چگونه در اینستاگرام وبلاگ نویس سبک زندگی شویم؟ این می تواند برای کارآفرینان، به خصوص خانم هایی که علاقه مند به آموزش بلاگری در اینستاگرام هستند، سوال سختی باشد. برای پاسخ به این سوال کافی است در این متن ما را همراهی کنید تا با راهنمای وبلاگ نویسان سبک زندگی اینستاگرام آشنا شوید.

بلاگر لایف استایل چیست؟

حساب‌های سبک زندگی، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی دیجیتالی هستند که حاوی محتوایی درباره زندگی روزمره و علایق صاحب حساب هستند. یک وبلاگ نویس سبک زندگی محتوایی درباره سرگرمی ها و فعالیت های روزانه خود ایجاد می کند. آنها همچنین تصاویر و ویدیوهای محل سکونت، رویدادها و تجربیات خود را با کاربران خود به اشتراک می گذارند.
به عنوان مثال، یک زن خانه دار 35 ساله متاهل با یک فرزند تازه متولد شده ساکن اصفهان، محتوایی از زندگی روزمره و تجربه مادر شدن خود تولید و به اشتراک می گذارد. دانشجوی سال سوم پزشکی هر روز مطالبی در مورد نحوه مطالعه برای کنکور، زندگی روزمره دانشجو و … در اینستاگرام منتشر می کند.
این دو نمونه وبلاگ نویسان سبک زندگی هستند. اگرچه در ایران اکثر وبلاگ نویسان خانه دار هستند اما در همه جای دنیا کارگران و زنان و مردان مختلف در این کار زحمت می کشند.

 

انواع مطالب بلاگری لایف استایل

وبلاگ نویسان سبک زندگی فقط برای زنان خانه دار نیستند. در زیر، انواع محتوایی را که می توانید برای وبلاگ نویس سبک زندگی استفاده کنید فهرست کرده ایم:
زندگی مجردی
زندگی شهری
زندگی روستایی
زندگی خانوادگی
زندگی خانوادگی مختلط
زندگی تازه ازدواج کرده
زندگی خانوادگی بزرگ
زندگی محلی (جنوب، غرب میانه، ساحل غربی، نیوانگلند)
سبک زندگی در سفر
زندگی مبتنی بر ایمان
روش طبیعی زندگی
سبک زندگی لوکس
سبک زندگی بوهمیایی
زندگی ساده
زندگی مادر
…. و غیره.

نکات آموزنده برای بلاگر لایف استایل

هر عنوانی که ذکر شد روش خوبی برای وبلاگ نویسی در اینستاگرام است. ابتدا حساب کسب و کار خود را ایجاد کنید و محتوایی متناسب با سبک زندگی خود ایجاد کنید. شما بخشی از زندگی خود را که مشترک است انتخاب می کنید. آیا این یک زندگی معمولی در اینستاگرام است یا فقط می خواهید آنچه را که در زندگی دوست دارید به دیگران نشان دهید؟ در زیر دسته بندی های زندگی شما را به شما نشان می دهیم.
می توانید یک یا چند موضوع را در یک زمان انتخاب کنید و از این سایت یا سایت ها محتوا ایجاد کنید.
ساختن زندگی یک وبلاگ نویس در اینستاگرام در مراحل مختلفی اتفاق می افتد.

دسته بندی سبک زندگی

وبلاگ نویسان سبک زندگی می توانند در موضوعات زیر محتوا تولید کنند:
خوردن و آشپزی
ایمان و دین
روش
ایده های دکوراسیون منزل و طراحی داخلی
نقل قول ها و توصیه های روابط
مشاوره ازدواج
نکات تجاری
عکس والدین و نوزاد تازه متولد شده
ترویج
الهام و انگیزه
کاردستی را یاد بگیرید
طراحی و زیبایی
تناسب اندام و رژیم غذایی
به عنوان یک اینستاگرامر سبک زندگی، می‌توانید پست بگذارید و در مورد هر چیزی صحبت کنید. سعی کنید محتوایی با کیفیت و موثر ارائه دهید و در نتیجه توجه کاربران را به خود جلب کنید.

چه عکس هایی در پیج بلاگر لایف استایل پست می شود؟

در اکانت وبلاگ سبک زندگی، هر موضوعی که مربوط به زندگی روزمره باشد به اشتراک گذاشته می شود. در زندگی چه تصمیماتی می گیرید، هر روز چه می کنید، تعطیلات خود را چگونه می گذرانید، خاطرات شگفت انگیز گذشته را تعریف می کنید و…
همه اینها موضوعاتی هستند که یک وبلاگ نویس سبک زندگی می تواند برای تولید محتوا از آنها استفاده کند. علاوه بر موارد ذکر شده برای هر منطقه نمونه های کاملتر و اختصاصی تری ارائه کرده ایم.
یک وبلاگ نویس سبک زندگی می تواند در زمینه های مختلف محتوا تولید کند.

کسب و کار

می توانید در مورد عکس های شغلی خود محتوا ایجاد کنید. فرقی نمی کند که در صنعت، بازاریابی، پزشکی، ساخت و ساز، مهندسی، هنر یا… باشید به هر حال موضوعات جالب و خلاقانه زیادی وجود دارد که می توانید برای جذب مخاطب اینستاگرام از آنها استفاده کنید.

