خرید کامنت ، واقعی و ایرانی با انواع مختلف به انتخاب شما همراه با تحویل فوری

مدیایار ؛ یار شما در اینستاگرام 😘

چرا خرید کامنت ؟ تعداد کامنت پست های شما یکی از مشخصه های میزان اعتبار پیج شماست و تعداد بالای کامنت به شما در راه پیشرفت کمک بسیار بسیار زیادی میکند. اما افزایش کامنت کار سخت و زمان بری است و نیاز به هزینه های زیاد دارد. ولی با استفاده از بسته های کامنت واقعی سایت مدیایار می توانید به راحتی ،در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه تعداد کامنت پست های خود را افزایش دهید. و این افزایش کامنت تاثیر بسیار چشم گیری در رشد و پیشرفت پیج شما دارد.

ما در سایت مدیایار انواع کامنت ها را با توجه به پست های مختلف برای شما تهیه کردیم… بسته ها کامنت در سایت ما : مجموعه کامنت تعریف از پست علمی و ویدیو جالب ، کامنت سلام و احوال پرسی ، کامنت تبریک تولد ، کامنت تعریف و تمجید از کالای فروشگاهی ، کامنت تعریف و تمجید از شخص ، کامنت تبریک عمومی ، مجموعه کامنت فارسی IGTV  … بسته و تعداد مورد نظر را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

مشخصات و توضیحات بسته های کامنت

این توضیحات برای تمام بسته ها است و تمام بسته ها ویژگی و توضیحات و مشخصات مشترک دارند.

✅ کیفیت بالا و مناسب

✅ ظرفیت کل برای هر پست 1k (کامنت IGTV : کا 10)

✅ تاثیر مثبت در ورود به اکسپلور و کامنت بیشتر

✅ هزینه به صرفه نسبت به کیفیت

✅ کاملا امن و مطمعن و بدون نیاز به پسورد

✅ ارسال آنی بعد از سفارش 

✅ سرعت ارسال بالا

✅ پشتیبانی و خدمات پس از فرو حرفه ای

⛔ پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

مجموعه کامنت تعریف از پست علمی و ویدیو جالب👇

12٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

کامنت ایرانی

4,000 3,500 تومان

🔴کامنت تعریف از پست علمی و ویدیو جالب

🔴 ایرانی و کیفیت بالا

🔴 بدون نیاز به پسورد 

🔴 ارسال آنی و سرعت بالا

⛔ پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

مجموعه کامنت سلام و احوال پرسی👇

12٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

کامنت ایرانی

4,000 3,500 تومان

🔴 مجموعه کامنت سلام و احوال پرسی

🔴 ایرانی و کیفیت بالا

🔴 بدون نیاز به پسورد 

🔴 ارسال آنی و سرعت بالا

⛔ پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

مجموعه کامنت تبریک تولد👇

12٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

کامنت ایرانی

4,000 3,500 تومان

🔴 مجموعه کامنت تبریک تولد

🔴 ایرانی و کیفیت بالا

🔴 بدون نیاز به پسورد 

🔴 ارسال آنی و سرعت بالا

⛔ پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

مجموعه کامنت تعریف و تمجید از کالای فروشگاهی👇

12٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

کامنت ایرانی

4,000 3,500 تومان

🔴 کامنت تعریف و تمجید از کالای فروشگاهی

🔴 ایرانی و کیفیت بالا

🔴 بدون نیاز به پسورد 

🔴 ارسال آنی و سرعت بالا

⛔ پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

مجموعه کامنت تعریف و تمجید از شخص👇

12٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

کامنت ایرانی

4,000 3,500 تومان

🔴 کامنت تعریف و تمجید از شخص

🔴 ایرانی و کیفیت بالا

🔴 بدون نیاز به پسورد 

🔴 ارسال آنی و سرعت بالا

⛔ پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

مجموعه کامنت تبریک عمومی👇

12٪
تــخــفـیــف
به مدت محدود

کامنت ایرانی

4,000 3,500 تومان

🔴 مجموعه کامنت تبریک عمومی

🔴 ایرانی و کیفیت بالا

🔴 بدون نیاز به پسورد 

🔴 ارسال آنی و سرعت بالا

⛔ پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

مجموعه کامنت فارسی IGTV👇

کامنت ایرانی

18,000 تومان

🔴 مجموعه کامنت فارسی IGTV

🔴 ایرانی و کیفیت بالا

🔴 بدون نیاز به پسورد 

🔴 ارسال آنی و سرعت بالا

⛔ پیج عمومی باشد و لینک پست وارد شود.

