سیستم همکاری در فروش مدیایار

سیستم همکاری در فروش مدیایار ، با ما، میلیونر شو

همکاری در فروش یعنی فروختن محصولات دیگران و گرفتن پورسانت به ازای هر فروش، شما در سایت مدیایار می توانید فروشنده باشید و به ازای هر فروش پورسانت بگیرید و درآمد های میلیونی داشته باشید. در ادامه راجع به این سیستم ، شرایط عضویت ، مقدار کمیسیون ، راه های فروش و کلی سوالات دیگر و اینکه شما چرا باید سایت ما را برای همکاری در فروش انتخاب کنید صحبت خواهیم کرد.

سیستم کسب درآمد مدیایار چیست؟

مدیایار یکی از بهترین سایت ها در حوزه فروش خدمات شبکه های اجتماعی (مثل فروش فالوور ، لایک ، ویو ، کامنت اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است.

 در سیستم کسب در آمد مدیایار هرکس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش محصولات به ازای خرید هر کاربر پورسانت و کمیسیون دریافت کند این روش، همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین و راحت ترین راه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، اینستاگرام ، سایت و… آنلاین در آمد میلیونی کسب کند.

0 +
نفر تا کنون در سیستم همکاری در فروش مدیایار عضو شدند

چرا سیستم همکاری در فروش مدیایار ؟!

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید سیستم همکاری در فروش مدیایار را انتخاب کنم؟ دلایل زیادی برای سوال شما وجود دارد که ما در اینجا چند تا از مهم ترین آنها را شرح دادیم.

1. محصولاتی که در مدیایار ارائه می شود

ما در مدیایار خدمات تخصصی اینستاگرام ، مانند خرید فالوور ، لایک ، ویو ، کامنت و… را ارئه می دهیم و باهدف کمک به رشد و پیشرفت افراد در شبکه های اجتماعی این سایت را تاسیس کردیم و تا الان تمام کاربران و مشتری های ما از ما راضی بودند و این به شما هم کمک میکند که مشتری دائمی داشته باشید و با خرید او، شما هم کسب درآمد کنید.

و اما بریم سراغ اینکه چرا به خاطر محصولات مدیایار ، باید سیستم کسب درآمد سایت مدیایار را انتخاب کنید؟ 

امروزه اینستاگرام به یک فضای بسار محبوب تبدیل شده که 50 میلیون کاربر ایرانی روزانه در آن ساعت ها وقت میگذرانند و برای افراد بسیار مهم است که پیج معتبری داشته باشند و منظور از پیج معتبر در واقع یعنی تعداد فالوور ، تعداد ویو ، تعداد لایک و کامنت است و این موارد ؛ هم برای افراد عادی و هم افرادی که کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اند ، از اهمیت بالایی برخوردار است. پس افراد به این محصولات علاقه دارند و فروختن این محصولات راحت است مخصوصا اگر سرویس ها واقعی و با کیفیت باشد که تمام سرویس های سایت ما واقعی و با کیفیت است و شما با خیال آسوده می توانید سرویس های سایت ما را به کارران بفروشید و کسب درآمد آنلاین داشته باشید.

2. کمیسیون 20 الی 40% برای هر سفارش

درصد کمیسیون بالا یکی دیگر از ویژگی های سیستم همکاری در فروش سایت مدیایار است. کمیسیون 20 الی 40% از مبلغ سفارش باعث شده که افراد بسیار زیادی از این سیستم استفاده کنند. اگر میانگین کمیسیون را 30% بگیریم شما به راحتی میتوانید درآمد میلیونی داشته باشید. کف کمیسیون 20% بوده و تا 40% ادامه دارد ، در حالت پیش فرض اول کار 20% کمیسیون در نظر گرفته شده است و پس از چند سفارش به 25% می رسد. میزان افزایش کمیسیون به تعداد سفارشات ثبت شده مشتریان شما محاسبه می شود. افرادی که تعداد فروش معمولی دارند 25 الی 30% میانگین کمیسیون آنهاست و افرادی که فروش بیشتری داشته باشند تا 40% هم افزایش می یابد این افراد در آمد های میلیونی را به راحتی کسب میکنند و هر روز در حال پیشرفت هستند.

3. پرداخت سریع درآمد های کسب شده از طرف شما

زمانی که شما درخواست تحویل درآمد را دهید، سریعا از طریق پشتیبانی سایت ما جواب داده می شود و مبلغ به حساب شما واریز می شود. زمان درخواست تحویل درآمد کسب شده ، اطلاعات خواسته شده را وارد می کنید و در کوتاه ترین زمان مبلغ به حساب شما واریز می شود.

بدون نیاز به پرداخت پول و سرمایه

شاید بیشتر شما فکر کنید که ما هم مانند شرکت های کلاهبردار، در ابتدا از شما درخواست پول میکنیم! اما اینگونه نیست. عضویت و استفاده از سرویس همکاری در فروش سایت ما، رایگان بوده و شما پس از ثبت نام میتوانید با لینک اختصاصی خود شروع به کسب درآمد کنید و هر زمان که شما بخواهید ما این پول را به حساب شما واریز می کنیم.

بهترین سیستم همکاری در فروش

بهترین سیستم همکاری در فروش!

امروزه افراد زیادی با همکاری در فروش و افیلیت مارکتینگ آشنا شده اند و به دنبال یک سرویس دهنده خوب میگردند که بتوانند به راحتی کسب درآمد کنند.

ما به جرات میتوانیم بگوییم، سیستم همکاری در فروش سایت مدیایار، یکی از بهترین سیستم های همکاری در فروش ایران است. زیرا هم فروش این نوع محصولات خیلی راحت است و خواهان زیادی دارد هم در صد کمیسیون بالا است و درآمد های کسب شده شما، پس از درخواست تسویه شما ، به حسابتان واریز می شود.

کافیست یکبار امتحان کنید تا متوجه بشوید فروش این نوع محصولات کار بسیار راحتی است و شما میتوانید با کمیسیون بالا درآمد میلیونی داشته باشید.

سیستم کسب درآمد مدیایار مناسب چه کسانی است؟

سیستم کسب درآمد از مدیایار میتواند منبع درآمدی خوبی برای جوانان ، نوجوانان ، خانم های خانه دار ، فریلنسر ها ، وبمستر ها ، افراد شاغل ، افرادی که به دنبال ساخت راه جدید درآمدی هستند و… این سیستم مناسب همه افراد است و همه افراد می توانند با استفاده از این سیستم درآمد میلیونی کسب کنند.

شرایط ثبت عضویت در سیستم همکاری در فروش مدیایار چیست؟

برای عضویت در این سیستم و کسب درآمد میلیونی هیچ نیازی به سرمایه و پرداخت پول به ما نیست فقط شما باید در سایت عضو شوید، به پنل خود مراجعه کنید، در بخش کسب درآمد، لینک مربوط به خو را بردارید و به دوستان و در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، اینستاگرام و سایت بگذارید و کاربران را ترغیب به خرید کنید و با هر خرید کمیسیون دریافت کنید.