تومان

🔴لایک واقعی ایرانی        

🔴ایرانی و باکیفیت          

🔴استارت آنی و سرعت بالا

🔴بدون نیاز به پسورد      

⛔حتما پیج عمومی باشد و لینک پست را وارد کنید

لایک پست ایرانی درجه 3 😃

بسته لایک ایرانی درجه 3 با کیفیت مناسب و قیمت پایین در نظر گرفته شده. این سرویس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار نیست ولی برای کسانی که خیلی به کیفیت اهمیت نمی دهند و دنبال قیمت هستند گزینه مناسبی است. شما می توانید تعداد را انتخاب کرده و تعداد لایک پست های خود را افزایش دهید😊

✅ کیفیت متوسط

✅ ظرفیت کل برای هر پیج: 1میلیون

✅میکس ایرانی و خارجی

✅ کیفیت متوسط و قیمت پایین

✅ مطمئن و بدون نیاز به پسورد

✅ ارسال آنی پس از ثبت سفارش

✅ احتمال ریزش 1%

✅ پشتیبانی و خدمات پس از فروش

⛔ برای IGTV ثبت نکنید.

⛔حتما پیج عمومی باشد و آیدی پیج وارد شود. 

لایک ایرانی 3

9,500 تومان

🔴لایک ایرانی                 

🔴کیفیت متوسط            

🔴استارت آنی و سرعت بالا

🔴بدون نیاز به پسورد      

⛔حتما پیج عمومی باشد و لینک پست را وارد کنید

سوالات متداول

شما وقتی خودتان وارد یک پیج میشوید، اولین نگاه شما، به تعداد فالوور ها، لایک ویو وکامنت پست های آن پیج است.حالا اگر شما هم تعداد فالوور ، ویو لایک و کامنت پست های پیج خود را افزایش دهید اعتبار زیادی به پیج شما خواهد داد. شما میتوانید این سرویس ها را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت از سایت ما خریداری کنید.

تفاوت این بسته ها در تعداد اکانت های ایرانی و مشخص در هر سفارش ، کیفیت پیج های لایک کننده (داشتن فالوور ، فالووینگ ، داشتن پست یا استوری و…کیفیت پیج لایک کننده را مشخص می کند.) … بسته لایک ایرانی درجه 1 در سایت ما کیفیت بسیار بسیار بالایی دارد و نسبت به کیفیت قیمت پایینی دارد. در بسته درجه 1 تمام اکانت ها ، ایرانی و مشخص هستند و پیج های لایک کننده با کیفیت هستند. بسته لایک ایرانی درجه 2  با کیفیت است با قیمت پایینی به شما ارائه می شود. در بسته درجه 3 در کنار اکانت های ایرانی اکانت های خارجی و نا مشخص دیده می شود و برای بالا بردن عدد لایک ها با قیمت کم مناسب است.

وبسایت ما سابقه درخشان در ارائه خدمات و سرویس های با کیفیت و تضمینی برای شبکه های اجتماعی دارد و این سرویس ها را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه میدهد و میزان رضایت بالای کاربران و مشتریان از سایت ما این امر را تایید میکند.

فرایند ثبت سفارش در مدیا یار کاملا خودکار بوده و شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید.

مدیا یار با داشتن یک تیم مجرب همواره پاسخگوی سوالات شما از طریق راه های ارتباطی است

خیر ، هیچ نیازی به ارائه پسورد برای انجام خدمات نیست.

بله ، سایت مدیا یار تضمین میکند که اطلاعات شما کاملا محرمانه خواهد ماند.

طیف مشتریان ما بسیار وسیع و گسترده است از جمله ، هنرمندان ، سلبریتی ها ، پیج های کاری بزرگ و کوچک ، افراد مشهور و افراد عادی با هر سنی…

سفارشات ، بعد از ثبت سفارش توسط شما استارت میشوند و نهایتا تا 48 ساعت تکمیل میشوند.

بهترین کیفیت و قیمت

مدیا یار کیفیت سرویس های خود را تضمین می کند و این سرویس ها در مدیایار با بهترین قیمت در نظر گرفته شده است.