فرهنگ و هنر

می‌توانید درباره کتاب‌ها، مجموعه‌ها، طرح‌ها، هنرهای زیبا، تاریخ، عکاسی، علم، سفر، برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌های مورد علاقه خود محتوا ایجاد کنید. همچنین داستان های مرتبط با این موضوعات را به اشتراک بگذارید. مثلاً درباره بهترین فیلمی که در سال ۲۰۲۲ دیدند یا بهترین کتابی که خوانده‌اند چیزی بگویید.

خانواده

عکس های دوران کودکی، تحصیل، ازدواج، مراسم مذهبی، بارداری، والدین، حیوانات خانگی، بازی های خانگی، بازی با بچه ها، دانشگاه و غیره را به اشتراک بگذارید.

غذا و آشپزی

دستور غذا، دسر و غیره بهترین محتوایی که همیشه به مخاطبان شما در اینستاگرام می رسد. در این راستا می‌توانید با انتخاب موضوعاتی مانند سریع‌ترین آشپزی، آسان‌ترین دسر، ارزان‌ترین کیک و غیره، محتوای خود را منحصربه‌فرد و خلاقانه کنید.

سلامتی و ورزش

محتوایی درباره ورزش، کاهش یا کاهش وزن، کاهش یا افزایش وزن، پیاده روی، تندرستی، سلامت روان، پزشکی و موارد دیگر ایجاد و منتشر کنید.
محتوایی که یک وبلاگ نویس سبک زندگی می تواند ایجاد کند شامل سلامتی و تناسب اندام است.

طراحی خانه

موضوعات مربوط به صنایع دستی، تزئینات، باغبانی، بهسازی خانه، ساختمان خانه، دکوراسیون داخلی و موارد دیگر را ارسال کنید. یک وبلاگ نویس سبک زندگی همیشه الگوی خوبی برای مخاطبان خواهد بود و دنبال کنندگان همیشه به دنبال سلیقه آنها خواهند بود.

صحبت سرگرم کننده

سعی کنید فالوورها و بینندگان خود را با عبارات انگیزشی روزانه تشویق کنید.

استایل، مد و زیبایی

مد و زیبایی یکی از موضوعات پرطرفدار در اینستاگرام است. توصیه می کنیم در مورد نحوه انجام آرایش، کوتاه کردن مو، پست و مراقبت از مو، و نحوه انجام محتوا، محتوا ایجاد کنید.

هشتگ های محبوب سبک زندگی

هشتگ های زیر باعث افزایش فعالیت و سفر شما می شود:
#بلاگر #روز_روز #زندگی بلاگر، #وبلاگرها اجتماعی می شوند، #در وبلاگ
هشتگ های منحصر به فرد به سبک شهری: #phxblogger، #phoenixbloggers، #labloggers
#شادی، #شادی_کوچک، #کلوریچ

موضوعات ایده آل برای بلاگر لایف استایل روزمرگی

بلاگر لایف استایل چه پست هایی می گذارد

به عنوان یک وبلاگ نویس سبک زندگی شما می توانید تم ها را بر اساس طرح های رنگی ایجاد کنید. این مفهوم برای کسب و کارهایی که زیبایی شناسی واضحی دارند بسیار خوب عمل می کند.همچنین باید قبل از بازی با رنگ، حس کلی از آنچه در مورد سوژه شما می گذرد داشته باشید.
موضوع شما می تواند تیره و خنثی باشد. همچنین از فیلتر یکسانی برای همه عکس های خود استفاده کنید که عنوان سفارشی برای محتوای شما تعیین می کند یا می توانید یک تم برای چندین پست انتخاب کنید و بهتر است موضوعی را انتخاب کنید که با موضوع محتوای شما مطابقت داشته باشد. مثلا در پاییز به دلیل برگ های پاییزی محتوای شما باید رنگ های زرد و نارنجی داشته باشد.
تم رنگی پاستلی و تم زیبا نیز برای وبلاگ نویسان شیرین خانگی جالب است. به شما توصیه می کنیم برای آشنایی با سایر تم های جذاب اینستاگرام، مقاله 10 تم اینستاگرام که قدرت تخیل شما را گسترش می دهد را مطالعه کنید. همچنین در این مقاله به بررسی انواع وبلاگ اینستاگرام نیز پرداخته ایم که راهنمای خوبی برای انتخاب موضوع وبلاگ است.
یکی از انواع وبلاگ نویسی وبلاگ نویس سبک زندگی در اینستاگرام است.

سخن پایانی

وبلاگ نویس سبک زندگی نوعی وبلاگ نویس در اینستاگرام است. افراد زیادی در ایران و جهان در این زمینه فعال هستند. شاید خیلی ها فکر کنند که فقط با نشان دادن زندگی روزمره می توانید بیایید و موفق شوید، اما تولید محتوا در اینستاگرام با رعایت شرایط خاصی امکان پذیر است. یک وبلاگ نویس سبک زندگی نیز از این قاعده مستثنی نیست. به همین دلیل است که ما اصول اولیه وبلاگ نویسی سبک زندگی را برای موفقیت و درآمد بیشتر شما پوشش داده ایم. امیدواریم از مطالب بالا لذت برده باشید.

اگر قصد دارید بلاگر لایف استایل شوید و یا کلا قصد فعالیت در اینستاگرام را دارید ، باید این را بدانید که فالوور اینستاگرام جزو مهم ترین ستون ها در پیج شماست که برای این کار میتوانید ، خرید فالوور اینستاگرام از سایت مدیایار که به صورت واقعی و با کیفیت ارائه می شود استفاده کنید و از رشد و پیشرفت لذت ببرید.