خرید کامنت اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یک فضای بسیار محبوب نزد ایرنیان تبدیل شده و 50 میلیون کاربر ایرانی روزانه چندین ساعت در آن وقت می گذرانند. با توجه این موضوع افراد بسیار زیادی کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده و از این فضا به روش های مختلف کسب درآمد میکنند.

حالا هر فردی که بخواهد پیج خود را رشد دهد و میزان اعتبار پیج خود را افزایش دهد. یکی از کارهایی که می تواند به پیج شما اعتبار ببخشد، خرید کامنت است. شما می توانید بسته کامنت را با توجه به پست خود انتخاب کنید و با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت از سایت ما خریداری کنید و از پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته استفاده کنید.

خرید کامنت واقعی

 مزایای خرید این سرویس در صورتی که صدق می کنند که کامنت های خریداری شده واقعی و ایرانی باشند و توسط افراد واقعی انجام شود. کامنت های فیک علاوه بر اینکه مزیتی برای شما ندارند باعث نابودی پیج شما می شوند و تاثیر بسیار منفی در میزان اعتبار پیج شما دارند. پس بسیار مهم است که کامنت ها واقعی باشد. کامنت های واقعی به کامنت های گفته میشود که توسط کاربران حقیقی و واقعی ارسال می شود نه توسط ربات ها نرم افزار ها!

تمام بسته های کامنت سایت مدیایار واقعی و ایرانی بوده و با کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین ارائه می شود که شما به راحتی و با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از افزایش کامنت های پست خود لذت ببرید. در ضمن ما با یک تیم مجرب پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته پاسخگوی سوالات شما هستیم.💖

خرید کامنت ، خرید کامنت واقعی

خرید کامنت ایرانی

تعداد کاربران ایرانی در اینستاگرام، به بیش از 50 میلیون رسیده و اینستاگرام یک فضای بسیار محبوب بین ایرانیان است. به همین دلیل پیج های معتبر، پیج هایی هستند که در بین ایرانیان محبوب هستند و افراد ایرانی در آن فعالیت دارند. یکی از این فعالیت ها، کامنت است. در واقع این یک واقعیت است که پست هایی که کامنت های زیادی دارد، خیلی معتبر تر و محبوب تر جلوه می کند و تعداد کامنت هم برای کاربران مهم است، هم الگوریتم های اینستاگرام. حالا زمانی که پست شما دارای کامنت زیاد و فارسی است، الگوریتم ها به شما اعتماد می کنند و پست شما را به افراد بیشتری نشان می دهند. حالا اگر به دنبال افزایش کامنت هستید، می توانید از خرید کامنت اینستاگرام ایرانی سایت مدیایار استفاده کنید و کامنت های ایرانی ، واقعی و با کیفیت تهیه کنید. خرید کامنت ایرانی از سایت مدیایار می تواند کمک به شدت زیادی در ورود شما به اکسپلور کند و باعث می شود اینستاگرام پست شما را به افراد بیشتری نشان دهد و این، به معنای رشد و پیشرفت چشم گیر در پیج شماست.

خرید کامنت اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که خرید این سرویس چه مزایای برای من دارد. در ادامه چند مزیت مهم تهیه کامنت اینستاگرام را توضیح خواهم داد.

  1. اولین مورد بحث اعتبار بخشی به پیج شما است. همانطور که گفته شد یکی از نشانه های معتبر بودن یک تعداد کامنت پست های آن پیج است. و شما با تهیه کامنت به راحتی می توانید اعتبار پیج خود را بالا ببرید و از مسیر رشد لذت ببرید. پیشنهاد ما این است برای اعتبار بخشی بیشتر از خرید فالوئر هم استفاده کنید.