  

بدون نیاز به پسورد

تمامی‌خدمات مدیایار بدون نیاز به پسورد انجام می‌شوند و شما با خیال راحت می‌توانید برای خود یا دوستانتان سفارش ثبت کنید.

  

انجام سریع سفارشات

پس از پرداخت ، تمام سفارشات در مدیایار پردازش و بین یک دقیقه تا نهایتا یک ساعت انجام می شود.

  

پشتیبانی 24 ساعته

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق تیکت و یا پشتیبانی تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

خرید لایک اینستاگرام

امروزه در اینستاگرام رقابت بسیار زیاد و شدید است و پست های بسیار زیادی در اینستاگرام وجود دارد که گرفتن لایک میان این همه پست کار سختی است و تعداد لایک هم یک از مهم ترین آمار ها برای یک پیج است و افزایش لایک مستقیما در پیشرفت و کسب در آمد بیشتر شما تاثیر دارد. اما افزایش لایک پست ها کار راحتی نیست و احتیاج به هزینه و زمان زیادی دارد. ولی با وجود سایت مدیایار این مشکل حل شده. شما میتوانید با استفاده از بسته های خرید لایک اینستاگرام سایت ما با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت لایک پست های خود را افزایش دهید و از پیشرفت پیج خود لذت ببرید.

خرید لایک اینستاگرام

لایک در اینستاگرام به چه معناست؟

تمام افراد امروزه به دنبال این هستند که کاربران خود را افزایش دهند تا بتوانند تعداد لایک پست هایشان را افزایش دهند. و افرادی که میخواهند محبوبیت یک پیج را بسنجند به تعدا فالوئر و لایک آن پیج نگاه میکنند و این به این معناست که لایک ارزش بسیار زیادی در اینستاگرام دارد.

لایک به معنای پسندیدن و دوست داشتن است و در اینستاگرام هم وقتی یک پست تعداد زیاد لایک دارد ، یعنی آن پست محبوب است و افراد زیادی آن را پسندیدند.

 

خرید لایک واقعی ایرانی اینستاگرام

همانطور که گفته شد  باعث پیشرفت و رشد پیج شما در اینستاگرام می شود؛ اما لایک خریداری شده باید واقعی و با کیفیت باشد. وگرنه لایک فیک و لایک هایی که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند نه تنها به شما کمی نمیکنند بلکه به پیج شما آسیب میزنند و باعث میشود اعتماد افراد و الگوریتم ها اینستاگرام به شما کم شود.

در بسته لایک واقعی ایرانی سایت ما پیج هایی که پست شما را لایک میکنند 100% ایرانی بوده و توسط اشخاص واقعی ساخته شده اند و پیج های فیک و ساخته ربات و نرم افزار نیستند و کیفیت پیج های افرادی که پست شما را لایک میکنند بالاست واین باعث می شود الگوریتم ها و افراد به شما اعتماد کنند و اعتبار پیج شما به شدت بالا می رود و راه اکسپلور برای شما باز می شود.

 
خرید لایک واقعی و ایرانی
 

چرا باید لایک بخرم؟

همانطور که گفته شد تعدا لایک، یکی از مهم ترین مشخصه ها برای تایین میزان اعتبار پیج شما است. ولی افزایش لایک کار سخت ، زمان بر و پر هزینه ای است ، اما شما با خرید لایک از مدیایار به راحتی و با کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه تعداد لایک پست های خود را افزایش دهید. تهیه لایک مزایای زیادی دارد که در ادامه توضیح دادم…

ارزش و مزایای خرید لایک اینستاگرام

خرید و تهیه لایک مزایای بسیاری دارد که من سه مورد مهم را به شما توضیح داده ام.

1: 50 میلیون کاربر ایرانی هر روز در اینستاگرام ساعت ها وقت میگذرانند و خرید ها و نیاز هایشان را از آن تامین میکنند. این افراد دوست دارند از پیج های معتبر و محبوب استفاده کنند و آنها را دنبال کنند. یکی از مشخصه های میزان اعتبار پیج شما تعداد لایک پست ای شماست و کاربران توجه زیادی به تعداد لایک ها میکنند. شما با خرید این سرویس می توانید پیج خود را معتبر و محبوب کنید.

2: بحث بعدی الگوریتم های instagram است. با خرید لایک واقعی و با کیفیت از سایت مدیایار شما باعث می شوید که الگوریتم های اینستاگرام به پست و پیج شما توجه کنند و پست شما را به افراد بیشتری نشان می دهد و این لگوریتم ها تاثیر بسیار زیادی بر روی دیده شدن و پیشرفت پیج شما دارد.

3: وقتی یک فرد پست شما را میبیند به تعدا ویو و لایک آن توجه میکند.اگر تعدا لایک آن پست بالا باشد فرد ترغیب می شود که پست شما را کامل ببیند و پست شما را لایک کند پس تهیه لایک برای شما افزایش لایک ارگانیک می آورد. حالا اگر پست شما عالی باشد فرد مشتاق می شود که از پیج شما بازدید کند و ممکن است در نهایت شما را فالو کند.پس خرید این سرویس در افزایش لایک ویو و فالوور تاثیر دارد.

یکی از بهترین گزینه ها برای متحول کردن اعتبار پیج اینستاگرام داشتن پیج آبی است و خبر خوب اینجاست کا ما در سایت مدیایار این کار را انجام می دهیم فقط کافیست به صفحه خرید تیک آبی اینستاگرام در سایت ما مراجعه کرده و با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

چگونه لایک اینستاگرام بخرم؟

در خرید لایک هم مانند خرید فالوور ابتدا باید یک سایت معتبر در این حوزه پیدا کنیم. سایت معتبر در این حوزه سایتی است که کیفیت سروس های خود را تضمین می کند با سابقه بوده و پشتیبانی آنلاین و پاسخگو داشته باشد. یکی از معتبر ترین سایت ها در این حوزه سایت مدیایار است . ما در سایت مدیایار با سابقه درخشان، کیفیت سرویس هایمان را با گارانتی بازگشت وجه تضمین می کنیم. سایت مدیایار با یک تیم مجرب پشتیبانی به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته پاسخگوی سوالات شماست.

حالا باید پست مورد نظر را برای تهیه لایک انتخاب کنید. پس از انتخاب پست بسته لایک مورد نظر را از سایت ما انتخاب کرده و تعداد لایک را مشخص کنید . حالا باید لینک پست مورد نظر را وارد کنید.(اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید پایین تر به شما آموزش دادم). پس از وارد کردن لینک، با توجه به نکات گفته شده سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش دیگر نیازی نیست کاری انجام دهید بقیه کار ها با ما است و با خیال راحت منتظر لایک ها باشید و از افزایش لایک پست خود لذت ببرید.

چگونه لینک پست را وارد کنم؟

افرادی هستند که نمیتوانند لینک پست مورد نظر پیدا کرده و در سایت وارد کنند. اگر شما هم نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، نگران نباشید، ما به شما آموزش خواهیم داد.

وارد صفحه اینستاگرام خود شوید.

روی پست مورد نظر لمس کنید. بالای پست علامت 3 نقطه وجود دارد آن را لمس کنید. و بر روی گزینه کپی لینک یا copy link بزنید.

حالا وارد سایت ما شده و در هنگام ثبت سفارش لینک را ، در قسمت (لینک) جای گذاری یا paste کنید.(برای این کار کافیست انگشت خود را بر روی کادر لینک نه دارید تا گزینه جای گذاری یا paste نمایان شود و بر روی آن ضربه بزنید.) و با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.

چرا از سایت شما لایک بخرم؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا باید از سایت شما لایک بخرم؟ 

خرید لایک برای پست در صورتی برای شما شما مناسب و باعث پیشرفت شما می شود که با کیفیت و واقعی باشند که الگوریتم های اینستاگرام را درگیر کند و باعث توجه این الگوریتم به پست و پیج شما شود و راه را برای ورود به اکسپلور باز کند ، همچنین لایک های باکیفیت و واقعی کاربر را قانع کرده و باعث جذب لایک و فالوور بیشتر می شود سایت هایی هستند که لایک فیک را با اسم لایک واقعی و با کیفیت به شما می فروشند و برایشان مهم نیست که لایک فیک چه بلایی به سر پیج شما می آورد و به پیج شما آسیب می زند اما شما با خیال راحت می توانید از در سایت ما لایک واقعی و باکیفیت را با تضمین، تهیه کنید