  2.مزیت بعدی جذب بیشتر کامنت، لایک، ویو و فالوور است. زمانی که فردی از پست شما بازدید می کند. به تعداد کامنت توجه می کند و این تعداد می تواند بازدید کننده را قانع کند که این پست ، پست خوب و محبوبی است و میتواند باعث لایک کردن آن فرد شود. علاوه بر این  افراد با دیدن کامنت های پست شما ، برای جواب دادن به آن کامنت ها، یا پرسیدن سوال و… اقدام به کامنت گذاشتن برای پست شما میکنند. حالا میرسیم به اینکه تهیه کامنت چگونه بر روی جذب فالوور تاثیر می گذارد؟ باتوجه به مسائلی که گفته شد درواقع شما پیج خود را محبوب و معتبر نشان می دهید و فرد وارد پیج شما می شود و اگر محتوای پیج شما خوب باشد باعث می شود آن فر شما را دنبال کند(فالو کند).

  3.مزیت بعدی ، توجه الگوریتم های اینستاگرام به پست و پیج شماست. زمانی که تعداد کامنت های شما زیاد باشد الگوریتم های اینستاگرام به پست شما توجه میکنند و این پست رو به افراد بیشتری نشان می دهد و شما می توانید افراد بیشتری را جذب کنید.

  4. مزیت آخر که در این بخش به شما خواهم گفت ، ورود به اکسپلور است. خرید این سرویس می تواند در ورود پست شما به اکسپلور کمک کند. زیرا تعداد بالای کامنت توجه الگوریتم ها و افراد را جذب میکند و پست شما راحت تر وارد اکسپلور میشود. البته بهترین و راحت ترین راه برای ورود به اکسپلور، خرید لایک ، خرید ویو و خرید کامنت در کنار هم است زیرا پستی که هم تعداد زیادی ویو و تعداد زیاد لایک و کامنت دارد ۱۰۰% از طرف اینستاگرام یک پست محبوب شناخته می شود و به راحتی وارد اکسپلور میشود و الگوریتم ها این پست را به افراد بیشتری نشان میدهند.

البته مزایای دیگری هم وجود دارد اما در این جا چند مزیت مهم را عنوان کردیم.

اما همانطور که گفته شد کامنت های خریداری شده باید واقعی و ایرانی و با کیفیت باشد که با خیال راحت می توانید از سایت مدیایار خریداری کنید.

یکی از مواردی که خیلی به پیج شما در مسیر رشد و پیشرفت کمک می کند ، تیک آبی است اما همه می گویند دریافت تیک آبی کار خیلی سخت و زمان بری است اما باید به شما بگویم که ما این کار را برای شما انجام می دهیم. بله درست شنیدید شما می توانید از خدمات خرید تیک آبی اینستاگرام در سایت ما استفاده کنید.

مزایای خرید کامنت

چرا باید از سایت شما کامنت بخرم؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید از سایت شما کامنت بخرم. در این بخش جواب این سوال را به شما خواهم داد و به شما خواهم گفت که ما چه برتری نسبت به رقبا داریم.

  1. اولین مورد بحث کیفیت است: کیفیت ،واقعی و ایرانی بودن کامنت ها بسیار مهم است. ما در سایت مدیایار کامنت های واقعی و ایرانی را با بهترین کیفیت و قیمت پایین ، به صورت  100%تضمینی  به شما ارائه می دهیم.

  2. ویژگی بعدی پشتیبانی سایت است ، مادر سایت مدیایار با یک تیم مجرب پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته همواره در حال راهنمایی پاسخگویی به کاربران هستیم.

  3. موضوع بعدی که ما را کاملا از رقبای خود متمایز می کند وجود انواع مختلف کامنت مطابق با پسست شما است و شما می توانید با توجه به پست خود بسته کامنت مورد نظر را انتخاب کنید برای مثال اگر پست برای تولد خود گذاشته اید می توانید بسته تبریک تولد را انتخاب کنید اگر پوست شما درباره معرفی محصول شماست می توانید از بسته تعریف و تمجید از محصول استفاده کنید و….

هیچ کدام از سایت های خرید کامنت ، چنین انتخابی به شما نمی دهند که مطابق با پست خود بسته کامنت مورد نظر را انتخاب کنید. اما در سایت مدیایار همه چیز مطابق با خواسته شماست تا بتوانید بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید و از رشد و پیشرفت لذت ببرید.