ما در سایت مدیایار با کیفیت ترین لایک ها را با قیمت پایین ارائه می دهیم و کیفیت سرویس هایمان را با گارانتی 100% بازگشت وجه تضمین کردیم

ما در سایت مدیایار با یک تیم مجرب پشتیبانی ، به صورت 24 در 7 روز هفته و با راه های ارتباطی مختلف همواره در حال راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان و کاربران هستیم

 

بهترین سایت خرید لایک

همانطور که تا اینجا متوجه شدید ، تعداد لایک پست در اینستاگرام هم برای کاربران و هم برای الگوریتم های اینسستاگرام ، بسیار مهم بوده و به همین دلیل افراد همواره به دنبال راهی برای افزایش تعداد لایک پست های خود هستند. اما بهترین راهکار ، سفارش لایک از سایت مدیایار است.
برای انتخاب بهترین سایت خرید لایک اینستاگرام چند موضوع را باید چک کنید…
1 . سایت مورد نظر توسط افراد زیادی مورد تایید باشد.
2 . سایتی که برای خرید ، به شما ضمانت می دهد ، می تواند انتخاب مناسبی باشد.
3 . قیمت مناسب هم یکی دیگر از المان ها برای اتخاب بهترین سایت برای سفارش لایک است.
4 . پشتیبانی قوی یکی دیگر از این ویژگی ها است. سایت مورد نظر شما باید دارای پشتیبانی قوی باشد.
5 . کیفیت بک لینک ها هم مهم ترین بحث است.
حالا به سایت مدیایار توجه کنید…
سایت مدیایار مورد علاقه افراد زیادی بوده و دارای مشتریان راضی بسیار زیادی است.
ما روی سرویس های خود ضمانت بازگشت وجه می دهیم و قیمت سرویس های ما نسبت به کیفیت سرویس ها فوق العاده است.
از لحاظ پشتیبانی هم ، ما در سایت مدیایار با پشتیبانی 24 در 7 روز هفته پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستیم. برای فهمیدن کیفیت سرویس های سایت ما هم فقط کافیست یکبار امتحان کنید تا متوجه کیفیت سرویس های ما شوید.
حالا به جرات می توانم بگویم ، بهترین سایت برای خرید لایک اینستاگرام ، مدیایار است.

 
 

آیا پس از خرید لایک به اکسپلور میروم؟

 

جواب این سوال بستگی به این دارد که شما از کجا لایک خریدید اگر لایک خریداری شده فیک یا از کیفیت بالایی برخوردار نباشد قطعا جواب این سوال خیر است و مشخص است که با لایک کم کیفیت و فیک نمی توان وارد اکسپلور شد.

اما لایک های واقی و کیفیت بالا راه ورود به اکسپلور را برای شما باز می کند و برای خرید با کیفیت ترین لایک ها می توانید از سایت ما استفاده کنید؛ سرویس لایک سایت ما واقعی بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به این با قیمت پایینی ارائه می شود با تهیه لایک از سایت مدیایار پیشرفت را با چشمان خود ببینید.

خرید لایک اکسپلور

همانطور که گفته شد، لایک های واقعی و با کیفیت راه اکسپلور را برای شما باز می کند. ما می توانیم نام دیگر این سرویس را خرید لایک اکسپلور بگذاریم چون به افراد زیادی کمک کرده که وارد اکسپلور شوند.

پیشنهاد ما این است در کنار تهیه لایک ، از سرویس های خرید کامنت اینستاگرام و خرید ویو اینستاگرام هم استفاده کنید، این کار کمک بسیار زیادی به ورود پست شما به اکسپلور می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید. آموزش ورود به اکسپلور

خرید لایک از راه های ورود به اکسپلور
 

چرا نباید لایک فیک بخرم؟

افرادی هستند که این سوال را از ما می پرسند. جواب این سوال مشخص است شما با تهیه لایک فیک از  هیچ کدام از مزیت های خرید و افزایش لایک بهره مند نمی شوید و علاوه بر این به پیج خود آسیب می زنید. اگر از لایک فیک استفاده کنید الگوریتم های اینستاگرام متوجه شده و پیج شما را جریمه می کند و یا ممکن است پیج شما بن شود پس استفاده از لایک فیک کار خطرناکی است.

از طرف کاربر هم این مورد صدق میکند؛ اگر کاربر متوجه شود که شما از لایک فیک استفاده کردید کلا نگاهش به پیج شما عوض می شود و پیج ما برای آن فرد تبدیل به یک پیج بی اعتبار و فیک می شود و نه تنها تاثیری بر رشد و افزایش اعتبار پیج شما ندارد بلکه پیش شما را بی اعتبار می کند. 

پس زمانی که قصد خرید هر سرویس اینستاگرامی کردید ، باید سرویس واقعی خریداری کنید… مانند خرید لایک واقعی ، خرید فالوور واقعی ، خرید کامنت و خرید ویو(بازدید) زیرا در صورت فیک بودن این سرویس ها پیج شما نابود خواهد شد.💖

 

تاثیر خرید لایک در افزایش فروش!

اگر پیج کاری در اینستاگرام دارید با خرید لایک می توانید فروش خود را افزایش دهید، شاید بپرسید چگونه این اتفاق رخ می دهد؟ شما وقتی برای یک پست که در آن محصول یا خدماتی را معرفی میکنید لایک می خرید، وقتی فردی از پست شما بازدید میکند توجه او به تعداد لایک جذب می شود و قانع می شود که محصول یا خدمات شما بین افراد زیادی محبوب است و وارد پیج شما می شود و بقیه اتفاقات که در نهایت به فروش ختم می شود.(در صورت واقعی و با کیفیت بودن لایک ها).  اکثر کسب و کار های اینستاگرامی این کار را انجام می دهند و با این کار مشتری های بیشتری جذب کرده و درآمد خود را افزایش می دهند. شما هم می توانید با این کار مشتری های خود را افزایش دهید و کسب درآمد کنید.

خرید لایک آنی و تحویل فوری

خرید لایک آنی به این معناست که ما در سایت مدیایار پس از ثبت سفارش ، نهایتا تا 30 دقیقه لایک های شما را استارت می زنیم و با بهترین سرعت و مطابق با الگوریتم ها تکمیل می کنیم. سرعت ارسال سفارش همیشه برای کاربران دغدغه بوده ، در سایت مدیایار در کوتاه ترین زمان سفارش شما استارت می شود و شما در کوتاه ترین زمان لایک واقعی پست های خود را افزایش می دهید و از مسیر رشد لذت می برید.

خرید لایک ارزان اینستاگرام

تا حالا متوجه شدیم که لایک از مشخصه های مهم در پیج شماست و این را هم می دانید که افزایش لایک به صورت طبیعی کار سخت، زمان بر و پرهزینه ای است اما با بسته های لایک مدیایار این مشکل شما حل می شود.

اگر دوست دارید تعداد لایک های پیج خود را با کمترین هزینه و بالا ترین کیفیت افزایش دهید، جای درستی آمدید. سرویس لایک اینستاگرام در سایت مدیایار نسبت به کیفیت ، با قیمت بسیار بسیار منصفانه ای ارائه می شود تا تمام افراد بتوانند کیفیت بالا را با هزینه کم تجربه کنند.

 

خرید لایک ارزان قیمت

برخی از افراد هنگام سفارش لایک اینستاگرام ، دنبال سرویس های قیمت خیلی پایین هستند که این کار یک اشتباه بزرگ است؛ چرا که هیچ سرویس با ارزشی ارزان نیست و اگر سرویس های خیلی ارزان را تهیه کنید، 100% لایک های بی کیفیت برای شما ارسال می کند و این کار ممکن است باعث حذف پست شما و در صورت تداوم احتمال بن شدن پیج شما را دارد. بهتر است دنبال لایک قیمت مناسب باشید تا اینکه بخواهید دنبال سرویس های ارزان باشید. ما در سایت مدیایار قیمت را با توجه به کیفیت سرویس با قیمت فوق العاده مناسبی قرار دادیم و هموراره تخفیف هایی هم اعمال می کنیم که شما بتوانید لایک های با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید.