ویژگی های بیشتری در سایت ما وجود دارد که دلیل بر این باشد که شما باید از سایت ما خریداری کنید، اما فکر میکنم همین 3 مورد کافی باشد.

 

بهترین سایت خرید کامنت اینستاگرام

با توجه به ویژگی هایی که گفتیم ، مثل کیفیت سرویس ، پشتیبانی ، مشتریان راضی زیاد، قیمت های مناسب و… در سایت مدیایار صدق می کند، بنابراین به جرات می توانم بگویم بهترین سایت سفارش خرید کامنت ، سایت مدیایار است.

 

با خرید کامنت از سایت مدیایار فروش خود را بیشتر کنید!

افزایش فروش با خرید کامنت از مدیایار

شاید این مورد برای شما جالب باشد آن را باور نکنید اما واقعاً شما با خرید کامنت اینستاگرام از سایت مدیایار می توانید فروش خود را افزایش دهید. اما این مورد را فقط در سایت ما می توانید پیدا کنید و کامنت خریداری شده باید دارای چه شرایطی باشد. 

شما در یک پست که محصول خود را معرفی کردید و درباره محصول خود توضیح می دهید را انتخاب کنید و برای آن با بسته تعریف و تمجید از کالای فروشگاهی سایت ما کامنت خریداری کنید. و کامنت هایی که از سایت ما برای شما ارسال می شود، کامنت هایی هستند که از محصول شما تعریف و تمجید میکنند. حالا مشخصاً هر فردی که پوست شما را ببیند و در کامنتها تعریف و تمجید ها را ببیند، درباره محصول شما فکر می‌کند و قانع می شود که محصول شما و فروشگاه شما معتبر بوده و این عمل در نهایت باعث ثبت سفارش از طرف آن فرد میشود و فروش افزایش می یابد و باعث کسب درآمد بیشتر میشود. 

حالا شما در صورتی میتوانید بهترین استفاده را از این کامنت ها ببرید ، که جواب تمام کامنت ها را بدهید و همواره در حال جواب دادن به کامنت ها باشید و اینگونه فروشگاه شما و پیج شما بسیار فعال و معتبر نشان داده می‌شود و فروش ما به شدت بالا میرود.

البته از ویژگی های مهم کامنت ، کامنت مارکتینگ است که افراد از آن استفاده می کنند.

هنوز هم در انتخاب سایت مدیایار برای تهیه کامنت شک دارید؟

با خرید کامنت ، کامنت های ارگانیک جذب کنید!

بله درست است شما می توانید با تهیه کامنت و انجام یک سری کارها کامنت های ارگانیک بیشتری جذب کنید. پس از انتخاب بسته مناسب و تهیه کامنت سایت مدیایار ، ما سریعاً کامنت ها را برای شما ارسال می کنیم. حالا زمانی که افراد پست شما را می بینند و وارد کامنت ها می شوند به کامنت های ارسال شده جواب می دهند و اظهار نظر میکنند و ممکن است فرد دیگری با نظر فرد قبلی موافق نباشد و نظر خود را در نسبت به نظر فرد قبلی بنویسد و همینطور ادامه می یابد و تعداد کامنت ها ی شما افزایش می یابد.

خرید کامنت ارزان

همانطور که گفته شد تعداد کامنت ها یکی از مشخصه های میزان اعتبار پسج شماست، و افزایش کامنت به صورت طبیعی کار سخت ، زمان بر و پرهزینه ای است اما با خرید این سرویس از سایت مدیایار این کار آسان می شود. و طبق گفته های بالا با تهیه کامنت ، کامنت های بیشتری جذب می کنید و افراد بیشتری زیر پست شما کامنت می گذارند. اما شاید فکر کنید قیمت کامنت بالا باشد ، اما با تهیه کامنت ارزان از سایت مدیایار نگرانی ها از بین می رود. شما در سایت مدیایار دسترسی به انواع مختلف کامنت ها دارید و این کامنت ها را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت می توانید تهیه کنید.

دیگر چه می خواهید؟!…

 

خرید کامنت فارسی اینستاگرام

تا اینجا میزان اهمیت کامنت پست اینستاگرام را درک کرده اید. کامنت اینستاگرام هم برای کاربران مهم است هم برای الگوریتم های اینستاگرام که در واقع متوجه می شود که این پست معتبر و ترند است یا خیر؟

اگر شما در پیجتان فالوور های ایرانی دارید و فعالیتتان برای ایرانیان است ، خرید کامنت فارسی اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کنم، با توجه به اینکه مخاطبان شما ایرانی هستند ، کامنت های فارسی زیاد زیر پست های شما باعث می شود که درجه اعتماد به شما ، خیلی بیشتر شود و افراد راحت تر با شما ارتباط بگیرند. سفارش کامنت فارسی با کیفیت و انواع مختلف کامنت در سایت مدیایار با قیمت ها فوق العاده و همواره تخفیف. 

خرید کامنت اینستاگرام با ارسال و تحویل فوری

برای بیشتر افراد سرعت استارت شدن و تکمیل کامنت ها، مهم است. باید به شما بگویم سرویس کامنت در سایت ما به صورت فوری شروع به ارسال می شود (در بعضی از مواقع تا 30 دقیقه پس از ثبت سفارش ) و در مورد سرعت تکمیل هم باید به شما بگویم، با توجه به تعداد کامنت های درخواستی زمان تکمیل هم متفاوت می شود ، اما در سایت مدیایار سرعت ارسال، با توجه به الگوریتم های اینستاگرام تنظیم شده و در کوتاه ترین زمان تکمیل خواهد شد. و تاثیر خیلی بیشتری در پیج شما خواهد داشت و در مسیر پیشرفت بسیار موثر خواهد بود.

راه و روش های افزایش کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت اینستاگرام از مهم ترین اهداف افراد در اینستاگرام است. ما در سایت مدیایار این آموزش را با عنوان افزایش کامنت اینستاگرام در سایت مدیایار قرار دادیم که انجام این کار ها در کنار خرید کامنت اینستاگرام میتواند اثر فوق العادی ای بگذارد. خلاصه ای از این محتوا را در اینجا قرار دادیم.

برای بیشتر کردن کامنت های خود می توانید از کپشن نویسی جذاب ، برگزار کردن مسابقه ، درخواست نظر دادن از کاربران دراخل محتوای ویدیوی یا عکس، استفاده کردن از هشتگ های مناسب، و…. تعداد کامنت های خود را افزایش دهید. اما بزرگترین نکته این است که شما به تمام کامنت ها پاسخ دهید که برای افراد قابل اعتماد به نظر برسید و سعی کنید همیشه از آنها نظر بخواهید تا متوجه بشوند که برای شما مهم هستند و نوعی احترام گذاشتن به آنهاست.

آیا تمام پیج ها به خرید کامنت اینستاگرام نیاز دارند؟

جواب این سوال ( بله ) است. برای هرپیجی افزایش کامنت لازم است و هیچ روشی راحت تر از خرید کامنت از سایت مدیایار نیست. با این حساب ، تهیه کامنت اینستاگرام برای هر پیجی لازم است.

مزایای تهیه کامنت بالا تر گفته شد و شما متوجه اهمیت و مزایای خرید این سرویس شدید. اعتماد سازی و اعتبار بزرگترین ویژگی تهیه این سرویس است. یعنی شما با تهیه کامنت ، پیج خود را معتبر نشان می دهید و افراد به شما اعتماد می کنند و هیچ چیز مهم تر از اعتماد فالوور به شما نیست که با خرید این سرویس از مدیایار می توانید این اعتماد را ایجاد کنید.

افرادی هستند که کامنت های پست خود را می ببندند و اجازه کامنت گذاشتن را به فراد نمی دهند که بستگی به تصمیم خودشان دارد. اما این کار برای پیج های کاری از نظر ما اشتباه است، در واقع شما با این کار باعث عدم اعتماد افراد به پیج خود می شوید و با این کار شما نمیتوانید بازاریابی و فروش را با استفاده از کامنت ها انجام بدهید. اما اگر خواستار انجام این کار هستید می توانید از مقاله آموزش بستن کامنت اینستاگرام در سایت مدیایار استفاده کنید.