الگوریتم اینستاگرام و تعداد لایک

اینستاگرام در آخرین تغییراتی در الگوریتم خود ایجاد کرده، پست شما را در ساعات اولیه فقط به 10% از فالوور های شما نشان می دهد و در صورت دریافت لایک و کامنت و… به بقیه فالوور هایتان نمایش می دهد. برای مثال اگر شما 10 هزار فالوور داشته باشید در ابتدا فقط به 1000 نفر نمایش می دهد و در صورت دریافت لایک تشخیص می دهد که این پست ، محبوب است و در این صورت به بقیه فالوور هایتان نمایش می دهد. پس با این حساب خرید لایک اینستاگرام بسیار مهم بوده و می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند.

پس زمانی که شما در پیج خود پست می گذارید، در ابتدا به 10% فالوور های شما نمایش داده می شود، این پست باید لایک و کامنت دریافت کند تا اینستاگرام آن را به بقیه فالوور هایتان نیز نشان دهد. و این اتفاق به ورود پست شما به اکسپلور هم کمک شایانی می کند. شما می توانید برای این کار از تهیه لایک و خرید کامنت اینستاگرام در سایت مدیایار استفاده کنید و از این فرصت بهترین نتیجه را خلق کنید.

خرید لایک ایرانی

از آنجا که 50 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام وجود دارد، خیلی از ایرانی ها از این فضا استفاده کرده و درحال رشد و توسعه هستند. لایک ایرانی برای تمام پیج ها لازم است و افزایش آن مستقیما روی پیشرفت پیج شما تاثیر می گذارد. شما باید پست های عالی بگذارید، متعهد باشید که هر روز بهتر از دیروز باشید و در مسیر رشد قرار بگیرید. سعی کنید آموزش ببینید و در کار خود متخصص شوید. این ها را به این دلیل می گویم که با توجه به اینکه کسب درآمد از اینستاگرام خیلی بابا شده و رقابت در آن به شدت زیاد است، شما بای سخت تلاش کنیدتا به جایی که می خواهید برسی. اگر تصمیم شما کسب درآمد از اینستاگرام است و فرد کوشا و متعهدی نسیتید وارد این فضا نشوید. یکی از ستون های اصلی پیج شما برای پیشرفت تعداد لایک پست های شماست. در واقع افراد با لایک کردن پست های شما به اینستاگرام و افراد دیگر می گویند که شما را دوست دارند و شما محبوب هستید و اگر این افراد ایرانی باشند، شما بین ایرانیان معتبر و محبوب خواهید شد. سرویس لایک سایت ما ایرانی، با کیفیت و واقعی است و شما با خرید لایک ایرانی از سایت مدیایار در واقع روی پیج خود سرمایه گذاری می کنید و میانبری به سمت موفقیت می زنید.

کپشن نویسی درست در بیشتر شدن تعداد لایک های شما تاثیر دارد.

کپشن نویسی درست در آموزش افزایش لایک اینستاگرام هم خیلی مورد توجه است و اگر شما بتوانید کپشن های جذاب بنویسید، به راحتی می توانید لایک در افزایش تعداد لایک های خود تاثیر زیادی بگذارید. کپشن در واقع به پست شما روح می بخشد و باعث درک بهتر پست شما توسط مخاطبان می شود. از نکات کپشن نویسی جذاب ، طول جمله ، ابتدای جمله ، هشتگ ها در کپشن و….. است که ما در سایت مدیایار یک مقاله کامل و جامع راجع به کپشن نویسی داریم که در زیر قرار دادیم.

مقاله آموزشی : آموزش کپشن نویسی جذاب با نکات فوق العاده

پست های لایک شده مانند پست های ذخیره شده هستند

یکی از ویژگی های مهم و جذاب در اینستاکرام دیدن پست های لایک شده است. در واقع شما هر پستی را که قبلا لایک کرده باشید، ذخیره می شود و شما می توانید آن ها را ببینید و هنگام خرید لایک ، این ویژگی ارزش این کار را چندین برابر می کند. حالا اگر بلد نیستید پست هایی که قبلا لایک کردید را از کجا پیدا کنید، نگران نباشید؛ ما در سایت مدیایار یک مقاله راجع به این موضوع  داریم و کاملا آموزش دادیم که چگونه پست های لایک شده را مشاهده کنید.

مقاله آموزشی : مشاهده پست های لایک شده در اینستاگرام